صفحه نمایش با وضوح بالا P8 Mobile LED Screen Outdoor IP65 1/4 Scan Driving Method
جزئیات محصول
| پیکسل کج: | 8 میلی متر | تراکم پیکسل: | 15625 پیکسل بر متر مربع |
|---|---|---|---|
| ابعاد کابینه: | 1280 * 960 میلیمتر | قطعنامه کابینه: | 128 * 96 پیکسل |
| کابینه مواد: | فلز سرد | وزن کابینت: | 79 کیلو |
| روش رانندگی: | 1/4 اسکن | مصرف انرژی (میانگین): | 275w / m2 |
| برجسته کردن |
mobile led display truck,truck mounted led screen |
||
توضیحات محصول
نمایشگر LED P8 High Definition Mobile LED Outdoor IP65 1 / 4scan Truck mounted LED Display
امکانات
* 1 نمایشگر لمسی تلفن همراه، یک رسانه تبلیغاتی مهم برای رویدادهای در فضای باز و کمپین تبلیغاتی است که بر اساس ویژگی ساختاری پیشرفته آن پیشرفته است.
* 2 محصولات به طور گسترده ای برای تبلیغات، نشان می دهد، مربع، کنسرت، رویداد ورزشی، جشنواره، شرکت های بزرگ یا رویداد خیریه، بزرگ تئاتر، حزب بزرگ و رقص، نمایش مد است.
* 3 عالی ساختار ضد آب: همانطور که برای صفحه نمایش LED تلفن همراه در فضای باز، محصولات ما تقریبا به طور کامل ضد جوش و گرد و غبار ضد آب است. بنابراین صفحه نمایش LED می تواند آزادانه حرکت می کند.
* 4 ارزش بالا: روشنایی 6500nits و زاویه دید گسترده می تواند نیازهای مردم را در فاصله های مختلف مشاهده کند حتی طول فاصله مشاهده. سیاه و سفید از 16 بیت همچنین تضمین می کند که رنگ تصویر واضح و ظریف است.
* 5 استحکام شدید: این می تواند هر چیزی منطقی را که می خواهید مانند تبلیغات یا اعلان های بزرگ از طریق کلمات، نمادها و ویدیو پخش کند، انجام دهد. همانطور که برای شما، شما حق ایجاد محتوای و فرم را دارید. برای کار راحت تر: برای کنترل کامل کنترل از راه دور و برنامه نویسی در سایت از طریق تلفن، قرص، لپ تاپ و کامپیوتر در دسترس است.
* 6 منبع تغذیه: اتاق کنترل تغذیه حرکتی، راحت و سریع، مصرف برق را کاهش می دهد.
* 7 علاوه بر ویژگی مفید و خاصی از نمایشگر کامیون کامیون، آن نیز یک صحنه زیبا در شهر می شود. صفحه نمایش لمسی تلفن همراه خود را به خود جلب توجه بیشتر مخاطبان برای دیدن تبلیغات نشان داده شده است.
جزئیات
| پیکسل کج | 8 میلیمتر |
| تراکم پیکسل | 15625 پیکسل در هر متر مربع |
| نوع LED | SMD3535 |
| پیکربندی LED | 1R1G1B |
| ابعاد کابینه | 1280 * 960 میلیمتر |
| قطعنامه کابینه | 160 * 120 پیکسل |
| وزن کابینت | 79 کیلوگرم |
| کابینه مواد | فلز سرد |
| حفاظت از ورود (جلو / عقب) | IP65 / IP54 |
| روشنایی | > 5500 نیت |
| زاویه دید (H / V) | 140 درجه / 140 درجه |
| روش رانندگی | 1/4 اسکن |
| مصرف انرژی (میانگین) | 250 وات / متر مربع |
| تازه کردن قاب | ≥ 60Hz |
| نرخ بازخوانی داده | ≥ 1500Hz |
| مقیاس خاکستری | 16 بیتی |
| منبع تغذیه | AC 110/220 ± 10٪ 50 ~ 60Hz |
| درجه حرارت (عملیات / ذخیره سازی) | -20 ~ 50 ° C / -40 ~ 60 ° C |
| رطوبت (عامل / ذخیره سازی) | 10٪ ~ 90٪ RH 10٪ ~ 85٪ RH |
| MTBF | ≥ 1000 ساعت |
| طول عمر | ≥100000 ساعت |
| شکست پیکسل | <0.0003 |
نشان می دهد
مزایای
1. محصول با توجه به تحرک کامیون، ضربه ای به خوبی دارد. برای صفحه نمایش لمسی کامیون به رهبری صفحه نمایش می دهد، ویژگی اصلی آن ضد لرزش سطح بالا است، این برای صفحه نمایش قابل حمل بسیار مهم است.
2. ماسک ماژول ضد UV، قاب ماژول ضد اکسیداسیون با حفاظت از تغییر شکل
3. کابین ضد آب استاندارد که مقاومت IP65 و UV است، می تواند آزادانه از یک سایت به مکان دیگر حرکت کند، صرفه جویی در زمان نصب.
4. روشنایی بالا و مقیاس خاکستری بالا با به وضوح نمایش اثر است که اجازه می دهد شما را به کار آسان تر است.
5. ارتفاع صفحه نمایش قابل تنظیم است، بسته به عملکرد کنترل شما.
6. به طور معمول ما کابینت آلومینیومی را انتخاب می کنیم تا بار کامیون شما بیش از حد نباشد.
نکات
پرداخت: ما قبول L / C، T / T، اتحادیه های غربی.
حمل و نقل: در عرض 20 تا 25 روز کاری بعد از سفارش شما تحویل می دهیم، اما زمان تحویل ویژه تحت تاثیر شرکت حمل و نقل و جزئیات حمل و نقل قرار می گیرد.
بسته بندی: ما معمولا محصول را در یک جعبه چوبی یا مورد پرواز بسته بندی می کنیم.
نکات برجسته محصول
نمایشگر LED P8 High Definition Mobile LED Outdoor IP65 1 / 4scan Truck mounted LED Display امکانات * 1 نمایشگر لمسی تلفن همراه، یک رسانه تبلیغاتی مهم برای رویدادهای در فضای باز و کمپین تبلیغاتی است که بر اساس ویژگی ساختاری پیشرفته آن پیشرفته است. * 2 محصولات به طور گسترده ای برای تبلیغات، نشان می ده...
Full Color P4.81 نمایش LED در فضای باز اجسام دارای بزرگنمایی مجدد و بزرگ زاویه دید
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
پاک کردن تصاویر P3.91 نمایش LED اجاره داخل سالن های اتاق سخنرانی / اتاق کنفرانس
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
صفحه نمایش سبک اجارهای سبک نور کم با کابین آلومینیومی 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm پوستر داخلی LED دیجیتال رنگ کامل با وضوح بالا بدون بیزل
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
لطفا از فرم تماس آنلاین در زیر استفاده کنید اگر سوالی دارید، تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.