P1.25 نمایشگر پیکسل فوق العاده کوچک پانل SMD0909 HD RGB دیجیتال
جزئیات محصول
| پیکسل کج: | 1.25 میلیمتر | تراکم پیکسل: | 640000 px / m² |
|---|---|---|---|
| ابعاد کابینه: | 400 * 300 میلیمتر | وزن کابینت: | 4.6 کیلوگرم |
| سایه خاکستری: | 16 بیتی | طول عمر: | ≥100000 ساعت |
| کابینه مواد: | مرگ ریخته گری | روشنایی: | > 800nits |
| برجسته کردن |
stage led video wall,led video wall display |
||
توضیحات محصول
P1.25 پانل های فوق العاده کوچک صفحه نمایش ثابت LED داخلی SMD0909 HD RGB پانل دیجیتال
توضیحات محصول:
- پلات های فوق العاده کوچک P1.25 به شما یک تجربه بصری چشمگیر داده اند.
- زاویه دید: زاویه دید وسیع: با 140 درجه در افقی و 140 درجه در عمودی.
- طراحی: طراحی پانل استاندارد، جوراب زنانه، حمل و نقل، ساخت و تعمیر و نگهداری آسان و ساده است.
- با دقت بالا با دوختن بدون درز، تصویر را زنده و طبیعی می سازد.
- مصرف انرژی کم و طول عمر موجب صرفه جویی در هزینه شما می شود.
- محیط کار: عملیات خاموش و گرمای کمی تولید شده توسط هیچ طراحی فن ارائه می شود.
- سیستم قفل سریع ماسک را مسطح ساخت و اثر نمایش آن را بهبود بخشید.
- نسبت کنتراست: نسبت کنتراست برای RGB به 3: 6: 1 رسید، عملکرد عالی محصول را به ارمغان آورد.
- طراحی فوق العاده باریک: تنها وزن کابینت تنها 4.6 کیلوگرم با استفاده از آلومینیوم ریخته گری مد روز ساخته شده است که محصول را آسان به کار است.

برنامه های کاربردی:
ورزشگاه ورزش، تبلیغات داخلی، مراکز تفریحی، تأسیسات ساختمان، مراکز اجتماعی، و تعمیرگاه ها و غیره

مشخصات فنی
| مدل | IU-1.2 |
| پیکسل کج | 1.25 میلیمتر |
| تراکم پیکسل | 640000 px / m 2 |
| نوع LED | SMD0909 |
| پیکربندی LED | 1R1G1B |
| ابعاد کابینه | 400 * 300 میلیمتر |
| قطعنامه کابینه | 320 * 240 پیکسل |
| وزن کابینت | 4.6 کیلوگرم |
| کابینه مواد | مرگ ریخته گری |
| حفاظت از ورود (جلو / عقب) | IP40 / IP21 |
| روشنایی | > 800nits |
| زاویه دید (H / V) | 140 درجه / 140 درجه |
| روش رانندگی | 1/30 اسکن |
| مصرف انرژی (میانگین) | 220w / m 2 |
| تازه کردن قاب | ≥ 60Hz |
| نرخ بازخوانی داده | ≥ 1500Hz |
| مقیاس خاکستری | 16 بیتی |
| منبع تغذیه | AC 110/220 ± 10٪ 50 ~ 60Hz |
| درجه حرارت (عملیات / ذخیره سازی) | -20 ~ 50 درجه سانتیگراد -40 ~ 60 درجه سانتی گراد |
| رطوبت (عامل / ذخیره سازی) | 10٪ ~ 90٪ RH 10٪ ~ 85٪ RH |
| MTBF | ≥ 1000 ساعت |
| طول عمر | ≥50000 ساعت |
| شکست پیکسل | <0.0003 |
سوالات متداول:
1. پرسش: آیا می توانم چند نمونه بگیرم؟
A: بله، سفارش نمونه برای بررسی کیفیت و آزمون بازار در دسترس است.
2. آیا محصولات موجود در انبار دارید؟
پاسخ: بله، البته.
3. کارخانه خود را با توجه به کنترل کیفیت چگونه انجام می دهید؟
الف: کیفیت اولویت است. هر محصول به طور کامل مونتاژ و با دقت قبل از بسته بندی و حمل و نقل مورد آزمایش قرار می گیرد.
4. آیا در دسترس برای چاپ آرم مورد نیاز مشتری بر روی محصول هدایت می شوید؟
A: مطمئنا این است. لطفا قبل از تولید اطلاعات تیم طراحی لوگو را تایپ کنید و تایید کنید. سپس، از نیاز شما پیروی خواهیم کرد.
نکات برجسته محصول
P1.25 پانل های فوق العاده کوچک صفحه نمایش ثابت LED داخلی SMD0909 HD RGB پانل دیجیتال توضیحات محصول: پلات های فوق العاده کوچک P1.25 به شما یک تجربه بصری چشمگیر داده اند. زاویه دید: زاویه دید وسیع: با 140 درجه در افقی و 140 درجه در عمودی. طراحی: طراحی پانل استاندارد، جوراب زنانه، حمل و نقل، ساخت و تعم...
Full Color P4.81 نمایش LED در فضای باز اجسام دارای بزرگنمایی مجدد و بزرگ زاویه دید
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
پاک کردن تصاویر P3.91 نمایش LED اجاره داخل سالن های اتاق سخنرانی / اتاق کنفرانس
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
صفحه نمایش سبک اجارهای سبک نور کم با کابین آلومینیومی 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm پوستر داخلی LED دیجیتال رنگ کامل با وضوح بالا بدون بیزل
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
لطفا از فرم تماس آنلاین در زیر استفاده کنید اگر سوالی دارید، تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.