تریلر تبلیغاتی HD LED، نمایشگر صفحه نمایش موبایل همراه با سیستم بلند کردن
جزئیات محصول
| ابعاد کابینه: | در فضای باز | قطعنامه کابینه: | 160 * 56 پیکسل |
|---|---|---|---|
| روشنایی: | > 6500 نیوتن | زاویه دید (H / V): | 140 درجه / 140 درجه |
| دما (عملیات / ذخیره سازی): | AC 110/220 ± 10٪ 50 ~ 60Hz | رطوبت (عامل / ذخیره سازی): | 10٪ ~ 90٪ RH / 10٪ ~ 85٪ RH |
| طول عمر مورد انتظار: | ≥100،000 ساعت | شکست پیکسل: | <0.0003</span> |
| برجسته کردن |
mobile led display truck,truck mounted led screen |
||
توضیحات محصول
تریلر با کیفیت بالا LED تریلر موبایل تریلر LED با سیستم بلند کردن
امکانات
1. تریلر مناسب و همراه با پوشش گسترده و مخاطبان زیادی.
2. مقاومت شوک خوب
3. ضد آب و ضد گرد و غبار (جلو IP65 و همچنین عقب IP54)
4. دسترسی مکانیکی جلو، دسترسی به جلو
5. دستگیره ماژول های چند منظوره ویژه طراحی شده برای تنظیم فاصله بین ماژول و کابینت ها برای اطمینان از صاف بودن و تراز
6. طراحی سیستم قفل سریع، نصب آسان سریع را تضمین می کند
7. LED قوی و با کیفیت بالا، روشنایی مناسب برای روز و شب در فضای باز
8. کنترل هوشمند و سیستم پخش توسط فناوری ابر
9. مدیریت زمان و نظارت بر زمان واقعی
10. برنامه کاربردی: نشان می دهد اتومبیل، تبلیغات مرکز خرید، انتشار اطلاعات، انتشار رسانه ها، و غیره.
جزئیات
| پیکسل کج | 16 میلیمتر |
| تراکم پیکسل | 3906 پیکسل در هر متر مربع |
| نوع LED | SMD3535 |
| پیکربندی LED | 1R1G1B |
| ابعاد ماژول | 256 * 128 میلیمتر |
| ابعاد کابینه | 1280 * 896 میلی متر |
| قطعنامه کابینه | 160 * 56 پیکسل |
| وزن کابینت | 75 کیلوگرم |
| کابینه مواد | فولاد / آلومینیوم |
| حفاظت از ورود (جلو / عقب) | IP65 / IP54 |
| روشنایی | > 6500 نیت |
| زاویه دید (H / V) | 140 درجه / 140 درجه |
| مصرف انرژی (میانگین) | 360w / m 2 |
| مصرف برق (حداکثر) | 900w / m 2 |
| تازه کردن قاب | ≥ 60Hz |
| نرخ بازخوانی داده | ≥ 1500Hz |
| مقیاس خاکستری | 16 بیتی |
| رنگ ها | 281 تریلیون |
| نسبت کنتراست | 2000: 1 |
| منبع تغذیه | AC 110/220 ± 10٪ 50 ~ 60Hz |
| درجه حرارت (عملیات / ذخیره سازی) | AC 110/220 ± 10٪ 50 ~ 60Hz |
| رطوبت (عامل / ذخیره سازی) | 10٪ ~ 90٪ RH 10٪ ~ 85٪ RH |
| MTBF | ≥ 1000 ساعت |
| طول عمر | ≥100،000 ساعت |
| شکست پیکسل | <0.0003 |
تصاویر



سوالات متداول
Q1: LED و صفحه نمایش LED چیست؟
A1: LED یک نور نوری است که نوعی از نیمه هادی است که برای ارسال و دریافت سیگنال الکترونیکی به اشعه مادون قرمز یا نور، با استفاده از ویژگی های نیمه هادی ترکیب می شود. صفحه نمایش LED یک صفحه نمایش تخت است که شامل چندین پانل LED می باشد. برای نمایش اطلاعات مختلف مانند متن، تصاویر، ویدئو و غیره استفاده می شود.
Q2: پیکسل پیکسل، تراکم پیکسل و تنظیم پیکسل چیست؟
A2: Pixel Pitch فاصله بین پیکسل های همسایه است. تراکم پیکسل مقدار پیکسل در هر متر مربع است. برای مثال، ما از یک لامپ قرمز، یک چراغ سبز و یک چراغ آبی برای نوشتن یک پیکسل استفاده می کنیم، پیکسل پیکسل 1R1G1B است.
Q3: نوع نمایشگر LED، اندازه ماژول و رزولوشن ماژول چیست؟
A3: نوع صفحه نمایش LED توضیحی از ویژگی های چراغ، مانند برنامه ها، استفاده، روش نصب، شکل فیزیکی، نوع چراغ های رهبری و غیره است. اندازه ی ماژول اندازه گیری یک ماژول است. وضوح ماژول تعداد پیکسل ها در هر ماژول است.
نکات برجسته محصول
تریلر با کیفیت بالا LED تریلر موبایل تریلر LED با سیستم بلند کردن امکانات 1. تریلر مناسب و همراه با پوشش گسترده و مخاطبان زیادی. 2. مقاومت شوک خوب 3. ضد آب و ضد گرد و غبار (جلو IP65 و همچنین عقب IP54) 4. دسترسی مکانیکی جلو، دسترسی به جلو 5. دستگیره ماژول های چند منظوره ویژه طراحی شده برای تنظیم فاصل...
Full Color P4.81 نمایش LED در فضای باز اجسام دارای بزرگنمایی مجدد و بزرگ زاویه دید
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
پاک کردن تصاویر P3.91 نمایش LED اجاره داخل سالن های اتاق سخنرانی / اتاق کنفرانس
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
صفحه نمایش سبک اجارهای سبک نور کم با کابین آلومینیومی 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
نمایشگر LED اجاره ای P3.91 – کابینت دایکاست 500x1000 میلی متری، قفل سریع، 7680 هرتز، برای صحنه و کنسرت
پنل ویدیویی LED برای برنامه اجاره و مرحله طراحی شده است، دارای گام های پیکسلی 1.9 میلی متر، 2.6 میلی متر، 2.9 میلی متر و 3.91 میلی متر برای گزینه است. طراحی ماژول مغناطیسی و واحد قدرت ماژولار برای نگهداری سایت بسیار آسان است.
لطفا از فرم تماس آنلاین در زیر استفاده کنید اگر سوالی دارید، تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.