صفحه نمایش لمسی LED داخلی LED LED لامپ مدرن طراحی فوق العاده لمسی
جزئیات محصول
| پیکسل کج: | 8.33mm / 16.67mm | تراکم پیکسل: | 7200 پیکسل در متر مربع |
|---|---|---|---|
| وزن خالص / کابینه: | 7.8 کیلوگرم | روشنایی: | 6500 سی دی / متر مربع |
| اندازه کابینه (H × W × L) میلی متر: | 1000 × 500 × 60 | نسبت کنتراست: | 3000: 1 |
| وزن کابینت: | 50 کیلوگرم | نرخ بازخوانی داده: | > 1500Hz |
| برجسته کردن |
انعطاف پذیر پرده های ویدئویی منجر,مش صفحه نمایش |
||
توضیحات محصول
صفحه نمایش پرده ای کامل رنگی، SMD3535 نمایشگر با وضوح بالا با سرعت بالا Refresh Rate Led Media Facade
شرح
طراحی پایدار، بی عیب و نقص، فرآیند تولید عالی
طراحی شده با یک پروفیل آلومینیومی، سه میله سبک واحد را تشکیل می دهند.
ثابت شده توسط واحد برای اطمینان از صحت صفحه نمایش
شفاف، باد باد باد
نفوذپذیری بین 35 تا 70 درصد است، بسته به فاصله بین دیدگاهها، کاهش مقاومت باد؛
این اجازه می دهد تا صفحه نمایش به باد نفوذ کند، بنابراین باد باد بسیار قوی است، بنابراین
از طرف دیگر، این محصول نیازی به نصب یک فن ندارد، این نشان دهنده صرفه جویی در انرژی و حفاظت محیط زیست روی صفحه نمایش نور است.
طراحی فوق العاده باریک
30٪ سبکتر از صفحه نمایش سنتی، باریک ترین 12 میلیمتر است، کاهش بار ساختمان.




سرویس پیش فروش:
1. سوالات را در 24 ساعت پاسخ دهید.
2. تحقیق بازار و پیش بینی مشتری.
3. ارائه راه حل های منحصر به فرد و حرفه ای بر اساس نیاز مشتری.
4. مشخصات داده ها و نمونه های ارائه شده.
5. سایر خدمات مانند طراحی بسته بندی ویژه، بازدید از کارخانه و غیره.
خدمات در دسترس:
1. گزارش ردیابی در تولید.
2. گزارش آزمون کیفیت برای هر سفارش.
3. عکس ها و فیلم ها به عنوان مورد نیاز مشتری.
4. قطعات یدکی رایگان.
خدمات پس از فروش:
1. نگهداری و ارتقاء رایگان در طول عمر.
2. دوره پاسخ شکایت بیش از 24 ساعت نیست؛ راهنمای تعمیر و نگهداری و راه حل مشکل ارائه شده در 48 ساعت.
3. گزارش ردیابی مشتری.
4. آموزش تکنسین رایگان.
| مدل | 8/16 میلیمتر |
| نوع LED | SMD (3535) |
| تنظیم پیکسل | SMD3 در 1 |
| زمین پیکسل (H × W) میلیمتر | 8.33 / 16.67 |
| اندازه مود (H × W × L) میلیمتر | 1000 × 9.5 × 11 |
| وضوح | × 120 × 30 (H × W) |
| اندازه کابینه (H × W × L) میلی متر | 1000 × 500 × 60 |
| وزن خالص / کابینه | 7.8 کیلوگرم |
| حفاظت در مقابل (جلو / عقب) | IP65 |
| قدرت | AC 240 یا 110 ± 10٪، 50 ~ 60Hz |
| قابلیت اطمینان | خدمات جلو و عقب |
| مصرف حداکثر | ≤500W / m² |
| مصرف Avg.Power | 167W / m² |
| روشنایی | 6500 سی دی / متر مربع |
| تراکم پیکسل (پیکسل / متر مربع) | 7200 |
| زاویه دید (H / V) | 120 درجه / 120 درجه |
| نسبت کنتراست | 3000: 1 |
| شفافیت | 43٪ |
| دمای عملیات / رطوبت | -30 ° C تا + 50 ° C / 10٪ تا 95٪ |
| طول عمر (روشنایی 50٪) | 80،000 ساعت |
| مقیاس خاکستری | 14 بیت |
| نرخ تجدید | ≥1920Hz |
| نرخ فریم | 30/50 / 60fps |
نکات برجسته محصول
صفحه نمایش پرده ای کامل رنگی، SMD3535 نمایشگر با وضوح بالا با سرعت بالا Refresh Rate Led Media Facade شرح طراحی پایدار، بی عیب و نقص، فرآیند تولید عالی طراحی شده با یک پروفیل آلومینیومی، سه میله سبک واحد را تشکیل می دهند. ثابت شده توسط واحد برای اطمینان از صحت صفحه نمایش شفاف، باد باد باد نفوذپذیری ...
Full Color P4.81 نمایش LED در فضای باز اجسام دارای بزرگنمایی مجدد و بزرگ زاویه دید
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
پاک کردن تصاویر P3.91 نمایش LED اجاره داخل سالن های اتاق سخنرانی / اتاق کنفرانس
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
صفحه نمایش سبک اجارهای سبک نور کم با کابین آلومینیومی 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm پوستر داخلی LED دیجیتال رنگ کامل با وضوح بالا بدون بیزل
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
لطفا از فرم تماس آنلاین در زیر استفاده کنید اگر سوالی دارید، تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.