ماسک انعطاف پذیر Mobile Led Sign Trailer، P4.81 Car LED Display Screen 1R1G1B
جزئیات محصول
| پیکسل کج: | 4.81 میلیمتر | تراکم پیکسل: | 43264 پیکسل بر متر مربع |
|---|---|---|---|
| ابعاد کابینه: | 1000 * 1000 میلی متر | قطعنامه کابینه: | 208 * 208 پیکسل |
| کابینه مواد: | مرگ ریخته گری | MTBF: | ≥ 1000 ساعت |
| طول عمر: | ≥50000 ساعت | ||
| برجسته کردن |
mobile led display truck,led advertising trailer |
||
توضیحات محصول
P4.81 در فضای باز ضد آب Full Color Mobile LED Screen Advertising Truck LED Display for Shows، Advertising
مشخصات فنی
* بزرگ با وضوح بالا LED
* آسان برای نصب و حرکت هر کجا و زمان
* استفاده 24 ساعت با (روز و شب) نمایش
* فیلم هر فرم را بازی کند
* طراحی مدولار، اندازه کابینت انعطاف پذیر برای پاسخگویی به درخواست های مختلف.
* ماسک انعطاف پذیر، بدون پدیده موزاییک.
* یکنواختی بزرگ و مسطح بودن صفحه
* مدیریت حرارتی عالی.
* روشنایی بالا، بدون هیچ گونه تاخیر و پدیده مبهم تحت نور مستقیم خورشید.
* ماسک ماژول ضد UV، فریم ماژول ضد اکسیداسیون با حفاظت از تغییر شکل.
* تعمیر و نگهداری مناسب
برنامه های کاربردی
* همه چیزهایی که باید در حال حرکت باشند.
* نمایش حزب در فضای باز
* نمایش مد
* رویدادهای ورزشی زنده
* عملکرد میدان
* تبلیغات موبایل
* تبلیغات سوپرمارکت
جزئیات
| پیکسل کج | 4.81 میلیمتر |
| تراکم پیکسل | 43264 پیکسل در هر متر مربع |
| نوع LED | SMD1921 |
| پیکربندی LED | 1R1G1B |
| ابعاد کابینه | 1000 * 1000 میلی متر |
| قطعنامه کابینه | 208 * 208 پیکسل |
| وزن کابینت | 65 کیلوگرم |
| کابینه مواد | مرگ ریخته گری |
| حفاظت از ورود (جلو / عقب) | IP65 / IP54 |
| روشنایی | > 5500 نیت |
| زاویه دید (H / V) | 140 درجه / 140 درجه |
| روش رانندگی | 1/9 اسکن |
| مصرف انرژی (میانگین) | 250 وات / متر مربع |
| تازه کردن قاب | ≥ 60Hz |
| نرخ بازخوانی داده | ≥ 1500Hz |
| مقیاس خاکستری | 16 بیتی |
| منبع تغذیه | AC 110/220 ± 10٪ 50 ~ 60Hz |
| درجه حرارت (عملیات / ذخیره سازی) | -20 ~ 50 درجه سانتیگراد -40 ~ 60 درجه سانتی گراد |
| رطوبت (عامل / ذخیره سازی) | 10٪ ~ 90٪ RH 10٪ ~ 85٪ RH |
| MTBF | ≥ 1000 ساعت |
| طول عمر | ≥50000 ساعت |
| شکست پیکسل | <0.0003 |
تصاویر


بسته بندی (جعبه چوبی یا مورد پرواز)

خدمات
* ضمانتنامه
1) ما 2 سال تمام ضمانت نامه تمام اجزا را ارائه می دهیم. در طول این مدت ما کالاهای خود را به صورت رایگان جایگزین یا تعمیر می کنیم اگر چیزی با آنها اشتباه باشد.
2) ما برای مدت زمان نگهداری و هزینه فقط برای مواد خام عرضه می کنیم.
* آموزش تکنولوژی
1) ما آموزش تکنولوژی را به صورت رایگان ارائه می دهیم که شامل نصب نرم افزار و سخت افزار، و همچنین عملیات روزانه و عیب یابی صفحه نمایش LED می باشد.
2) ما همچنین مشاوره طول عمر با ایمیل، اسکایپ، WhatsApp و یا راه های دیگر را به صورت رایگان ارائه می دهیم.
* صدور گواهینامه
ما راهنمای عملیات و انواع گواهینامه ها مانند CE، RoHS EMC UL و غیره را ارائه می دهیم.
نکات برجسته محصول
P4.81 در فضای باز ضد آب Full Color Mobile LED Screen Advertising Truck LED Display for Shows، Advertising مشخصات فنی * بزرگ با وضوح بالا LED * آسان برای نصب و حرکت هر کجا و زمان * استفاده 24 ساعت با (روز و شب) نمایش * فیلم هر فرم را بازی کند * طراحی مدولار، اندازه کابینت انعطاف پذیر برای پاسخگویی به ...
Full Color P4.81 نمایش LED در فضای باز اجسام دارای بزرگنمایی مجدد و بزرگ زاویه دید
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
پاک کردن تصاویر P3.91 نمایش LED اجاره داخل سالن های اتاق سخنرانی / اتاق کنفرانس
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
صفحه نمایش سبک اجارهای سبک نور کم با کابین آلومینیومی 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm پوستر داخلی LED دیجیتال رنگ کامل با وضوح بالا بدون بیزل
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
لطفا از فرم تماس آنلاین در زیر استفاده کنید اگر سوالی دارید، تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.