کابل پنهان نمایشگرهای شفاف LED. زاویه دید شیشه ای شیشه ای ایمنی P3.75-6.67
جزئیات محصول
| زمین بدنی: | 3.67 × 6.67 میلی متر | لیدز: | SMD 1921 |
|---|---|---|---|
| انتظار می رود طول عمر: | 100000 ساعت | مواد پانل: | آلومینیوم |
| سرویس دهی: | عقب | زاویه دید: | 160 درجه / 140 درجه |
| نرخ تجدید: | > 1920 هرتز | روشنایی: | 00 5500nits |
| وزن: | 11kg / Sqm | ||
| برجسته کردن |
transparent glass led display,see through led screens |
||
توضیحات محصول
صفحه نمایش LED با شفافیت بالا با کابل پنهان و زاویه دید عالی
امکانات
1. تجسم خوب: طراحی مبتنی بر شیشه اجازه می دهد تا نور از روی شیشه عبور کند بدون اینکه هیچ گونه تأثیری به ساختار پنجره در اطراف بگذارد ..
2. فوق العاده نازک و فوق العاده سبک.صفحه نمایش شیشه ای نصب شده تنها با عرض 8 میلی متر و وزن 11 کیلوگرم بر متر مربع ، فضای بسیار کمی و بدون افزایش وزن در بارگیری دیوار شیشه ای را به خود اختصاص می دهد.
3. نگهداری آسان و راحت.می توان از داخل ، ایمن تر و راحت تر نگهداری کرد.
4- صرفه جویی در هزینه های روشنایی پنجره.علاوه بر جلوه تبلیغاتی خوب ، صفحه نمایش شیشه ای Bako Vision LED همچنین به روشنایی پنجره کمک می کند ، بنابراین باعث می شود پنجره فروشگاه جذاب تر شود و صرفه جویی زیادی در هزینه های روشنایی داشته باشد.
5- دامنه استفاده گسترده.هر جا که دیوار شیشه ای باشد ، می توان صفحه نمایش شیشه ای Bako Vision را نصب کرد.مانند فروشگاه ، بانک ، سوپر مارکت ، تئاتر ، خیابان تجاری ، هتل و غیره.
مشخصات
| زمین بدنی | 3.67 × 6.67 میلی متر |
| پیکربندی پیکسل | SMD1921 |
| تراکم پیکسل | 39.900 پیکسل / متر مربع |
| ابعاد ماژول | 480 × 320 میلی متر |
| ابعاد پانل | 960 × 640 میلی متر |
| نهماژولها در هر پنل | 2 × 2 |
| وضوح فیزیکی ماژول | 128 × 48dots |
| وضوح بدنی پانل | 256 × 96 نقطه |
| مواد پانل | آلومینیوم |
| وزن تک کابینت | 11kg / m² |
| خاکستری | 16bit |
| رنگها | 281 تریلیون |
| نسبت کنتراست | 2000: 1 |
| مصرف متوسط انرژی | 207W / m² |
| مصرف برق حداکثر | 690 W / m² |
| نرخ تجدید | > 1920 هرتز |
| روشنایی | 00 5500nits |
| انتظار می رود طول عمر | 100000 ساعت |
| سرویس دهی | عقب |
| رتبه IP (جلو / عقب) | IP30 |
مورد

سؤالات متداول
1. آیا شما شرکت تجاری یا تولید کننده هستید؟
ما یک تولید کننده صفحه نمایش حرفه ای هستیم که از سال 2005 در شنژن مستقر شده است.
2. چگونه پرداخت کنیم؟
ما L / C ، T / T ، Western Union را می پذیریم.
3. روش بسته بندی چیست؟
معمولاً از کیس تخته سه لا یا کیس پرواز استفاده می کنیم.
4- زمان تحویل چطور؟
ما ظرف 30 روز کاری پس از قرار دادن سفارش شما ارسال خواهیم کرد ، اما زمان تحویل مشخص توسط شرکت حمل و نقل و جزئیات حمل و نقل تحت تأثیر قرار خواهد گرفت.
5- نمونه ها را تهیه می کنید؟رایگان است یا اضافی؟
در صورت نیاز نمونه هایی را ارائه می دهیم اما مشتریان مجبورند هزینه نمونه و هزینه پیک را پرداخت کنند.
6. چگونه کالاها را حمل می کنید؟
ما معمولاً توسط DHL ، UPS ، FedEx یا TNT ارسال می شود.علاوه بر این ، هواپیمایی و حمل و نقل دریایی نیز اختیاری است.
خدمات ما
پیش تولید
- شرایط کامل مشتری را دریافت کنید.
- برای انجام یک تحلیل کامل.
- منطقی ترین و علمی ترین راه حل را ارائه دهید.
- طراحی سفارشی.
در تولید
- تولید به روزرسانی پیشرفت برای مشتری.
- نصب ویژه CAD و نمودار طراحی برای مشتری.
بعد از خدمت
- 2 سال نگهداری رایگان.
- 7 روز در هفته ، 24 ساعت شبانه روز به مدت 5 سال خدمات آنلاین برای هرگونه پشتیبانی فنی برای هر مشتری.
- آموزش رایگان برای مشتریان در کارخانه.
- مهندس ترتیب برای پشتیبانی از نصب به محل خود بروید.
نکات برجسته محصول
صفحه نمایش LED با شفافیت بالا با کابل پنهان و زاویه دید عالی امکانات 1. تجسم خوب: طراحی مبتنی بر شیشه اجازه می دهد تا نور از روی شیشه عبور کند بدون اینکه هیچ گونه تأثیری به ساختار پنجره در اطراف بگذارد .. 2. فوق العاده نازک و فوق العاده سبک.صفحه نمایش شیشه ای نصب شده تنها با عرض 8 میلی متر و وزن 11 ...
Full Color P4.81 نمایش LED در فضای باز اجسام دارای بزرگنمایی مجدد و بزرگ زاویه دید
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
پاک کردن تصاویر P3.91 نمایش LED اجاره داخل سالن های اتاق سخنرانی / اتاق کنفرانس
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
صفحه نمایش سبک اجارهای سبک نور کم با کابین آلومینیومی 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm پوستر داخلی LED دیجیتال رنگ کامل با وضوح بالا بدون بیزل
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
لطفا از فرم تماس آنلاین در زیر استفاده کنید اگر سوالی دارید، تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.