ثابت با وضوح بالا کامیون مجهز به چراغ صفحه نمایش، SMD3535 نشانه های موبایل چراغ
جزئیات محصول
| پیکسل کج: | 10 میلیمتر | تراکم پیکسل: | 10000 پیکسل بر متر مربع |
|---|---|---|---|
| نوع LED: | SMD3535 | پیکربندی LED: | 1R1G1B |
| مصرف انرژی (میانگین): | 360w / m2 | منبع تغذیه: | AC 110/220 ± 10٪ 50 ~ 60Hz |
| طول عمر: | ≥100000 ساعت | شکست پیکسل: | <0.0003</span> |
| برجسته کردن |
mobile led display truck,led advertising trailer |
||
توضیحات محصول
چراغ خیابانی ثابت روشنایی بالا چراغ صفحه نمایش تبلیغات تریلر کامیون P10 SMD3535
مشخصات
1. برنامه ها
1) تبلیغات موبایل: ارتقاء برند، ارتقاء و تبلیغ محصولات و نمایش محصولات، فعالیت فروشگاه، ect.
2) رویدادهای در فضای باز: عروسی، جشن سالگرد، مراسم افتتاحیه، فیلم در فضای باز، حزب، فعالیت خیریه، نمایش جاده، کارناوال و غیره
3) انتشار اطلاعات رسانه: انتشار رسانه های ثابت، نمایش و تظاهرات، انتشار محصول جدید، انتشار اطلاعات ورزشی و غیره.
4) پخش زنده: رقابت های ورزشی، کنسرت، کنفرانس مطبوعاتی یا مراسم اهدای جوایز و غیره
2. تمام صفحه نمایش یکنواختی و نسبت کنتراست با تعادل تعادل رنگ سفید است و تعریف تصویر بالا است.
3. ما سیستم کالیبراسیون پیکسل به پیکسل را به منظور نشان دادن تصویر به طور موثری پایدار.
4. ماسک ماژول، قاب ماژول ضد اکسیداسیون با حفاظت از تغییر شکل، نصب شده است.
5. این کابینت بسیار ضد آب (IP65) است و یک پوشش لاستیکی در اطراف خطوط برق و خطوط سیگنال قرار دارد تا اطمینان حاصل شود که عملکرد صفحه نمایش به طور معمول.
6. اتصالات هواپیما از قدرت، سیگنال برای اطمینان از اتصال پایدار و قابلیت اطمینان بالا.
7. گاهی اوقات، زمانی که آفتاب بیش از حد شلوغ است یا آسمان تبدیل به خاکستری شده است، مردم به سختی می بینند که چیزها را به وضوح ببینند، خوب، صفحه نمایش LED دارای روشنایی 6500 نان است که یکنواختی رنگ را در هر شرایطی حفظ می کند.
جزئیات
| پیکسل کج | 10 میلیمتر |
| تراکم پیکسل | 10000 پیکسل در هر متر مربع |
| نوع LED | SMD3535 |
| پیکربندی LED | 1R1G1B |
| ابعاد ماژول | 320 * 320 میلیمتر |
| ابعاد کابینه | 1280 * 960 میلیمتر |
| قطعنامه کابینه | 128 * 96 پیکسل |
| وزن کابینت | 80 کیلوگرم |
| کابینه مواد | فولاد / آلومینیوم |
| حفاظت در مقابل (جلو / عقب) | IP65 / IP54 |
| روشنایی | > 6500 نیت |
| زاویه دید (H / V) | 140 درجه / 140 درجه |
| مصرف انرژی (میانگین) | 360w / m 2 |
| مصرف برق (حداکثر) | 900w / m 2 |
| تازه کردن قاب | ≥ 60Hz |
| نرخ بازخوانی داده | ≥ 1500Hz |
| مقیاس خاکستری | 16 بیتی |
| رنگ ها | 281 تریلیون |
| نسبت کنتراست | 2000: 1 |
| منبع تغذیه | AC 110/220 ± 10٪ 50 ~ 60Hz |
| درجه حرارت (عملیات / ذخیره سازی) | AC 110/220 ± 10٪ 50 ~ 60Hz |
| رطوبت (عامل / ذخیره سازی) | 10٪ ~ 90٪ RH 10٪ ~ 85٪ RH |
| MTBF | ≥ 1000 ساعت |
| طول عمر | ≥100،000 ساعت |
| شکست پیکسل | <0.0003 |
تصاویر


خدمات
1. گارانتی
1) ما 2 سال تمام ضمانت نامه تمام اجزا را ارائه می دهیم. در طول این مدت ما کالاهای خود را به صورت رایگان جایگزین یا تعمیر می کنیم اگر چیزی با آنها اشتباه باشد.
2) ما برای مدت زمان نگهداری و هزینه فقط برای مواد خام عرضه می کنیم.
2. آموزش تکنولوژی
1) ما آموزش تکنولوژی را به صورت رایگان ارائه می دهیم که شامل نصب نرم افزار و سخت افزار، و همچنین عملیات روزانه و عیب یابی صفحه نمایش LED می باشد.
2) ما همچنین مشاوره طول عمر با ایمیل، اسکایپ، WhatsApp و یا راه های دیگر را به صورت رایگان ارائه می دهیم.
3. صدور گواهینامه
ما راهنمای عملیات و انواع گواهینامه ها مانند CE، RoHS EMC UL و غیره را ارائه می دهیم.
نکات برجسته محصول
چراغ خیابانی ثابت روشنایی بالا چراغ صفحه نمایش تبلیغات تریلر کامیون P10 SMD3535 مشخصات 1. برنامه ها 1) تبلیغات موبایل: ارتقاء برند، ارتقاء و تبلیغ محصولات و نمایش محصولات، فعالیت فروشگاه، ect. 2) رویدادهای در فضای باز: عروسی، جشن سالگرد، مراسم افتتاحیه، فیلم در فضای باز، حزب، فعالیت خیریه، نمایش جاد...
Full Color P4.81 نمایش LED در فضای باز اجسام دارای بزرگنمایی مجدد و بزرگ زاویه دید
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
پاک کردن تصاویر P3.91 نمایش LED اجاره داخل سالن های اتاق سخنرانی / اتاق کنفرانس
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
صفحه نمایش سبک اجارهای سبک نور کم با کابین آلومینیومی 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm پوستر داخلی LED دیجیتال رنگ کامل با وضوح بالا بدون بیزل
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
لطفا از فرم تماس آنلاین در زیر استفاده کنید اگر سوالی دارید، تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.