IP65 ضد آب 20mm LED نمایش، رانندگی استاتیک بر روی صفحه نمایش تبلیغاتی در فضای باز
جزئیات محصول
| پیکسل کج: | 20 میلیمتر | تراکم پیکسل: | 2500 پیکسل / متر مربع |
|---|---|---|---|
| نوع LED: | DIP346 | ابعاد کابینه: | 1000 * 320 میلیمتر |
| روشنایی: | > 6500 نیت | کابینه مواد: | آلومینیوم |
| حفاظت در مقابل (جلو / عقب): | IP65 / IP54 | نرخ بازخوانی داده: | > 1500Hz |
| برجسته کردن |
بیلبورد دیجیتال رهبری,تابلوهای نشانه الکترونیکی در فضای باز |
||
توضیحات محصول
نمایشگر LED صفحه نمایش P20mm، رانندگی استاتیک IP65، مصرف برق کم LED دیوار ویدئو
مشخصات محصول:
ما در تلاش هستیم که صفحه نمایش های LED نامحدود، IP65 -67 را ارائه دهیم که می توانید در شرایط آب و هوایی و شرایط آب و هوایی مناسبی قرار داشته باشید که به شما امکان می دهد به راحتی به مخاطبین خود برسید. ما می دانیم که هیچ دو صفحه نمایش تصویری نیاز به یکسان نیست و می تواند به نمایش در فضای باز بدون توجه به اندازه و شکل یک واقعیت کمک کند. ما دارای تجربه گسترده ای در حال کار با انواع مشتریان از دید اولیه و تا پایان نصب است. ما با تیم خود کار می کنیم تا یکپارچه ویدیوهای LED LED را به دید شما اضافه کنیم.
محصولات RUGGED، RELIABLE
صفحه نمایش LED ما در فضای باز طراحی و آزمایش شده است تا بتواند هر گونه طبیعت مادر تصمیم بگیرد که راه خود را از بین ببرد. خط تولید ارائه دهنده تنظیمات DIP مقاوم در برابر هوا است که می تواند با نور مستقیم خورشید رقابت کند و از باران، باد و خاک جلوگیری کند و به شما محصولی را که می دانید می توانید در 365 روز در سال تکیه کنید.
ادغام
هر کسی می تواند یک نمایشگر بزرگ LED در فضای باز را در کنار یک ساختمان قرار دهد، اما بیشتر به اضافه کردن فناوری LED Display به مفهوم طراحی شما می انجامد. هر مشتری یک مدیر پروژه اختصاصی می گیرد تا اطمینان حاصل کند که دید شما یکپارچه پیش از، در طول و بعد از نصب، برای اطمینان از هیچ شگفتی در طول فرایند است.
سفارشی سازی
هدف ما این است که به چشم انداز خود کمک کنیم تا واقعیت تبدیل شود. ما درک می کنیم که باید توسط محصول محدود شود، و خط تولید ما طراحی شده است تا هر نوع اندازه و پیکربندی را که می خواهید دید خود را کامل کنید، ایجاد کنید.
ویترین

آزمون پیری

| مدل | ODC-20 |
| پیکسل کج | 20 میلیمتر |
| تراکم پیکسل | 2500 پیکسل در هر متر مربع |
| نوع LED | DIP346 |
| پیکربندی LED | 1R1G1B |
| ابعاد کابینه | 1000 * 320 میلیمتر |
| قطعنامه کابینه | 50 * 16 پیکسل |
| وزن کابینت | 6 کیلوگرم |
| کابینه مواد | آلومینیوم |
| حفاظت در مقابل (جلو / عقب) | IP65 / IP54 |
| روشنایی | > 6500 نیت |
| زاویه دید (H / V) | 110 درجه / 70 درجه |
| روش رانندگی | رانندگی استاتیک |
| تازه کردن قاب | ≥ 60Hz |
| نرخ بازخوانی داده | > 1500Hz |
| مقیاس خاکستری | 16 بیتی |
| مصرف انرژی (میانگین) | 250 وات / متر مربع |
| ولتاژ ورودی | AC110 / 220 ± 10٪ 50 ~ 60Hz |
| دما (عملیات / ذخیره سازی) | -20 ~ 50 درجه سانتی گراد / -40 ~ 60 درجه سانتی گراد |
| رطوبت (عامل / ذخیره سازی) | 10٪ ~ 90٪ RH / 10٪ ~ 85٪ RH |
| MTBF | ≥ 1000 ساعت |
| طول عمر | ≥100000 ساعت |
| شکست پیکسل | <0.0003 |
نکات برجسته محصول
نمایشگر LED صفحه نمایش P20mm، رانندگی استاتیک IP65، مصرف برق کم LED دیوار ویدئو مشخصات محصول: ما در تلاش هستیم که صفحه نمایش های LED نامحدود، IP65 -67 را ارائه دهیم که می توانید در شرایط آب و هوایی و شرایط آب و هوایی مناسبی قرار داشته باشید که به شما امکان می دهد به راحتی به مخاطبین خود برسید. ما می ...
Full Color P4.81 نمایش LED در فضای باز اجسام دارای بزرگنمایی مجدد و بزرگ زاویه دید
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
پاک کردن تصاویر P3.91 نمایش LED اجاره داخل سالن های اتاق سخنرانی / اتاق کنفرانس
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
صفحه نمایش سبک اجارهای سبک نور کم با کابین آلومینیومی 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm پوستر داخلی LED دیجیتال رنگ کامل با وضوح بالا بدون بیزل
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
لطفا از فرم تماس آنلاین در زیر استفاده کنید اگر سوالی دارید، تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.