Full Color P8 Mobile Led Truck، Mobile Led Display تریلر با کابلی 1280 * 960mm
جزئیات محصول
| پیکسل کج: | 8 میلی متر | تراکم پیکسل: | 15625 پیکسل بر متر مربع |
|---|---|---|---|
| ابعاد کابینه: | 1280 * 960 میلیمتر | قطعنامه کابینه: | 128 * 96 پیکسل |
| کابینه مواد: | فلز سرد | وزن کابینت: | 79 کیلو |
| روش رانندگی: | 1/4 اسکن | مصرف انرژی (میانگین): | 275w / m2 |
| برجسته کردن |
mobile led display truck,led advertising trailer |
||
توضیحات محصول
صفحه نمایش پلاستیکی ضد آب IP65 / 54 54 "کامیون موبایل" برای تبلیغات متحرک
مزایای
1. طراحی جدید برای تبلیغات همراه، بدین ترتیب می تواند اثر تبلیغاتی بهتر داشته باشد. به جای داشتن نمایشگرهای ثابت در فضای باز در مکان های محدود، یک صفحه نمایش LED تلفن همراه بر روی یک تریلر نصب می شود که می توانید در مکان های مختلف هر شهر، در اوج بار هر روز
2. صفحه نمایش LED را می توان در مناطق مختلف در سراسر جهان نصب شده است. با دمای پایین به عنوان -20 ℃ و درجه حرارت بالا به عنوان + 50 ℃، محیط هوا رطوبت مانند دریای، از cabunet رطوبت و ضد خوردگی است.
3. روشنایی بالا LED SMD3535 به طور گسترده ای برای صفحه نمایش لمسی کامیون با طراحی ضد هوا و ضد گرد و غبار استفاده می شود، بنابراین می توان آن را در فضای باز با آب و هوای بد استفاده کرد.
4. 281 تریلیون رنگ با عملکرد رنگی واضح و سازگاری بالا یک اثر صفحه نمایش تکان دهنده برای این رویداد را به ارمغان می آورد.
5. عملکرد ضد ضربه از تریلر نیز به علت تحرک آنتیک شوک بسیار عالی است.
6. ماژول نمایش LED در فضای باز و جزئیات، سطح ضد آب بسیار بالا است، جلو IP54 و همچنین IP54 از عقب. این می تواند تضمین کند که صفحه نمایش منجر به ادامه کار به طور طبیعی حتی در روزهای بارانی و تحت تأثیر قرار نخواهد گرفت.
7. به طور گسترده در ایده آل برای تبلیغات در خیابان های شلوغ و یا تقاطع ها، کنفرانس، نشان می دهد، کنسرت، رویداد ورزشی، باز، نمایشگاه، تظاهرات سیاسی، انتخابات و غیره استفاده می شود.
جزئیات
| پیکسل کج | 8 میلیمتر |
| تراکم پیکسل | 15625 پیکسل در هر متر مربع |
| نوع LED | SMD3535 |
| پیکربندی LED | 1R1G1B |
| ابعاد ماژول | 256 * 256 میلی متر |
| ابعاد کابینه | 1280 * 768 میلیمتر |
| قطعنامه کابینه | 160 * 96 پیکسل |
| وزن کابینت | 70 کیلوگرم |
| کابینه مواد | فولاد / آلومینیوم |
| حفاظت از ورود (جلو / عقب) | IP65 / IP54 |
| روشنایی | > 6500 نیت |
| زاویه دید (H / V) | 140 درجه / 140 درجه |
| روش رانندگی | 1/4 اسکن |
| مصرف انرژی (میانگین) | 360w / m 2 |
| مصرف برق (حداکثر) | 900w / m 2 |
| تازه کردن قاب | ≥ 60Hz |
| نرخ بازخوانی داده | ≥ 1500Hz |
| مقیاس خاکستری | 16 بیتی |
| رنگ ها | 281 تریلیون |
| نسبت کنتراست | 2000: 1 |
| منبع تغذیه | AC 110/220 ± 10٪ 50 ~ 60Hz |
| درجه حرارت (عملیات / ذخیره سازی) | AC 110/220 ± 10٪ 50 ~ 60Hz |
| رطوبت (عامل / ذخیره سازی) | 10٪ ~ 90٪ RH 10٪ ~ 85٪ RH |
| MTBF | ≥ 1000 ساعت |
| طول عمر | ≥100،000 ساعت |
| شکست پیکسل | <0.0003 |
نشان می دهد


نکات
1. پرداخت: ما قبول L / C، T / T، اتحادیه های غربی.
2. حمل و نقل: در عرض 20 تا 25 روز کاری پس از سفارش شما تحویل می دهیم، اما زمان تحویل ویژه تحت تاثیر شرکت حمل و نقل و جزئیات حمل و نقل قرار خواهد گرفت.
3. بسته بندی: ما معمولا محصول را در یک جعبه چوبی یا مورد پرواز بسته بندی می کنیم.
نکات برجسته محصول
صفحه نمایش پلاستیکی ضد آب IP65 / 54 54 "کامیون موبایل" برای تبلیغات متحرک مزایای 1. طراحی جدید برای تبلیغات همراه، بدین ترتیب می تواند اثر تبلیغاتی بهتر داشته باشد. به جای داشتن نمایشگرهای ثابت در فضای باز در مکان های محدود، یک صفحه نمایش LED تلفن همراه بر روی یک تریلر نصب می شود که می توانید در مکا...
Full Color P4.81 نمایش LED در فضای باز اجسام دارای بزرگنمایی مجدد و بزرگ زاویه دید
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
پاک کردن تصاویر P3.91 نمایش LED اجاره داخل سالن های اتاق سخنرانی / اتاق کنفرانس
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
صفحه نمایش سبک اجارهای سبک نور کم با کابین آلومینیومی 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm پوستر داخلی LED دیجیتال رنگ کامل با وضوح بالا بدون بیزل
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
لطفا از فرم تماس آنلاین در زیر استفاده کنید اگر سوالی دارید، تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.