P3.9 صفحه نمایش لبه پلاستیکی بدون درز، نمایش عمومی تجاری به رهبری
جزئیات محصول
| پیکسل کج: | 3.9 میلیمتر | تراکم پیکسل (dots / m2): | 65536 |
|---|---|---|---|
| نوع LED: | SMD2525 | پیکربندی LED: | 1R1G1B |
| ابعاد کابینه: | 500x500mm / 500x1000mm | قطعنامه کابینه: | 128 * 128 پیکسل / 128 * 256 پیکسل |
| برجسته کردن |
رویدادها منجر به نمایش,صفحه نمایش اجاره رهبری است |
||
توضیحات محصول
P3.9 بدون درز اسپلینگ اجاره در فضای باز نمایشگر LED فوق العاده باریک و سبک وزن با وضوح زاویه دید گسترده
توضیحات محصول
- اختیاری از شکلهای شکل، شکل موج و شکل موج
- فوق العاده باریک و سبک وزن: 8 کیلوگرم در هر کیت وزن (500x500mm)، 14kg در هر کابینه وزن (500x1000mm)، به شدت موجب صرفه جویی در هزینه حمل و نقل و هزینه های کار
- ساختار آلومینیوم ریخته گری اجاره: سنگ جامد، آسان به تغییر شکل نیست
- اسپلاینی بدون درز: تجربه بصری بهتر را به شما می دهد
- سیستم قفل سریع، نصب آسان: نصب سریع، نصب را ظرف چند ثانیه کامل کنید
- نرخ تجدید بالا:> 1500Hz، بدون خط اسکن زمانی که عکس.
- سطح خاکستری بالا: 256 RGB هر کدام، نمایش 16.7 میلیون رنگ، جلوه تصویری واضح و کامل.
- وضوح بالا: ویژگی های ظریف ترین نسل جدید نمایشگر LED، تصویر واضح تر
- نسبت کنتراست بالا: تصویر را ظریف تر کنید
- زاویه دید گسترده: زاویه دید افقی و عمودی 140 درجه است
- شاخص وضعیت کار موجود است
- حفاظت بالا Ingress: IP65 / IP54 (جلو / عقب)، IPXX-اولین X نشان دهنده سطح گرد و غبار و X نشان دهنده سطح ضد آب است. IP65 بدین معنی است که محصول می تواند از گرد و غبار وارد شده به طور کامل جلوگیری کند و می تواند بدون هیچ گونه آسیبی با آب شسته شود. IP54 به این معنی است که محصول می تواند از هر جهت به پوسته بیرونی بدون آسیب از انفجار گرد و غبار مایع و اسپری های مایع جلوگیری کند.
- روشنایی بالا:> 6500nits، روشنایی به صورت خودکار تنظیم شده است، واضح است حتی در نور مستقیم خورشید قابل مشاهده است
- مصرف انرژی پایین: میانگین مصرف برق 420 وات / متر مربع، صرفه جویی در انرژی و حفاظت از محیط زیست است
- عمر طولانی: عمر Span ≥100000hrs
- نقص پیکسل <0.0003.
پارامترهای فنی:
| مدل | ORA-3.9 |
| پیکسل کج | 3.9 میلیمتر |
| تراکم پیکسل | 65536 پیکسل / متر مربع |
| نوع LED | SMD2525 |
| پیکربندی LED | 1R1G1B |
| ابعاد کابینه | 500x500mm / 500x1000mm |
| قطعنامه کابینه | 128 * 128 پیکسل / 128 * 256 پیکسل |
| وزن کابینت | 8 کیلوگرم / 14 کیلوگرم |
| کابینه مواد | آلومینیوم ریخته گری |
| حفاظت در مقابل (جلو / عقب) | IP65 / IP54 |
| روشنایی | > 6500 نیت |
| زاویه دید (H / V) | 140 درجه / 140 درجه |
| روش رانندگی | 1/8 اسکن |
| تازه کردن قاب | ≥ 60Hz |
| نرخ بازخوانی داده | > 1500Hz |
| مقیاس خاکستری | 16 بیتی |
| مصرف انرژی (میانگین) | 420w / m 2 |
| ولتاژ ورودی | AC 110/220 ± 10٪، 50 ~ 60Hz |
| دما (عملیات / ذخیره سازی) | -20 ~ 50 ° C / -40 ~ 60 ° C |
| رطوبت (عامل / ذخیره سازی) | 10٪ ~ 90٪ RH / 10٪ ~ 85٪ RH |
| MTBF | ≥ 1000 ساعت |
| طول عمر | ≥100000 ساعت |
| شکست پیکسل | <0.0003 |



نکات برجسته محصول
P3.9 بدون درز اسپلینگ اجاره در فضای باز نمایشگر LED فوق العاده باریک و سبک وزن با وضوح زاویه دید گسترده توضیحات محصول اختیاری از شکلهای شکل، شکل موج و شکل موج فوق العاده باریک و سبک وزن: 8 کیلوگرم در هر کیت وزن (500x500mm)، 14kg در هر کابینه وزن (500x1000mm)، به شدت موجب صرفه جویی در هزینه حمل و نقل ...
Full Color P4.81 نمایش LED در فضای باز اجسام دارای بزرگنمایی مجدد و بزرگ زاویه دید
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
پاک کردن تصاویر P3.91 نمایش LED اجاره داخل سالن های اتاق سخنرانی / اتاق کنفرانس
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
صفحه نمایش سبک اجارهای سبک نور کم با کابین آلومینیومی 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm پوستر داخلی LED دیجیتال رنگ کامل با وضوح بالا بدون بیزل
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
لطفا از فرم تماس آنلاین در زیر استفاده کنید اگر سوالی دارید، تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.