P7.8 صفحه نمایش خارجی LED، RGB صفحه نمایش برای رویدادهای 140 درجه / 140 درجه زاویه دید
جزئیات محصول
| پیکسل کج: | 7.8 میلیمتر | ابعاد کابینه: | 500 * 1000 میلی متر |
|---|---|---|---|
| قطعنامه کابینه: | 64 * 128 پیکسل | حفاظت در مقابل (جلو / عقب): | IP65 / IP54 |
| زاویه دید (H / V): | 140 درجه / 140 درجه | سایه خاکستری: | 16 بیتی |
| برجسته کردن |
رویدادها منجر به نمایش,صفحه نمایش اجاره رهبری است |
||
توضیحات محصول
P7.8 نمایش LED اجاره بیرونی 500 * 1000mm کابینه مصرف انرژی کم عمر طولانی
مزایای محصول
- طراحی بسیار سبک و سبک وزن: 13 کیلوگرم در هر کیت وزن (500 * 1000 میلی متر)، حمل و نقل راحت است.
- طراحی کاملا بدون درز: تجربه مشاهده بهتر.
- پلاگین چند زاویه: می تواند به هر اندازه با توجه به نیازهای شما تقسیم شود.
- شفافیت بالا
- گرمازدگی بسیار عالی: زمانی که صفحه نمایش کار می کند، از دمای بیش از حد جلوگیری می کند.
- روشنایی بالا:> 5500nits، تصویر نیز در زمان نور مستقیم خورشید روشن است.
- زاویه دید گسترده: زاویه دید عمودی و زاویه دید افقی هر دو 140 درجه، مخاطب گسترده هستند.
- نرخ بازشدن بالا و مقیاس خاکستری: نمایشگر LED را واقعی تر می کند.
- وضوح بالا و تراکم پیکسلی بالا برای تولید واقعی تصاویر با کیفیت بالا.
- با روشنایی، تکنیک تصحیح رنگ.
- مصرف انرژی پایین: مصرف برق متوسط 420 وات / متر مربع، صرفه جویی در انرژی و حفاظت از محیط زیست است.
- نقص پیکسل <0.0003.
- مجهز به انواع جعبه های هوا، مناسب برای ذخیره سازی و حمل و نقل کابینت است، و حفاظت خوبی برای صفحه نمایش LED است.
- ضد آب، رتبه ضد آب IP65، می تواند به محیط زیست در فضای باز سازگار است.
- مسطح آلومینیوم براق، قدرت بالا، به راحتی قابل تغییر نیست.
چرا ما را به عنوان تامین کننده انتخاب می کنیم ؟
- سازنده قابل اعتماد و حرفه ای صفحه نمایش LED.
- خون تازه در بخش تحقیق و توسعه
- امکانات پیشرفته و کارمند ماهر.
- کیفیت اولین بار در اصل کارخانه ماست.
نحوه سفارش
لطفا جزئیات مربوط به صفحه نمایش LED و مقدار مورد نیاز در ایمیل را به ما بگویید. بعد از اینکه همه اطلاعات دقیق را تایید کردیم، یک PI (صورتحساب Performa) برای شما تأیید می کنیم. هنگامی که پرداخت می شود، ما آن را در اسرع وقت ارائه می کنیم.
پارامترهای فنی
| مدل | ORD-7.8 |
| پیکسل کج | 7.8125 میلیمتر |
| ابعاد کابینه | 500 * 1000 میلی متر |
| قطعنامه کابینه | 64 * 128 پیکسل |
| وزن کابینت | 13 کیلوگرم |
| کابینه مواد | آلومینیوم |
| حفاظت در مقابل (جلو / عقب) | IP65 / IP54 |
| روشنایی | > 5500 نیت |
| زاویه دید (H / V) | 140 درجه / 140 درجه |
| تازه کردن قاب | ≥ 60Hz |
| نرخ بازخوانی داده | > 1500Hz |
| مقیاس خاکستری | 16 بیتی |
| مصرف انرژی (میانگین) | 420w / m 2 |
| ولتاژ ورودی | AC110 / 220 ± 10٪، 50 ~ 60Hz |
| دما (عملیات / ذخیره سازی) | -20 ~ 50 ° C / -40 ~ 60 ° C |
| رطوبت (عامل / ذخیره سازی) | 10٪ ~ 90٪ RH / 10٪ ~ 85٪ RH |
| MTBF | ≥ 1000 ساعت |
| طول عمر | ≥100000 ساعت |
| شکست پیکسل | <0.0003 |



نکات برجسته محصول
P7.8 نمایش LED اجاره بیرونی 500 * 1000mm کابینه مصرف انرژی کم عمر طولانی مزایای محصول طراحی بسیار سبک و سبک وزن: 13 کیلوگرم در هر کیت وزن (500 * 1000 میلی متر)، حمل و نقل راحت است. طراحی کاملا بدون درز: تجربه مشاهده بهتر. پلاگین چند زاویه: می تواند به هر اندازه با توجه به نیازهای شما تقسیم شود. شفاف...
Full Color P4.81 نمایش LED در فضای باز اجسام دارای بزرگنمایی مجدد و بزرگ زاویه دید
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
پاک کردن تصاویر P3.91 نمایش LED اجاره داخل سالن های اتاق سخنرانی / اتاق کنفرانس
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
صفحه نمایش سبک اجارهای سبک نور کم با کابین آلومینیومی 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm پوستر داخلی LED دیجیتال رنگ کامل با وضوح بالا بدون بیزل
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
لطفا از فرم تماس آنلاین در زیر استفاده کنید اگر سوالی دارید، تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.