ضد کف ضد آب ضد آب، پانل های طبقه رقص، P10 نورانی نمایش لامپ طبقه پایین
جزئیات محصول
| پیکسل کج: | 10 میلیمتر | سطح حفاظت: | IP54 |
|---|---|---|---|
| سایه خاکستری: | 14 بیت | روشنایی: | > 1200nits |
| رانندگی: | 1/8 اسکن | طول عمر: | ≥ 100000 ساعت |
| برجسته کردن |
stage led video wall,led video wall display |
||
توضیحات محصول
صفحه نمایش ثابت LED صفحه نمایش صفحه نمایش طبقه ضد آب ضد آب P10 بی سیم چشمک زن تبلیغاتی مرحله
عملکرد و تکنولوژی شخصیت:
- تصویر واضح به شما می دهد عملکرد بصری درخشان.
- زاویه دید گسترده و یکنواخت رنگ برتر.
- طراحی دقیق مکانیکی دقیق برای کابینت آلومینیومی ریخته گری سطح صفحه نمایش را صاف و شیشه ای می کند.
- طراحی ضد لغزش باعث می شود محصول شیک و زیبا باشد.
- با صرفه جویی در مصرف گرما و مصرف کم انرژی آن از نظر اقتصادی و محیط زیست دوستانه است.
- طول عمر آن طول می کشد قابلیت اطمینان بالا و راندمان بالا.
- این چند منظوره است که متن، گرافیک، ویدئو، تصاویر و فلاش را تایید می کند.
- اتصال بی سیم واقعی اتصال سریع برقرار می شود.
مزایای ما:
- ما کارخانه واقعی، مقدار کمی و نمونه برای تست شما در دسترس هستند.
- محصولات قابل سفارشی بسته به درخواست شما بستگی دارد.
- هر گونه نظر و یا منافع، لطفا با من تماس بگیرید.
- ما سازنده حرفه ای هستیم، بنابراین قیمت مقرون به صرفه و عمده فروشی برای شما در دسترس خواهد بود.
مشخصات:
| مدل | DF-10 |
| پیکسل کج | 10 میلیمتر |
| اندازه واحد | 640mmx640mm |
| نوع LED | SMD3528 |
| پیکسل / واحد | 64 * 64 |
| واحد وزن | 14.7 کیلوگرم |
| زاویه دید (H / V) | 140 درجه / 140 درجه |
| کاربرد | ذخیره سازی 40 ~ 60 درجه سانتی گراد، کار 20 ~ 50 درجه سانتی گراد |
| سطح حفاظت | IP54 |
| مصرف انرژی (میانگین) | 220w / m 2 |
| رانندگی | 1/8 اسکن |
| تازه کردن قاب | ≥ 60Hz |
| نرخ بازخوانی داده | > 1500Hz |
| مقیاس خاکستری | 16 بیتی |
| روشنایی | > 1200nits |
| منبع تغذیه | AC 110/220 ± 10٪، 50 ~ 60Hz |
| MTBF | ≥ 1، 000 ساعت |
| طول عمر | ≥ 100000 ساعت |
| شکست پیکسل | <0.0003 |


نکات برجسته محصول
صفحه نمایش ثابت LED صفحه نمایش صفحه نمایش طبقه ضد آب ضد آب P10 بی سیم چشمک زن تبلیغاتی مرحله عملکرد و تکنولوژی شخصیت: تصویر واضح به شما می دهد عملکرد بصری درخشان. زاویه دید گسترده و یکنواخت رنگ برتر. طراحی دقیق مکانیکی دقیق برای کابینت آلومینیومی ریخته گری سطح صفحه نمایش را صاف و شیشه ای می کند. طرا...
Full Color P4.81 نمایش LED در فضای باز اجسام دارای بزرگنمایی مجدد و بزرگ زاویه دید
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
پاک کردن تصاویر P3.91 نمایش LED اجاره داخل سالن های اتاق سخنرانی / اتاق کنفرانس
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
صفحه نمایش سبک اجارهای سبک نور کم با کابین آلومینیومی 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm پوستر داخلی LED دیجیتال رنگ کامل با وضوح بالا بدون بیزل
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
لطفا از فرم تماس آنلاین در زیر استفاده کنید اگر سوالی دارید، تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.