نمایشگر پوستر دیجیتال کامل 4G LED، نمایشگر صفحه نمایش دیجیتال دیجیتال یک طرفه
جزئیات محصول
| تنظیم پیکسل: | 1R1G1B | روشنایی: | > 1200nits |
|---|---|---|---|
| پوشش مواد: | شیشه زره پوش | قاب ماده: | قاب آلومینیومی |
| اسکن کردن: | 1/16 اسکن | قاب بزرگ: | 843 * 1935 * 95 میلیمتر |
| برجسته کردن |
صفحه نمایش پوستر,آینه منجر به صفحه نمایش |
||
توضیحات محصول
نور کامل رنگ Indoor LED Poster Light Box یک طرفه روشنایی بالا صرفه جویی در انرژی دیجیتال 4G
مشخصات محصول:
- طراحی شده با ساختار کابینت مدرن و عملکرد قابل اعتماد ضد آب و تهویه.
- صفحه نمایش جلو توسط شیشه های ضخیم محافظت شده است که ضد خوردگی، ضد استاتیک و ضد لرزه ای است.
- مصرف انرژی کم و طول عمر بیش از 80000 ساعت است.
- ساده تر نصب و تغییر گرافیک.
- این تکنولوژی با تکنولوژی جدید طراحی شده است تا مشخصات آن را به صورت نرم و صاف تر نشان دهد.
- محتوای دیجیتال خود را در دستگاه پخش رسانه ای قدرتمند ما از طریق WIFI، USB و 4G به روز کنید.
- آسان برای شناسایی صفحه نمایش خود و مدیریت تنظیمات مانند نسبت روشنایی و کنتراست.
- سطح زمین کوچک و میزان بالای بازخوانی شما یک تجربه بصری چشمگیر است.
- تصویر واضح و رنگارنگ بینندگان لذت بصری فوق العاده را فراهم می کند.
- این با قاب آلیاژ آلومینیوم و سطح شیشه ای ملایم به ارمغان می آورد
- به طور گسترده در مراکز خرید، هتل ها، سینماها، رستوران ها، کافه ها، کافه ها، خانواده ها و غیره استفاده می شود.
- پشتیبانی از خوشه بازی و مدیریت برای صرفه جویی در وقت و نیروی انسانی.

پارامترهای فنی:
| مدل | IAD-4-I |
| پیکسل کج | 4 میلی متر |
| تنظیم پیکسل | 1R1G1B |
| نوع LED | SMD2121 (سیاه) |
| اندازه ماژول | 256 * 128 |
| اندازه صفحه نمایش | 768 * 1280 میلیمتر |
| رزولوشن صفحه (W * H) | 192 * 320 |
| اندازه قاب | 843 * 1935 * 95 میلیمتر |
| قاب ماده | قاب آلومینیومی |
| مادهء اصلی | پایه فولادی |
| پوشش مواد | شیشه زره پوش |
| وزن | 95 کیلوگرم |
| روشنایی | > 1200nits |
| روش رانندگی | جریان پایدار |
| اسکن کردن | 1/16 اسکن |
| زاویه دید (H / V) | 140 درجه / 140 درجه |
| مشاهده فاصله | ≥4m |
| مصرف برق (حداکثر) | 800w |
| منبع تغذیه | AC 110/220 ± 10٪ 50 ~ 60Hz |
| MTBF | ≥ 1000 ساعت |
| جریان نشتی زمین | <1.5mA |
| دمای ذخیره سازی | -40 ℃ ~ + 85 ℃ |
| دمای عملیاتی | -30 ℃ ~ + 60 ℃ |
| رطوبت کاری | 10٪ ~ 75٪ |
| سیستم کنترل | USB / LAN / WIFI / GPRS / 3G / 4G |
| صدور گواهینامه | UL، CE، ROHS EMC |

نکات برجسته محصول
نور کامل رنگ Indoor LED Poster Light Box یک طرفه روشنایی بالا صرفه جویی در انرژی دیجیتال 4G مشخصات محصول: طراحی شده با ساختار کابینت مدرن و عملکرد قابل اعتماد ضد آب و تهویه. صفحه نمایش جلو توسط شیشه های ضخیم محافظت شده است که ضد خوردگی، ضد استاتیک و ضد لرزه ای است. مصرف انرژی کم و طول عمر بیش از ...
Full Color P4.81 نمایش LED در فضای باز اجسام دارای بزرگنمایی مجدد و بزرگ زاویه دید
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
پاک کردن تصاویر P3.91 نمایش LED اجاره داخل سالن های اتاق سخنرانی / اتاق کنفرانس
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
صفحه نمایش سبک اجارهای سبک نور کم با کابین آلومینیومی 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm پوستر داخلی LED دیجیتال رنگ کامل با وضوح بالا بدون بیزل
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
لطفا از فرم تماس آنلاین در زیر استفاده کنید اگر سوالی دارید، تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.