صفحه نمایش دیجیتال P1.92mm دارای صفحه نمایش فوق العاده زیبا و با کیفیت بالا SMD1010 است
جزئیات محصول
| روشنایی: | > 800 نیت | پیکسل پیکسل: | SMD1010 |
|---|---|---|---|
| نرخ تجدید: | > 1920 هرتز | مواد صفحه: | ریخته گری تحت فشار آلومینیوم |
| وزنه وزنی Sigle: | 4.6 کیلوگرم / پانل | نسبت کنتراست: | 4000:1 |
| خدمات: | کاملا جلو | رنگ: | 281 تریلیون |
| برجسته کردن |
دیجیتال HD دیجیتال,صفحه نمایش LED مدولار |
||
توضیحات محصول
P1.92mm فوق العاده با کیفیت بالا وضوح بالا SMD1010 داخلی پنل LED
مشخصات کالا
1. طراحی کاملا جلو، آن را راحت تر و صرفه جویی در فضا.
2. Ultra-thin و Super-light: فقط 4.6Kg برای پانل 400 * 300mm
3. تصویب آلومینیوم ریخته گری، پراکندگی گرما را بهبود می بخشد، سر و صدای NR20 را آزاد می کند.
4. کاربر: SMD1010 سری محصولات سبک تر، برای تعمیر و نگهداری، مونتاژ، حمل و نقل و بعد آوردن راحت و صرفه جویی در زمان.
5. طراحی کابینت ساده، فوق العاده نازک، بدون درز و آسان برای تعمیر و نگهداری
پارامتر
| UHD-1.9 | |
| زمین فیزیکی | 1.92mm |
| پیکسل پیکسل | SMD1010 |
| تراکم پیکسل | 270،000 پیکسل در متر مربع |
| ابعاد مودم (W * H) (میلی متر) | 200 * 150 |
| ابعاد پنل (میلی متر) | 400 * 300 |
| نه ماژول ها در پانل (W * H) | 2 * 2 |
| پنل مواد | آلومینیوم ریخته گری آلومینیوم |
| رنگ ها | 281 تریلیون |
| در حال پردازش | 16 بیت |
| وضوح فیزیکی ماژول (W * H) (میلی متر) | 104 * 78 |
| رزولوشن فیزیکی پانل (W * H) (میلی متر) | 208 * 156 |
| وزن مجاز کابین | 4.6 کیلوگرم / پانل |
| متوسط مصرف برق | 220W / پانل |
| مصرف برق حداکثر | 800W / پانل |
| روشنایی | > 800 نیت |
| زاویه دید | H: 160 درجه / V: 140 درجه |
| دما / رطوبت عامل | -20ºC-50ºC / 10٪ -90٪ |
| دمای نگهداری / رطوبت | -40ºC-60ºC / 10٪ -90٪ |
| طول عمر مورد انتظار | 100،000 ساعت |
| خدمات | جلو / عقب |
| رتبه IP (جلو / عقب) | IP 40 |
| حداکثر انباشته شدن | 20/10 |
| حداکثر آویز | 20/10 |
| نرخ تجدید | > 1،920 هرتز |
جزئیات Pruduct
طراحی شده با توجه به ارگونومیک، نسبت صفحه نمایش 16: 9، صفحه نمایش بزرگ 2K 4K 8K به راحتی قابل درک، مقیاس خاکستری بالا و نرخ بالا refresh در روشنایی کم، تجربه مشاهده کامل
ساختار ماژول آسان برای انجام تعمیر و نگهداری دسترسی به جلو، نصب توسط رفع آهنرباهای، آسان و راحت از بین بردن ماژول ها بدون استفاده از ابزار (فقط نیاز 30s)، ساختار محافظ منحصر به فرد است که ماژول ها را از آسیب رساندن محافظت می کند

زاویه دید
افقی 160 درجه / عمودی 140 درجه برای رسیدن به مخاطبان گسترده تر.

جزئیات لوازم جانبی

شرکت ما
شنژن BAKO VISION شرکت فناوری، با مسئولیت محدود، در سال 2005، تولید کننده در سطح جهانی از نمایشگرهای پیشرفته فناوری پیشرفته، با تمرکز بر مشتریان حرفه ای در میان بازارهای داخلی و خارج از کشور در شنژن در سال 2005 آغاز شده است. BAKOVISION به طور کامل قادر به ارائه کار خیاط OEM، ODM، LED های خلاقانه در کنار صفحه نمایش استاندارد LED است.

مزایای ما:
- قیمت واحد بستگی به مقدار دارد، ما می توانیم شما را با قیمت رقابتی ارائه دهیم.
- پرسش شما مربوط به محصولات یا قیمت ما خواهد شد در 24 ساعت پاسخ داده خواهد شد.
- کارکنان به خوبی آموزش دیده و با تجربه برای پاسخگویی به تمام سوالات خود در مورد محصولات.
- توزیع برای طراحی منحصر به فرد شما و برخی از مدل های فعلی ما ارائه شده است.
- حفاظت از منطقه فروش خود، ایده های طراحی و تمام اطلاعات شخصی شما.
نکات برجسته محصول
P1.92mm فوق العاده با کیفیت بالا وضوح بالا SMD1010 داخلی پنل LED مشخصات کالا 1. طراحی کاملا جلو، آن را راحت تر و صرفه جویی در فضا. 2. Ultra-thin و Super-light: فقط 4.6Kg برای پانل 400 * 300mm 3. تصویب آلومینیوم ریخته گری، پراکندگی گرما را بهبود می بخشد، سر و صدای NR20 را آزاد می کند. 4. کاربر: ...
Full Color P4.81 نمایش LED در فضای باز اجسام دارای بزرگنمایی مجدد و بزرگ زاویه دید
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
پاک کردن تصاویر P3.91 نمایش LED اجاره داخل سالن های اتاق سخنرانی / اتاق کنفرانس
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
صفحه نمایش سبک اجارهای سبک نور کم با کابین آلومینیومی 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm پوستر داخلی LED دیجیتال رنگ کامل با وضوح بالا بدون بیزل
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
لطفا از فرم تماس آنلاین در زیر استفاده کنید اگر سوالی دارید، تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.