نصب و راه اندازی دیوار HD P5 رهبری صفحه نمایش، LED نمایش تبلیغات IP40 / IP21 نرخ
جزئیات محصول
| مصرف انرژی (میانگین): | 240w / m2 | تازه کردن قاب: | ≥ 60Hz |
|---|---|---|---|
| روش رانندگی: | 1/12 اسکن | کابینه مواد: | آلومینیوم |
| پیکربندی LED: | 1R1G1B | حفاظت در مقابل (جلو / عقب): | IP40 / IP21 |
| برجسته کردن |
led video wall display,indoor led advertising scree |
||
توضیحات محصول
صفحه نمایش LED ثابت RGB P5 Indoor High Gray HD HD Walling صفحه نمایش برای تبلیغات
سبک وزن، صرفه جویی در فضا و صرفه جویی در کار.
ظاهر زیبا و ساختار ساده.
طراحی روش های قفل سریع باعث نصب هیچ ابزار دیگری نمی شود.
با چراغ های نشانگر و پشت درب انعطاف پذیر، آسان برای تست و نگهداری.
نرخ بازشدن بالا با عملکرد ویدئو HD.

راه حل نگهداری جلو با ماژول رهبری مغناطیسی، شما می توانید تمام اجزای را از جلو بگیرید.
تراشه LED با کیفیت بالا برای رسیدن به 4000: 1 کنتراست که کیفیت تصویر با کیفیت بالا را افزایش می دهد
رنگ های روشن و سطح خاکستری بالا.
تمام دیوارهای ویدئویی سرپوشیده داخلی طراحی صرفه جویی در انرژی و بی صدا است. این بسیار مناسب است
برای اتاق جلسه، دادگاه، کلیسا، مرکز خرید، اتاق نظارت، استودیوی تلویزیون و غیره

تکنولوژی DIP دانه دانه را کاهش داده و یکنواخت آن را بهبود می بخشد، که باعث می شود که صفحه نمایش یک زاویه دید گسترده و تصویر صاف داشته باشد.
این فناوری پیشرفته را به تصویب رساند، به طوری که می تواند روشنایی بالا را حفظ کند.

1. آیا می توانم جزئیات بسته را بدانم؟
برای محصول ما، به طور کلی ما می توانیم بسته شما را با مورد چوبی یا مورد پرواز ارائه می دهیم.
2. علاوه بر این محصول، ممکن است گزینه های دیگری نیز داشته باشم؟
بله اگر این محصول نمی تواند نیاز شما را برآورده کند، می توانید موارد دیگر را نیز انتخاب کنید. ما انواع مختلفی از نمایش ها را داریم. همچنین می توانیم اندازه و شکل را به عنوان مورد نیاز خود سفارشی کنیم.
| مدل | IRB-5 |
| پیکسل کج | 5 میلی متر |
| تراکم پیکسل | 40000 پیکسل / متر مربع |
| نوع LED | SMD2121 |
| پیکربندی LED | 1R1G1B |
| ابعاد کابینه | 480 * 480 میلیمتر |
| قطعنامه کابینه | 96 * 96 پیکسل |
| وزن کابینت | 7 کیلوگرم |
| کابینه مواد | آلومینیوم |
| حفاظت در مقابل (جلو / عقب) | IP40 / IP21 |
| روشنایی | > 1200nits |
| زاویه دید (H / V) | 140 درجه / 140 درجه |
| روش رانندگی | 1/12 اسکن |
| تازه کردن قاب | ≥ 60Hz |
| نرخ بازخوانی داده | > 1500Hz |
| مقیاس خاکستری | 16 بیتی |
| مصرف انرژی (میانگین) | 240w / m 2 |
| ولتاژ ورودی | AC 110/220 ± 10٪ 50 ~ 60Hz |
| درجه حرارت (عملیات / ذخیره سازی) | -20 ~ 50 درجه سانتیگراد / -40 ~ 60 درجه سانتی گراد |
| رطوبت (عملیات / ذخیره سازی) | 10٪ ~ 90٪ RH / 10٪ ~ 85٪ RH |
| MTBF | ≥ 1000 ساعت |
| طول عمر | ≥100000 ساعت |
| شکست پیکسل | <0.0003 |
نکات برجسته محصول
صفحه نمایش LED ثابت RGB P5 Indoor High Gray HD HD Walling صفحه نمایش برای تبلیغات سبک وزن، صرفه جویی در فضا و صرفه جویی در کار. ظاهر زیبا و ساختار ساده. طراحی روش های قفل سریع باعث نصب هیچ ابزار دیگری نمی شود. با چراغ های نشانگر و پشت درب انعطاف پذیر، آسان برای تست و نگهداری. نرخ بازشدن بالا با عملک...
Full Color P4.81 نمایش LED در فضای باز اجسام دارای بزرگنمایی مجدد و بزرگ زاویه دید
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
پاک کردن تصاویر P3.91 نمایش LED اجاره داخل سالن های اتاق سخنرانی / اتاق کنفرانس
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
صفحه نمایش سبک اجارهای سبک نور کم با کابین آلومینیومی 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
نمایشگر LED اجاره ای P3.91 – کابینت دایکاست 500x1000 میلی متری، قفل سریع، 7680 هرتز، برای صحنه و کنسرت
پنل ویدیویی LED برای برنامه اجاره و مرحله طراحی شده است، دارای گام های پیکسلی 1.9 میلی متر، 2.6 میلی متر، 2.9 میلی متر و 3.91 میلی متر برای گزینه است. طراحی ماژول مغناطیسی و واحد قدرت ماژولار برای نگهداری سایت بسیار آسان است.
لطفا از فرم تماس آنلاین در زیر استفاده کنید اگر سوالی دارید، تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.