صفحه نمایش 4K فوق العاده HD صفحه نمایش LED با سیستم قفل سیستم ترکیبی دلسرد کننده
جزئیات محصول
| اندازه ماژول: | 150 * 168.5 میلیمتر | پیکربندی LED: | SMD1010 |
|---|---|---|---|
| پیکسل کج: | 2.34 میلیمتر | مصرف Powe (AVG.): | 300 وات / متر مربع |
| روشنایی: | 600 ~ 800 نیت | تراکم پیکسل: | 182314 |
| برجسته کردن |
تعمیر و نگهداری جلو به رهبری صفحه نمایش,در فضای باز رنگ به رهبری صفحه نمایش |
||
توضیحات محصول
صفحه نمایش LED خدمات نمایش 4K Ultra HD سیستم قفل سریع سیستم ترکیبی سفارشی سفارشی
شرح:
صفحه نمایش فوق العاده HD خوب صفحه نمایش با وزن سبک و کوچک است.
تصویب پیکسل به طراحی پیکسل، سرویس نگهداری جلو.
مجهز به سیستم قفل سریع و سیستم ثابت.
ترکیبی دلخواه برای صفحه نمایش بزرگ 2K / 4K / 8K می تواند باشد.
اولین انتخاب برای صفحه بزرگ HD است.
ویژگی های کلیدی:
شکل کابینه ساده:
شکستن شکل پانل معمول، افزایش ظاهر کابینت و قدرت جلوی پشتی.
سیستم قفل سریع:
4 مجموعه از سیستم کوچک قفل کوچک مجهز به کابینه. کابینه به طور مستقیم با قفل سریع قفل شده است هنگامی که مونتاژ. این باعث می شود جمع آوری بسیار ساده تر و ساده تر است.
دو طرفه افقی:
طراحی شده است آسان برای ادامه، در عین حال افزایش جنبه های هنری کابینت. هر دو رنگ بدن و دسته کابینت می توانند سفارشی شوند.
طراحی کابلی مخفی:
کابل پنهان، کابینه عقب بی سیم بصری.
چراغ نشانگر:
نظارت بر اینکه کابینه به درستی کار می کند.
طراحی سرویس جبهه:
منبع تغذیه، کارت hub، کارت و ماژول را دریافت کنید و یا مونتاژ یا جمع کردن جلو را انجام دهید. احتیاج به تعمیر پارک تعمیر ضروری نیست. روش نصب ساخته شده می تواند به صرفه جویی در فضا کمک کند.
همچنین تعمیر و نگهداری جلو در دسترس است.
چراغ جلو 4K نمایشگر فوق العاده HD :
چراغ HD خوب چراغ صفحه نمایش LED از مواد آلومینیومی ریخته گری استفاده می کند، ماشینکاری پایان CNC را تصویب می کند، خطای اسپلایسینگ در +/- 0.05 میلیمتر.
تسریع عالی، اسپلایسینگ اندازه دلخواه در دسترس است.
طراحی باریک و سبک، تنها کابینت تنها وزن 8.8kg و ضخامت 73mm.
16: 9 نمایش نسبت طلایی به کاربران امکان راحتی بصری عالی می دهد.
از دست دادن حرارت کارآمد و عملکرد پایدار.
مشخصات :
| پیکسل کج | 2.34 میلیمتر |
| تراکم پیکسل | 182314 متر مربع |
| نوع LED | SMD1010 |
| پیکربندی LED | 1R1G1B |
| ابعاد کابینه | 600 * 337 میلی متر |
| وزن کابینت | 8.8 کیلوگرم |
| ضخامت کابینه | 70 میلیمتر |
| کابینه مواد | مرگ ریخته گری |
| حفاظت از ورود (جلو / عقب) | IP43 |
| روشنایی | > 800nits |
| زاویه دید (H / V) | 160 درجه / 140 درجه |
| مصرف انرژی (میانگین) | 300w / m 2 |
| تازه کردن قاب | ≥ 60Hz |
| نرخ بازخوانی داده | ≥ 2880Hz |
| مقیاس خاکستری | 16 بیتی |
| منبع تغذیه | AC 110/220 ± 10٪ 50 ~ 60Hz |
| درجه حرارت (عملیات / ذخیره سازی) | -20 ~ 50 درجه سانتیگراد -40 ~ 60 درجه سانتی گراد |
| رطوبت (عامل / ذخیره سازی) | 10٪ ~ 90٪ RH 10٪ ~ 85٪ RH |
| MTBF | ≥ 1000 ساعت |
| طول عمر | ≥50000 ساعت |
| شکست پیکسل | <0.0003 |
دربارهی ما:
شرکت شنژن BAKOVISION Co.Limited از سال 2009، تولید کننده طیف وسیعی از تولید کنندگان و ارائه دهنده راه حل های ارائه دهنده نمایشگر LED و سیستم های فرعی آن در سراسر جهان از سال 2009 در شانگهای واقع شده است و دارای 6000 مگاوات تولیدی از امکانات هنر برای پوشش دادن تقاضاهای بین المللی است. ما در طراحی، تولید و توزیع نمایشگرهای LED و راه حل های مشتریان خود در داخل و خارج از کشور، یک مرحله ای را در اختیار شما قرار می دهیم.
محصولات ما شامل مجموعه ای از راه حل های LED، بیرونی، ثابت، اجاره و خلاق برای برنامه های مختلف از قبیل ورزش، تبلیغات، کنسرت، مراکز خرید، استادیوم ها، نمایشگاه ها و یا هر رویداد در فضای باز و فضای باز است که به تصور شما می رسد.
ما به شدت به دنبال سیستم ISO9001: 2008 سیستم مدیریت کیفیت و گذشت CE، FCC، UL، ROHS، CCC و غیره. همه این عوامل اطمینان محصولات با کیفیت بالا LED و خدمات موثر.
<span color: black؛ "=" "> ما در حفظ فرهنگ شرکت" حرفه ای، تمرکز، تمرکز "با هدف LED. با توسعه تکنولوژی رهبری و رقابت کامل در زمینه LED.



نکات برجسته محصول
صفحه نمایش LED خدمات نمایش 4K Ultra HD سیستم قفل سریع سیستم ترکیبی سفارشی سفارشی شرح: صفحه نمایش فوق العاده HD خوب صفحه نمایش با وزن سبک و کوچک است. تصویب پیکسل به طراحی پیکسل، سرویس نگهداری جلو. مجهز به سیستم قفل سریع و سیستم ثابت. ترکیبی دلخواه برای صفحه نمایش بزرگ 2K / 4K / 8K می تواند باشد. اولی...
Full Color P4.81 نمایش LED در فضای باز اجسام دارای بزرگنمایی مجدد و بزرگ زاویه دید
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
پاک کردن تصاویر P3.91 نمایش LED اجاره داخل سالن های اتاق سخنرانی / اتاق کنفرانس
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
صفحه نمایش سبک اجارهای سبک نور کم با کابین آلومینیومی 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
نمایشگر LED اجاره ای P3.91 – کابینت دایکاست 500x1000 میلی متری، قفل سریع، 7680 هرتز، برای صحنه و کنسرت
پنل ویدیویی LED برای برنامه اجاره و مرحله طراحی شده است، دارای گام های پیکسلی 1.9 میلی متر، 2.6 میلی متر، 2.9 میلی متر و 3.91 میلی متر برای گزینه است. طراحی ماژول مغناطیسی و واحد قدرت ماژولار برای نگهداری سایت بسیار آسان است.
لطفا از فرم تماس آنلاین در زیر استفاده کنید اگر سوالی دارید، تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.