صفحه نمایش سبک اجارهای سبک نور کم با کابین آلومینیومی 640mmx640mm
جزئیات محصول
| پیکسل کج: | 6.67 میلیمتر | تراکم پیکسل: | 22478 پیکسل بر متر مربع |
|---|---|---|---|
| ابعاد کابینه: | 640mmx640mm | قطعنامه کابینه: | 96 * 96 پیکسل |
| کابینه مواد: | آلومینیوم ریخته گری | حفاظت در مقابل (جلو / عقب): | IP65 / IP54 |
| روشنایی: | > 6500 نیت | روش رانندگی: | 1/6 اسکن |
| برجسته کردن |
led screen stage backdrop,stage background led screen |
||
توضیحات محصول
اجاره صحنه در فضای باز LED صفحه نمایش 640mmx640mm کابین بدون درز اسپری کردن وزن لاغر
مشخصات کلیدی / ویژگی های خاص:
1. هزینه نسبی (کارخانه)، بودجه خود را تامین کنید
2. توانایی پایدار، آزمون حرفه ای را منتقل کنید
3. روشنایی بالا، تعریف بالا از نمایش تصویر
4. ضد آب و ضد گرد و غبار: IP65
5. زاویه دید بزرگ، 140 درجه
6. قابلیت انتشار گرما خوب
7. صادرات به 40+ کشور
مشخصات
| مدل | ORB-6.67 |
| پیکسل کج | 6.67 میلیمتر |
| تراکم پیکسل | 22478 پیکسل در متر مربع |
| نوع LED | SMD3535 |
| پیکربندی LED | 1R1G1B |
| ابعاد کابینه | 640mmx640mm |
| قطعنامه کابینه | 96 * 96 پیکسل |
| وزن کابینت | 13 کیلوگرم |
| کابینه مواد | آلومینیوم ریخته گری |
| حفاظت در مقابل (جلو / عقب) | IP65 / IP54 |
| روشنایی | > 6500 نیت |
| زاویه دید (H / V) | 140 درجه / 140 درجه |
| روش رانندگی | 1/6 اسکن |
| تازه کردن قاب | ≥ 60Hz |
| نرخ بازخوانی داده | > 1500Hz |
| مقیاس خاکستری | 16 بیتی |
| مصرف انرژی (میانگین) | 300w / m 2 |
| ولتاژ ورودی | AC 110/220 ± 10٪، 50 ~ 60Hz |
| دما (عملیات / ذخیره سازی) | -20 ~ 50 ° C / -40 ~ 60 ° C |
| رطوبت (عامل / ذخیره سازی) | 10٪ ~ 90٪ RH / 10٪ ~ 85٪ RH |
| MTBF | ≥ 1000 ساعت |
| طول عمر | ≥100000 ساعت |
| شکست پیکسل | <0.0003 |
خدمات:
1) سوالات شما مربوط به محصولات یا قیمت های ما در 24 ساعت پاسخ داده خواهد شد
2) کارکنان آموزش دیده و با تجربه برای پاسخگویی به تمام سوالات در زبان انگلیسی مسلط
3) طرح های سفارشی، سفارش های OEM و ODM پذیرفته می شوند
4) حفاظت از منطقه فروش خود، ایده های طراحی و تمام اطلاعات شخصی شما
5) آموزش تکنولوژی
(الف) ما آموزش های تکنولوژی را به صورت رایگان ارائه می دهیم که شامل آموزش عملی و تعمیر و نگهداری در کارخانه می شود
(ب) در صورت لزوم مهندسین ما را به کشور شما ارسال می کنیم
درخواست پرونده:
نمایشگاه، کنفرانس مطبوعاتی، اتاق جلسه، سینما، فرودگاه ها، هتل ها و ایستگاه ها به طور گسترده ای برای نمایش نور، کنسرت، عروسی، رویدادها، مراکز خرید، سالن های سرگرمی و ورزش، مدارس، دولت، نمایشگاه، نمایشگاه،


نکات برجسته محصول
اجاره صحنه در فضای باز LED صفحه نمایش 640mmx640mm کابین بدون درز اسپری کردن وزن لاغر مشخصات کلیدی / ویژگی های خاص: تبلیغات ضد آب SMD RGB LED در فضای باز 1. هزینه نسبی (کارخانه)، بودجه خود را تامین کنید 2. توانایی پایدار، آزمون حرفه ای را منتقل کنید 3. روشنایی بالا، تعریف بالا از نمایش تصویر 4. ضد آب ...
Full Color P4.81 نمایش LED در فضای باز اجسام دارای بزرگنمایی مجدد و بزرگ زاویه دید
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
پاک کردن تصاویر P3.91 نمایش LED اجاره داخل سالن های اتاق سخنرانی / اتاق کنفرانس
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
صفحه نمایش سبک اجارهای سبک نور کم با کابین آلومینیومی 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm پوستر داخلی LED دیجیتال رنگ کامل با وضوح بالا بدون بیزل
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
لطفا از فرم تماس آنلاین در زیر استفاده کنید اگر سوالی دارید، تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.