نمایشگر پایین صفحه نمایش Uhd Led Outdoor Outdoor Outdoor، نمایشگر Led Display Contrst نسبت بالا
جزئیات محصول
| نرخ تجدید: | 2000 هرتز | نسبت کنتراست: | 4000: 1 |
|---|---|---|---|
| مواد صفحه: | مرگ تهیه شده | امتیاز IP (جلو / عقب): | IP65 / IP54 |
| طول عمر مورد انتظار: | 100 000hrs | ||
| برجسته کردن |
roadside led display,outdoor waterproof led advertising panels |
||
توضیحات محصول
P 3.2 کم نور صفحه نمایش ثابت LED در فضای باز IP65 پانل مقیاس بزرگ خاکستری
نمایش LED ثابت در فضای باز واقعا در صنعت تبلیغات محبوب است.
محدوده موجود : مدرسه، مرکز خرید، ورزشگاه، مراکز تجاری، اعلامیه عمومی دولتی، خیابان های تجاری، ایستگاه های راه آهن و غیره
نصب سریع و تعمیر و نگهداری آسان
طراحی سیستم قفل سریع باعث نصب سریع و آسان می شود
جبهه و عقب قابل دسترسی است

SLim، سبک وزن و آرام
کابینه ریخته گری، 23-27 کیلوگرم در هر کابینت
100 ضخامت
طراحی بی نظیر

طراحی هدف چند منظوره Dural
کابینت می تواند بین 0 تا 30 درجه باشد تا اطمینان حاصل شود بهترین زاویه برای مخاطب و دوربین
اضافه کردن با پایه قابل تنظیم براکت و حفاظت از سپر فوم می تواند تبدیل به محیط بیرونی

پارامتر
| مدل | BDF-3 |
| پیکسل Pitch² | 3.2 میلیمتر |
| تراکم پیکسل | 97،656 پیکسل در متر مربع |
| نوع LED | SMD3535 |
| پیکربندی LED | 1R1G1B |
| ابعاد کابینه | 1024 × 768 × 100 |
| قطعنامه کابینه | 293 × 295 |
| وزن کابینت | 27.7 کیلوگرم |
| کابینه مواد | آلومینیوم ریخته گری |
| حفاظت در مقابل (جلو / عقب) | IP65 / IP54 |
| روشنایی | ≥ 2500nits |
| زاویه دید (H / V) | 140 درجه / 140 درجه |
| روش رانندگی | 1/6 اسکن |
| تازه کردن قاب | ≥ 60Hz |
| نرخ بازخوانی داده | > 2000Hz |
| مقیاس خاکستری | 16 بیتی |
| مصرف انرژی (میانگین) | 300 وات / متر مربع |
| ولتاژ ورودی | AC 110/220 ± 10٪، 50 ~ 60Hz |
| دما (عملیات / ذخیره سازی) | -20 ~ 50 ° C / -40 ~ 60 ° C |
| رطوبت (عامل / ذخیره سازی) | 10٪ ~ 90٪ RH / 10٪ ~ 85٪ RH |
| طول عمر | بیش از 100000 ساعت |
سوالات متداول
چرا LED است ؟
LED برای دیود نوری، نوعی نیمه هادی است که برای ارسال و دریافت سیگنال الکترونیکی به اشعه های مادون قرمز یا نور، با استفاده از ویژگی های نیمه هادی ترکیب، شسته می شود. این برای لوازم خانگی، کنترل از راه دور، هیئت مدیره برق، انواع لوازم خانگی اتوماتیک استفاده می شود.
2. زمین پیکسل، تراکم پیکسل، QTY LED و پیکسل پیکسل چیست؟
محدوده پیکسل فاصله بین پیکسل های همسایه است.
تراکم پیکسل مقدار پیکسل در هر متر مربع است.
تعداد LED تعداد لامپ های LED در هر مربع است.
برای مثال پیکسل توضیح مختصات یک پیکسل است، ما از یک لامپ قرمز، یک چراغ سبز و یک چراغ آبی برای نوشتن یک پیکسل استفاده می کنیم، پیکسل 1R1G1B است.
3. نوع LED، اندازه ماژول و وضوح ماژول چیست؟
نوع LED توصیف لامپ چراغ، به عنوان مثال، نام تجاری، شکل فیزیکی، اندازه لامپ است
اندازه ماژول اندازه گیری یک ماژول است.
وضوح ماژول تعداد پیکسل ها در هر ماژول است.
بازخورد:
1. ما به کیفیت محصول و رضایت مشتری ما برای تکیه بر تکیه می کنیم. بنابراین، بازخورد شما بسیار مهم است، لطفا اگر کالا و خدمات ما راضی هستید، بازخورد خوب را بگذارید.
2. ما به مشتریان ارزشمندی توجه می کنیم و همیشه سعی خواهیم کرد به شما کمک کنیم. لطفا به ما فرصت بدهید که هر مشکلی را حل کنیم. ما نگرانی ها و ناامیدی هایی را که ممکن است داشته ایم را درک می کنیم و برای حل این مسائل بهترین تلاش خواهیم کرد.
3. لطفا قبل از خروج هر گونه بازخورد منفی یا باز کردن هر گونه اختلاف در سایت، لطفا به ما ایمیل بزنید. ما به شما کمک خواهیم کرد تا مشکل را حل کنید.
نکات برجسته محصول
P 3.2 کم نور صفحه نمایش ثابت LED در فضای باز IP65 پانل مقیاس بزرگ خاکستری نمایش LED ثابت در فضای باز واقعا در صنعت تبلیغات محبوب است. محدوده موجود : مدرسه، مرکز خرید، ورزشگاه، مراکز تجاری، اعلامیه عمومی دولتی، خیابان های تجاری، ایستگاه های راه آهن و غیره نصب سریع و تعمیر و نگهداری آسان طراحی سیستم ق...
Full Color P4.81 نمایش LED در فضای باز اجسام دارای بزرگنمایی مجدد و بزرگ زاویه دید
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
پاک کردن تصاویر P3.91 نمایش LED اجاره داخل سالن های اتاق سخنرانی / اتاق کنفرانس
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
صفحه نمایش سبک اجارهای سبک نور کم با کابین آلومینیومی 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm پوستر داخلی LED دیجیتال رنگ کامل با وضوح بالا بدون بیزل
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
لطفا از فرم تماس آنلاین در زیر استفاده کنید اگر سوالی دارید، تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.