صفحه نمایش بزرگ صفحه نمایش بزرگ P2.98mm، صفحه نمایش بزرگترین صفحه نمایش 1/22 اسکن
جزئیات محصول
| تازه کردن قاب: | ≥60HZ | روش رانندگی: | 1/22 اسکن |
|---|---|---|---|
| ولتاژ ورودی: | AC 110/220 ± 10٪ | درجه حرارت: | -20 ~ 50 ℃ |
| تراکم پیکسل: | 112896 پیکسل در متر مربع | شکست پیکسل: | <0.0003</span> |
| برجسته کردن |
indoor full color led display,indoor led billboard |
||
توضیحات محصول
صفحه نمایش LED اجاره داخلی P2.98mm با زاویه دید گسترده و روشنایی بالا
شرح:
صفحه نمایش LED اجاره در داخل می تواند به طور گسترده ای برای سالن پذیرایی، فروشگاه مد، خانه اپرا و سایر فعالیت ها استفاده شود.
ویژگی:
نرخ تجدید بالا : با سیستم کنترل NOVA، هیچ خط اسکن زمانی که عکس برداری شده است.
سطح خاکستری بالا : 256 RGB هر کدام، صفحه نمایش 16.7M رنگ، جلوه تصویری واضح و کامل است.
وضوح بالا: ویژگی های ظاهری نسل جدید نمایشگر LED.
یکنواختی خوب: با نام تجاری Lamps Nationstar و Refresh بالا MBI5124 IC.
روشنایی بالا: 6000-8000cd / m2، روشنایی به صورت خودکار تنظیم می شود.
کیفیت بالا: CE، RoHs، FCC، UL، IP65، ISO9001 گذشت + 96 ساعت زمان آزمون جدی.
طول عمر: بیش از 100،000 ساعت، ضمانت حداقل 2 سال.
پارامتر فنی:
| مدل | IRA-2.98 |
| پیکسل کج | 2.98 میلیمتر |
| تراکم پیکسل | 112896 پیکسل در متر مربع |
| نوع LED | SMD2121 |
| پیکربندی LED | 1R1G1B |
| ابعاد کابینه | 500 * 500 میلیمتر 500 * 1000 میلی متر |
| قطعنامه کابینه | 168 * 168 پیکسل 168 * 336 پیکسل |
| وزن کابینت | 8 کیلوگرم (13 کیلوگرم) |
| کابینه مواد | آلومینیوم ریخته گری |
| حفاظت در مقابل (جلو / عقب) | IP40 / IP21 |
| روشنایی | > 1200nits |
| زاویه دید (H / V) | 140 درجه / 140 درجه |
| روش رانندگی | 1/22 اسکن |
| تازه کردن قاب | ≥ 60Hz |
| نرخ بازخوانی داده | > 1500Hz |
| مقیاس خاکستری | 16 بیتی |
| مصرف انرژی (میانگین) | 320w / m 2 |
| ولتاژ ورودی | AC 110/220 ± 10٪ 50 ~ 60Hz |
| درجه حرارت (عملیات / ذخیره سازی) | -20 ~ 50 ° C / -40 ~ 60 ° C |
| رطوبت (عملیات / ذخیره سازی) | 10٪ ~ 90٪ RH / 10٪ ~ 85٪ RH |
| MTBF | ≥ 1000 ساعت |
| طول عمر | ≥50000hrs |
| شکست پیکسل | <0.0003 |
جزئیات برای بررسی شما:
1. اقلام تنها پس از پرداخت دریافت می شود.
2. ما برای حمل و نقل روش DHL، UPS، TNT یا Airmail ارائه می دهیم.
3. همه اقلام در طی 5 روز کاری توسط پیک های مربوطه ارسال می شوند.
4. زمان تحویل: UPS، DHL، فدرال اکسپرس و TNT حمل و نقل حمل و نقل معمولا 3-7 روز کاری بستگی به کشور تحویل به. در مواردی که مجازات های دقیق سفارشی زمان تحویل کمی طولانی تر می شود، لطفا صبور باشید.
بازخورد:
1. ما به کیفیت محصول و رضایت مشتری ما برای تکیه بر تکیه می کنیم. بنابراین، بازخورد شما بسیار مهم است، لطفا اگر کالا و خدمات ما راضی هستید، بازخورد خوب را بگذارید.
2. ما به مشتریان ارزشمندی توجه می کنیم و همیشه سعی خواهیم کرد به شما کمک کنیم. لطفا به ما فرصت بدهید که هر مشکلی را حل کنیم. ما نگرانی ها و ناامیدی هایی را که ممکن است داشته ایم را درک می کنیم و برای حل این مسائل بهترین تلاش خواهیم کرد.
3. لطفا قبل از خروج هر گونه بازخورد منفی یا باز کردن هر گونه اختلاف در سایت، لطفا به ما ایمیل بزنید. ما به شما کمک خواهیم کرد تا مشکل را حل کنید.


نکات برجسته محصول
صفحه نمایش LED اجاره داخلی P2.98mm با زاویه دید گسترده و روشنایی بالا شرح: صفحه نمایش LED اجاره در داخل می تواند به طور گسترده ای برای سالن پذیرایی، فروشگاه مد، خانه اپرا و سایر فعالیت ها استفاده شود. ویژگی: نرخ تجدید بالا : با سیستم کنترل NOVA، هیچ خط اسکن زمانی که عکس برداری شده است. سطح خاکستری ب...
Full Color P4.81 نمایش LED در فضای باز اجسام دارای بزرگنمایی مجدد و بزرگ زاویه دید
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
پاک کردن تصاویر P3.91 نمایش LED اجاره داخل سالن های اتاق سخنرانی / اتاق کنفرانس
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
صفحه نمایش سبک اجارهای سبک نور کم با کابین آلومینیومی 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm پوستر داخلی LED دیجیتال رنگ کامل با وضوح بالا بدون بیزل
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
لطفا از فرم تماس آنلاین در زیر استفاده کنید اگر سوالی دارید، تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.