نوار 2R2G2B 33 میلی متری نرم افزاری رهبری، 70 درصد شفافیت نوار DIP LED نوار
جزئیات محصول
| پیکسل کج: | 33/33 میلیمتر | وزن خالص / کابینه: | 5.8 کیلوگرم |
|---|---|---|---|
| مصرف حداکثر: | ≤450W / m² | مصرف Avg.Power: | 155W / m² |
| روشنایی: | 6000 سی سی متر مربع | تراکم پیکسل (پیکسل / متر مربع): | 900 |
| شفافیت: | 70٪ | دمای عملیات / رطوبت: | -30 ° C تا + 50 ° C / 10٪ تا 95٪ |
| برجسته کردن |
انعطاف پذیر پرده های ویدئویی منجر,مش صفحه نمایش |
||
توضیحات محصول
2R2G2B Pixel Pitch 33mm LED پرده نمایش، 70٪ شفافیت DIP نوار نوار نوار
شرح
برای انواع مختلفی از نصب و راه اندازی صفحه نمایش LED، راه حل ایده آل در حال حاضر با یک مدل شفاف، یعنی. کسانی که از شکل میله های LED (عمودی یا افقی) هستند. به طور خاص، دو برنامه اصلی، "نمای ساختمان رسانه" (بر روی دیوارهای ساختمان ها و آسمان خراش ها) و "مراحل" (برای استودیوهای تلویزیونی یا تئاتر) وجود دارد.
در هر دو مورد، بزرگترین مزیت پنل LED سبک وزن است که می تواند به راحتی بر ساختار ساده تر و ارزان تر از صفحه نمایش های سنتی LED نصب شود. این پانل های LED نیز می تواند در یک شکل خاص نصب شود که بر خلاف نسبت های استاندارد تلویزیون نیز منحنی است.
هنگامی که به نمایه های رسانه ای می آید، شما بزرگترین مزیت "دیدن" را می گیرید، که به نور امکان می دهد بین نوارهای نوار و از داخل به خارج وارد شود.
مزیت
راحت
پلاگین سیلیکون هر نوار نور را بیرون بیاورید و به مدت کوتاهی به پایین تر بروید.
صرفه جویی در وقت، زیبایی ظاهر، و کاهش نشت نوار نور
نصب آسان
کابینه را روی یک قاب قرار دهید
منبع قدرت بزرگ
گواهینامه CE، RoHS سازگار، بازده UL بیش از 90٪، بسیار پایدار و قابل اعتماد، کار خوب در -40 ~ 60 درجه سانتیگراد، عملکرد عالی در هوای سرد در روسیه
صرفه جویی در نوار LED تنها
اگر یک لامپ نتواند، نوار LED را بدون جایگزین کل کابینه جایگزین کنید
| مدل | 33/33 میلیمتر |
| نوع LED | DIP346 |
| تنظیم پیکسل | 2R2G2B |
| زمین پیکسل (H × W) میلیمتر | 33.33 / 33.33 |
| اندازه مود (H × W × L) میلیمتر | 1000 × 10 × 18 |
| وضوح | 30 × 15 (H × W) |
| اندازه کابینه (H × W × L) میلی متر | 1000 × 500 × 60 |
| وزن خالص / کابینه | 5.8 کیلوگرم |
| حفاظت در مقابل (جلو / عقب) | IP65 |
| قدرت | AC 240 یا 110 ± 10٪، 50 ~ 60Hz |
| قابلیت اطمینان | خدمات جلو و عقب |
| مصرف حداکثر | ≤450W / m² |
| مصرف Avg.Power | 155W / m² |
| روشنایی | 6000 سی سی متر مربع |
| تراکم پیکسل (پیکسل / متر مربع) | 900 |
| زاویه دید (H / V) | 120 درجه / 60 درجه |
| نسبت کنتراست | 3000: 1 |
| شفافیت | 70٪ |
| دمای عملیات / رطوبت | -30 ° C تا + 50 ° C / 10٪ تا 95٪ |
| طول عمر (روشنایی 50٪) | 80،000 ساعت |
| مقیاس خاکستری | 14 بیت |
| نرخ تجدید | ≥1920Hz |
| نرخ فریم | 30/50 / 60fps |
نکات برجسته محصول
2R2G2B Pixel Pitch 33mm LED پرده نمایش، 70٪ شفافیت DIP نوار نوار نوار شرح برای انواع مختلفی از نصب و راه اندازی صفحه نمایش LED، راه حل ایده آل در حال حاضر با یک مدل شفاف، یعنی. کسانی که از شکل میله های LED (عمودی یا افقی) هستند. به طور خاص، دو برنامه اصلی، "نمای ساختمان رسانه" (بر روی دیوارهای ساختم...
Full Color P4.81 نمایش LED در فضای باز اجسام دارای بزرگنمایی مجدد و بزرگ زاویه دید
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
پاک کردن تصاویر P3.91 نمایش LED اجاره داخل سالن های اتاق سخنرانی / اتاق کنفرانس
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
صفحه نمایش سبک اجارهای سبک نور کم با کابین آلومینیومی 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
نمایشگر LED اجاره ای P3.91 – کابینت دایکاست 500x1000 میلی متری، قفل سریع، 7680 هرتز، برای صحنه و کنسرت
پنل ویدیویی LED برای برنامه اجاره و مرحله طراحی شده است، دارای گام های پیکسلی 1.9 میلی متر، 2.6 میلی متر، 2.9 میلی متر و 3.91 میلی متر برای گزینه است. طراحی ماژول مغناطیسی و واحد قدرت ماژولار برای نگهداری سایت بسیار آسان است.
لطفا از فرم تماس آنلاین در زیر استفاده کنید اگر سوالی دارید، تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.