صفحه نمایش لمسی کوچک نمایش LED داخلی نمایش داده شده آسان نصب و راه اندازی صرفه جویی در فضا
جزئیات محصول
| پیکسل کج: | 1.87 میلیمتر | پیکربندی LED: | SMD1010 |
|---|---|---|---|
| تراکم پیکسل: | 284866 px / m2 | ماده: | آلومینیوم ریخته گری |
| رنگ (دستگیره و عقب): | سفارشی | زاویه دید (H / V): | 160 درجه / 140 درجه |
| برجسته کردن |
تعمیر و نگهداری جلو به رهبری صفحه نمایش,در فضای باز رنگ به رهبری صفحه نمایش |
||
توضیحات محصول
نصب و راه اندازي آسان نمايشگر آسان نمايش فضا براي فيلتر ديواري ثابت LED
سرویس جبهه و جداسازی قطعات:
منبع تغذیه، کارت hub، کارت و ماژول را دریافت کنید و یا مونتاژ یا جمع کردن جلو را انجام دهید. احتیاج به تعمیر پارک تعمیر ضروری نیست. روش نصب ساخته شده می تواند به صرفه جویی در فضا کمک کند.
همچنین تعمیر و نگهداری جلو در دسترس است.
دستگیره داخلی نصب شده و ماژول مجهز به مغناطیسی:
دسته 2pcs و 3pcs ورق های مغناطیسی در کابینه. ماژول ها را آسان می کند.
مقیاس خاکستری بالا، فوق العاده HD:
کابینت های پیکربندی نام تجاری IC، مقیاس خاکستری تا 16 بیتی، میزان تجدید اطلاعات به 3840 گیگابایت رسیده است، صفحه نمایش نرم، ظریف و واقع بینانه است.
ضخامت سبک و ضخیم:
طراحی کابین سبک، با استفاده از آلومینیوم ریخته گری شده طراحی و ساخته شده است. کابینت تنها 6 کیلوگرم و ضخامت 60 میلیمتر است.
قفل سریع با دقت بالا جمع آوری و جدا سازی:
دو طرف کابینت می توانند قفل سریع و انشعاب سریع، عملیات مناسب را داشته باشند. صرفه جویی در زمان و همچنین نیروی انسانی. با استفاده از تجربه کاربری بهتر تجربه، فقط 10 ثانیه برای نصب کابین نیاز دارید.
16: 9 HD وفاداری عالی:
آسان برای پیاده سازی HD / 4K / 8K یکپارچه سازی بدون درز تصاویر. پیکسل به حالت نمایش پیکسل مطابق با منبع ویدئو 16: 9. تقسیم بندی تصویر می تواند انجام شود، دستیابی به وضوح منبع ورودی برابر با رزولوشن صفحه نمایش LED، بازگرداندن تصاویر به حداکثر ممکن است، در عین حال اجتناب از تحریف و تار شدن ناشی از بزرگنمایی در داخل یا خارج.
مشخصات فنی:
| مدل | IS-1.8 |
| پیکسل کج | 1.875 میلیمتر |
| تراکم پیکسل | 284866 px / m 2 |
| نوع LED | SMD1010 |
| پیکربندی LED | 1R1G1B |
| ابعاد کابینه | 600 * 337.5 میلیمتر |
| ابعاد ماژول | 150 * 168.75mm |
| وزن کابینت | 6 کیلوگرم |
| کابینه مواد | مرگ ریخته گری |
| حفاظت از ورود | IP43 |
| روشنایی | > 800nits |
| زاویه دید (H / V) | 160 درجه / 140 درجه |
| مصرف انرژی (میانگین) | 220w / m 2 |
| تازه کردن قاب | ≥ 60Hz |
| نرخ بازخوانی داده | ≥ 1500Hz |
| مقیاس خاکستری | 16 بیتی |
| منبع تغذیه | AC 110/220 ± 10٪ 50 ~ 60Hz |
| درجه حرارت (عملیات / ذخیره سازی) | -20 ~ 50 درجه سانتیگراد -40 ~ 60 درجه سانتی گراد |
| رطوبت (عامل / ذخیره سازی) | 10٪ ~ 90٪ RH 10٪ ~ 85٪ RH |
| MTBF | ≥ 1000 ساعت |
| طول عمر | ≥50000 ساعت |
| شکست پیکسل | <0.0003 |
خدمات ما :
1. تولید OEM / ODM
2. سفارش تولید نمونه در دسترس است
3. لوازم یدکی موجودی در دسترس است
4. پرداخت آنلاین و معاملات آنلاین
5. عملیات آنلاین برای آنلاین پس از فروش
6. نصب در محل مورد نیاز
شرایط تجارت :
1. بسته بندی: بسته بندی چوبی ضد لرزش، مورد پرواز هوایی
2. پرداخت: T / T، 30٪ سپرده قبل از تولید، 70٪ تعادل قبل از تحویل پرداخت می شود
3. حمل و نقل حمل و نقل تحت درخواست شما نقل شده است
4. بندر حمل و نقل: شنزن، سرزمین اصلی چین
5. زمان گارانتی: 2 سال
6. زمان تحویل: ظرف 20-25 روز کاری





نکات برجسته محصول
نصب و راه اندازي آسان نمايشگر آسان نمايش فضا براي فيلتر ديواري ثابت LED سرویس جبهه و جداسازی قطعات: منبع تغذیه، کارت hub، کارت و ماژول را دریافت کنید و یا مونتاژ یا جمع کردن جلو را انجام دهید. احتیاج به تعمیر پارک تعمیر ضروری نیست. روش نصب ساخته شده می تواند به صرفه جویی در فضا کمک کند. همچنین تعمیر ...
Full Color P4.81 نمایش LED در فضای باز اجسام دارای بزرگنمایی مجدد و بزرگ زاویه دید
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
پاک کردن تصاویر P3.91 نمایش LED اجاره داخل سالن های اتاق سخنرانی / اتاق کنفرانس
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
صفحه نمایش سبک اجارهای سبک نور کم با کابین آلومینیومی 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm پوستر داخلی LED دیجیتال رنگ کامل با وضوح بالا بدون بیزل
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
لطفا از فرم تماس آنلاین در زیر استفاده کنید اگر سوالی دارید، تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.