صفحه نمایش لمسی کامل رنگی Led Display P3.91 SMD2121 500x500mm نصب سریع
جزئیات محصول
| اندازه صفحه: | 500x500mm | نسبت کنتراست: | 4000:1 |
|---|---|---|---|
| پردازش: | 16 بیتی | وزن: | 7 کیلوگرم / کابینت |
| پیکسل پیکسل: | SMD2121 | نرخ تجدید: | > 1920Hz |
| مواد صفحه: | ریخته گری تحت فشار آلومینیوم | خدمات: | جلو / عقب |
| برجسته کردن |
indoor full color led display,indoor led billboard |
||
توضیحات محصول
صفحه نمایش لمسی کامل رنگی LED L / P3.91 SMD 500x500mm نصب سریع
ویژگی های کلیدی:
• نصب سریع و آسان تعمیر و نگهداری، خدمات جلو / عقب، بدون نیاز به ابزار؛
• طراحی باریک، سبک و آرام، بدون فن؛
• ویژگی های برق برتر؛
• TUV گواهینامه و Reddot جایزه.
مونتاژ سریع و جداسازی
برای نصب روی صفحه هیچ ابزار لازم نیست.
صفحه نمایش ال سی دی UI
جعبه عقب دارای صفحه نمایش LCD است که نشان می دهد ولتاژ، دما، زمان استفاده از کابینت برای هر زمان استفاده شده و کل ساعت استفاده می شود.
چراغ های برق و چراغ نشان دهنده وضعیت کابینت می باشد.
اتصال داده دوگانه
اطلاعات اختیاری اتصال پورت در کابینت ها زیر جعبه عقب وجود دارد، شما می توانید از آن استفاده کنید اگر استاندارد یک نتواند.
بدون کابل صاف و قدرت در ماژول
همه چیز با سوکت نوع پین مرتبط است. طراحی بدون کابل باعث می شود آن را سریع برای نصب و پایدار در انتقال داده ها / قدرت.
قفل قوی برای نصب حلق آویز
قفل های کابینت، لبه های صاف، دستکاری آسان و قوی هستند که شما می توانید بسیاری از کابینت ها را در همان ردیف آویزان کنید.
مشخصات فنی:
| BIR-I | |
| زمین فیزیکی | 3.91 میلیمتر |
| پیکسل پیکسل | SMD2121 |
| تراکم پیکسل | 65536 پیکسل در متر مربع |
| ابعاد مودم (W × H) (میلی متر) | 250 * 250/250 * 500 |
| ابعاد پنل (میلی متر) | 500 * 500 * 80/500 * 1000 * 80 |
| NO ماژول در هر پانل (W × H) | 2 * 2 |
| وضوح فیزیکی ماژول (W × H) | 64 * 64/64 * 128 |
| پنل مواد | 128 * 128/128 * 256 |
| وزن مجاز کابین | 8/14 |
| در حال پردازش | 14-16 بیت |
| شماره رنگ | 281 trillion |
| نسبت کنتراست | 4000: 1 |
| متوسط مصرف برق | 60 / 120W / m² |
| مصرف برق حداکثر | 110 / 400W / m² |
| دمای عملیاتی | -20 ~ 60 ℃ |
| نرخ تجدید | > 1920Hz |
| روشنایی | 900-1200 نیت |
| زاویه دید افقی | 140 درجه |
| زاویه دید عمودی | 140 درجه |
| حداکثر انباشته شدن | 20 |
| طول عمر مورد انتظار | 100،000 ساعت |
| خدمات | جلو / عقب |
| رتبه IP (جلو / عقب) | IP40 / IP21 |



دربارهی ما:
شنژن BAKO VISION شرکت فناوری، با مسئولیت محدود، در سال 2005، تولید کننده در سطح جهانی از نمایشگرهای LED پیشرفته فن آوری، با تمرکز بر مشتریان حرفه ای در میان بازارهای داخلی و خارج از کشور، در سال 2005 در شنژن آغاز شد. BAKOVISION به طور کامل قادر به ارائه کار خیاط OEM، ODM، LED های خلاقانه در کنار صفحه نمایش استاندارد LED است.
بازارهای اصلی BAKO VISION شامل آمریکای، اروپا، شرق میانه و آسیا هستند، همه محصولات ما توسط RoHS، CCC، CE، FCC، ETL، UL گواهی می شوند. BAKO VISION به طور مداوم رشد و موقعیت نام تجاری را با همکاری بلند مدت با مشتریان کانال های مختلف در بیش از 120 کشور دیگر، متکی به کیفیت با موفقیت به دست آورده است.

خدمات ما:
1. ما تمام صفحه نمایش ما، ماژول ها، قطعات یدکی را برای دو سال تضمین می کنیم.
2. ما برای آموزش رایگان آموزش تکنولوژی ارائه می دهیم که شامل آموزش عملیات و نگهداری صفحه نمایش LED در کارخانه می شود.
3. پس از فروش، اگر با محصولات ما مشکلی داشته باشید، می توانید به ما ایمیل بفرستید، ما به طور همزمان پاسخ خواهیم داد.
4. در صورت درخواست مشتری می توانیم آموزش و پشتیبانی فنی مشتری را در کارخانه ارائه دهیم.
5. ما می توانیم OEM و ODM ارائه
نکات برجسته محصول
صفحه نمایش لمسی کامل رنگی LED L / P3.91 SMD 500x500mm نصب سریع ویژگی های کلیدی: • نصب سریع و آسان تعمیر و نگهداری، خدمات جلو / عقب، بدون نیاز به ابزار؛ • طراحی باریک، سبک و آرام، بدون فن؛ • ویژگی های برق برتر؛ • TUV گواهینامه و Reddot جایزه. مونتاژ سریع و جداسازی برای نصب روی صفحه هیچ ابزار لازم نیس...
Full Color P4.81 نمایش LED در فضای باز اجسام دارای بزرگنمایی مجدد و بزرگ زاویه دید
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
پاک کردن تصاویر P3.91 نمایش LED اجاره داخل سالن های اتاق سخنرانی / اتاق کنفرانس
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
صفحه نمایش سبک اجارهای سبک نور کم با کابین آلومینیومی 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm پوستر داخلی LED دیجیتال رنگ کامل با وضوح بالا بدون بیزل
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
لطفا از فرم تماس آنلاین در زیر استفاده کنید اگر سوالی دارید، تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.