نمایشگر P6.67mm صفحه نمایش LED SMD2727 1/4 Scan High Vividity / Uniformity
جزئیات محصول
| پیکسل کج: | 4.81 میلیمتر | تراکم پیکسل: | 28224 پیکسل / متر مربع |
|---|---|---|---|
| نوع LED: | SMD2727 | ابعاد کابینه: | 1280 * 960 میلیمتر |
| روشنایی: | > 5500 نیت | روش رانندگی: | 1/4 اسکن |
| سایه خاکستری: | 16 بیتی | ||
| برجسته کردن |
هدایت دیجیتال دیجیتال,بیلیارد تابلو led در فضای باز |
||
توضیحات محصول
نمایشگر صفحه نمایش P6.67mm بیلبورد، SMD2727 1/4 اسکن دیجیتال روشنایی دیجیتال LED دیوار ویدئو
ویژگی
• اختیاری صفحه نمایش شکل گرفته شکل، شکل موج و شکل موج
• وفاداری بالا و یکنواختی
• مصرف کم و طول عمر طولانی
• مدیریت حرارتی عالی
• ساختار ضد آب بسیار عالی
• زاویه دید گسترده
• خدمات طراحی جبهه، آسان برای تعمیر و نگهداری
کاربرد
اول، زمینه رسانه های تبلیغاتی . با استفاده از مزایای منحصر به فرد، صفحه نمایش LED به تدریج جایگزین بیلبوردهای سنتی، سه طرف، جعبه نور و غیره شده است و تبدیل به یک نیروی جدید در صنعت رسانه های تبلیغاتی شده است. تبلیغات سنتی تنها می تواند تصاویر را بازی کند، در حالی که صفحه نمایش LED تصاویر، فیلم ها، متون و صداها را به طور کامل ترکیب می کند و ویژگی های تعریف بالا، روشنایی بالا، رنگ های روشن، موضوع واضح، طراحی جدید، تصویر زنده، ساده و روشن است. زمینه های اصلی رسانه های تبلیغاتی منجر به نمایش همه خیابان های شلوغ، مراکز خرید، پارک های مربع، ساختمان های ساختمان، ساختمان های برجسته، فرودگاه های ایستگاه و غیره می باشد.
دوم، زمینه فرهنگ سرگرمی . به طور گسترده استفاده می شود مرحله، حزب بزرگ و دیگر صفحه نمایش به رهبری صفحه بزرگ، می تواند پخش و پخش فوق العاده در صحنه، شکستن محدودیت های صندلی، به طوری که مخاطبان دور از مرحله می تواند به وضوح عملکرد در صحنه را ببینید، ایجاد یک با شکوه فضای بسیار جذاب، همراه با جلوه های صوتی با کیفیت بالا، جشن کامل صوتی و تصویری را می دهد. محل های اصلی برنامه شامل تمام کنسرت های شبانه، محل های رویداد، تئاتر تئاتر، ایستگاه های تلویزیونی، باشگاه های بالا و غیره است.
سوم، زمینه ورزش من معتقدم که نمایشگرهای LED از مکان های اصلی بازی های المپیک 2008 پکن، یک تاثیر عمیقی بر روی همه خواهد گذاشت. نقش صفحه نمایش بزرگ ورزشگاه، بازی کردن صحنه فوق العاده ورزشگاه، پخش حرکات آهسته و نمایش لنزهای خاص است. زمینه اصلی کاربردی این است که تمام صفحه نمایش حصار فوتبال، صندوق بسکتبال صفحه قرمز صفحه نمایش، مسیر استخر شنا و موزه میدان روی صفحه نمایش اسکناس ساعت چندهسته ای، و همچنین صفحه نمایش دیوار یا ستون LED از استادیوم های مختلف است.
چهارم، زمینه هدایت ترافیکی . در تقاطع خیابان های شلوغ و یا در هر دو طرف بزرگراه، نمایشگرهای LED سبب ایجاد ترافیک خواهد شد. این نمایش ها به طور کلی توسط مرکز کنترل می شود. همراه با سایر دستگاه های نظارت بر وضعیت جاده، آنها به طور خودکار شرایط ترافیک یا اطلاعات احتمالی را با توجه به شرایط جاده نمایش می دهند و مسافران را انتخاب می کنند. بهترین مرجع بهترین مسیر را بدست آورید.
پنج، مکان ویژه برای صفحه نمایش خلاق LED . امروزه، اساسا هر شهر دارای موزه ها، موزه های علمی و دیگر مکان ها است و دارای ارتباط نزدیک با صفحه نمایش LED با تکنولوژی بالا است. در حال حاضر، LED صفحه نمایش خلاقانه زمینه همه موزه های LED کروی صفحه نمایش، موزه علم مارپیچ ال سی دی و مکعب روبیک روبیک، صفحه نمایش خلاقانه کاخ کودکان، صفحه نمایش درام هواپیما LED، و همچنین موزه های هنری، گالری های هنری، سالن های تجربه و مکان های دیگر.
علاوه بر این مناطق، نمایشگرهای رهبری نیز در صنایع بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند، تا زمانی که صفحه نمایش را می توان با صفحه نمایش رهبری مورد استفاده قرار گیرد.
شرح:
| مدل | ODF-6 |
| پیکسل کج | 6.67 میلیمتر |
| تراکم پیکسل | 28224 پیکسل / متر مربع |
| نوع LED | SMD2727 |
| ابعاد کابینه | 1280 * 960 میلیمتر |
| قطعنامه کابینه | 192 * 144 پیکسل |
| وزن کابینت | 79 کیلوگرم |
| کابینه مواد | فلز سرد |
| حفاظت از ورود (جلو / عقب) | IP65 / IP54 |
| روشنایی | > 5500 نیت |
| زاویه دید (H / V) | 140 درجه / 140 درجه |
| روش رانندگی | 1/4 اسکن |
| تازه کردن قاب | ≥ 60Hz |
| نرخ بازخوانی داده | > 1500Hz |
| مقیاس خاکستری | 16 بیتی |
| مصرف انرژی (میانگین) | 250 وات / متر مربع |
| ولتاژ ورودی | AC 110/220 ± 10٪ 50 ~ 60Hz |
| درجه حرارت (عملیات / ذخیره سازی) | -20 ~ 50 ° C / -40 ~ 60 ° C |
| رطوبت (عملیات / ذخیره سازی) | 10٪ ~ 90٪ RH 10٪ ~ 85٪ RH |
| MTBF | ≥ 1000 ساعت |
| طول عمر | ≥50000hrs |
| شکست پیکسل | <0.0003 |
نکات برجسته محصول
نمایشگر صفحه نمایش P6.67mm بیلبورد، SMD2727 1/4 اسکن دیجیتال روشنایی دیجیتال LED دیوار ویدئو ویژگی • اختیاری صفحه نمایش شکل گرفته شکل، شکل موج و شکل موج • وفاداری بالا و یکنواختی • مصرف کم و طول عمر طولانی • مدیریت حرارتی عالی • ساختار ضد آب بسیار عالی • زاویه دید گسترده • خدمات طراحی جبهه، آسان برا...
Full Color P4.81 نمایش LED در فضای باز اجسام دارای بزرگنمایی مجدد و بزرگ زاویه دید
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
پاک کردن تصاویر P3.91 نمایش LED اجاره داخل سالن های اتاق سخنرانی / اتاق کنفرانس
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
صفحه نمایش سبک اجارهای سبک نور کم با کابین آلومینیومی 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm پوستر داخلی LED دیجیتال رنگ کامل با وضوح بالا بدون بیزل
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
لطفا از فرم تماس آنلاین در زیر استفاده کنید اگر سوالی دارید، تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.