P6.67 اجاره صحنه در فضای باز LED چراغ کابینه کابینت Die Casting آلومینیوم
جزئیات محصول
| پیکسل کج: | 6.67 میلیمتر | تراکم پیکسل: | 22478 پیکسل بر متر مربع |
|---|---|---|---|
| نوع LED: | SMD3535 | ابعاد کابینه: | 640mmx640mm |
| قطعنامه کابینه: | 96 * 96 پیکسل | روشنایی: | > 6500 نیت |
| زاویه دید (H / V): | 140 درجه / 140 درجه | روش رانندگی: | 1/6 اسکن |
| برجسته کردن |
led screen stage backdrop,stage background led screen |
||
توضیحات محصول
P6.67 6.67mm اجاره صحنه در فضای باز LED صفحه نمایش سبک وزن کابینت Die Casting آلومینیوم
صفحه نمایش رنگی LED با صفحه نمایش LED:
1. طراحی ماسک با کیفیت بالا: طراحی ماسک ضد گلوله جدید، پردازش شن و ماسه و پوشش سیاه روی سطح، بدون تابش کشیدن و بهبود کنتراست.
2. SMT اتوماتیک: تصویب ماشین SMT خودکار highend، لحیم کاری پیشرفته لحیم کاری و reflow جوش، برای جلوگیری از پلاگین اشتباه، نشت پلاگین، جوش نشت، مشکلات جوشکاری مجازی.
3. ماژول مجموعه: بهبود صحنه تمام صفحه و کاهش درز بین ماژول همسایه.
4. صفحه نمایش چند رنگی: تکنولوژی پردازش خاکستری 16 بیتی را برای بازگرداندن تصویر طبیعی به کار می گیرد. و با استفاده از تکنولوژی رانندگی S-PWM برای اضافه کردن درجه خاکستری، نیاز به نمایش 16 بیت بالا خاکستری صفحه نمایش با نور کم.
5. نقطه اصلاح نقطه: اصلاح تکنولوژی روشنایی و رنگی برای اطمینان از یکنواختی روشنایی و رنگ صفحه نمایش رهبری.
تنوع و آسایش
1. نصب و راه اندازی های مختلف: مونتاژ کابینه یا نصب مکش مغناطیسی
2. تعمیر و نگهداری آسان: تعمیر و نگهداری تعمیرات اختیاری، تعمیر و نگهداری پشت سرهم و نگهداری تک نقطه با توجه به محل نصب.
3. طراحی ماسک کنتراست بالا
مشخصات
| مدل | ORB-6.67 |
| پیکسل کج | 6.67 میلیمتر |
| تراکم پیکسل | 22478 پیکسل در متر مربع |
| نوع LED | SMD3535 |
| پیکربندی LED | 1R1G1B |
| ابعاد کابینه | 640mmx640mm |
| قطعنامه کابینه | 96 * 96 پیکسل |
| وزن کابینت | 13 کیلوگرم |
| کابینه مواد | آلومینیوم ریخته گری |
| حفاظت در مقابل (جلو / عقب) | IP65 / IP54 |
| روشنایی | > 6500 نیت |
| زاویه دید (H / V) | 140 درجه / 140 درجه |
| روش رانندگی | 1/6 اسکن |
| تازه کردن قاب | ≥ 60Hz |
| نرخ بازخوانی داده | > 1500Hz |
| مقیاس خاکستری | 16 بیتی |
| مصرف انرژی (میانگین) | 300w / m 2 |
| ولتاژ ورودی | AC 110/220 ± 10٪، 50 ~ 60Hz |
| دما (عملیات / ذخیره سازی) | -20 ~ 50 ° C / -40 ~ 60 ° C |
| رطوبت (عامل / ذخیره سازی) | 10٪ ~ 90٪ RH / 10٪ ~ 85٪ RH |
| MTBF | ≥ 1000 ساعت |
| طول عمر | ≥100000 ساعت |
| شکست پیکسل | <0.0003 |
خدمات پس از فروش عالی
1. ضمانت 24 ماهه در برابر نقص تولید موثر خواهد بود.
2. ضمانت نامه به شرایط زیر اعمال نمی شود:
الف) آسیب ناشی از انجماد و اشکال، سوء استفاده، نصب نادرست یا عملیات، غفلت، تصادفات.
ب) آسیب های ناشی از بلایای طبیعی، آتش سوزی، رعد و برق و یا آلودگی.
ج) در صورتی که مورد باز شده باشد، هر بخش توسط هر شخص غیر مجاز حذف یا تعمیر شود.


نکات برجسته محصول
P6.67 6.67mm اجاره صحنه در فضای باز LED صفحه نمایش سبک وزن کابینت Die Casting آلومینیوم صفحه نمایش رنگی LED با صفحه نمایش LED: 1. طراحی ماسک با کیفیت بالا: طراحی ماسک ضد گلوله جدید، پردازش شن و ماسه و پوشش سیاه روی سطح، بدون تابش کشیدن و بهبود کنتراست. 2. SMT اتوماتیک: تصویب ماشین SMT خودکار highend...
Full Color P4.81 نمایش LED در فضای باز اجسام دارای بزرگنمایی مجدد و بزرگ زاویه دید
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
پاک کردن تصاویر P3.91 نمایش LED اجاره داخل سالن های اتاق سخنرانی / اتاق کنفرانس
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
صفحه نمایش سبک اجارهای سبک نور کم با کابین آلومینیومی 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm پوستر داخلی LED دیجیتال رنگ کامل با وضوح بالا بدون بیزل
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
لطفا از فرم تماس آنلاین در زیر استفاده کنید اگر سوالی دارید، تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.