P6.25 اجاره صحنه با کیفیت بالا در فضای باز LED نمایش LED مصرف برق زاویه دید گسترده
جزئیات محصول
| پیکسل کج: | 6.25 میلی متر | تراکم پیکسل: | 25600 پیکسل بر متر مربع |
|---|---|---|---|
| نوع LED: | SMD3535 | حفاظت در مقابل (جلو / عقب): | <html> <head><title>403 Forbidden</title></head> <body bgcolor="white"> <center><h1>403 Forbidden |
| روشنایی: | > 6500 نیت | زاویه دید (H / V): | 140 درجه / 140 درجه |
| روش رانندگی: | 1/10 اسکن | مصرف انرژی (میانگین): | 420w / m2 |
| برجسته کردن |
led screen stage backdrop,stage background led screen |
||
توضیحات محصول
P6.25 اجاره صحنه با کیفیت بالا در فضای باز LED نمایش LED مصرف برق زاویه دید گسترده
توضیحات محصول:
1، وضوح بالا در فضای باز و روشنایی بالا
2، محافظت در برابر انفجار IP65، اثرات آب و هوا و گرد و غبار.
3، یکنواختی روشنایی و یکنواختی رنگ (≥95٪)
4، فوق العاده نازک و سبک با طراحی کابینه آلومینیوم ریخته گری.
5، عملکرد خوب ضد UV و ضد اکسیداسیون.
6، فاصله مشاهده بزرگ، 140 درجه در افقی، 140 درجه در عمودی.
7، مسطح بودن عالی و بدون شکاف اسپلیسینگ بین ماژول ها
8، نصب سریع و حذف با قفل اتصالات آسان
برنامه های کاربردی:
کنسرت، نمایشگاه، مرحله، رویداد، نوار و مهمانی و غیره
مشخصات
| مدل | ORA-6.25 |
| پیکسل کج | 6.25 میلی متر |
| تراکم پیکسل | 25600 پیکسل در هر متر مربع |
| نوع LED | SMD3535 |
| پیکربندی LED | 1R1G1B |
| ابعاد کابینه | 500x500mm / 500x1000mm |
| قطعنامه کابینه | 80 * 80px / 80 * 160px |
| وزن کابینت | 8 کیلوگرم / 14 کیلوگرم |
| کابینه مواد | آلومینیوم ریخته گری |
| حفاظت در مقابل (جلو / عقب) | IP65 / IP54 |
| روشنایی | > 6500 نیت |
| زاویه دید (H / V) | 140 درجه / 140 درجه |
| روش رانندگی | 1/10 اسکن |
| تازه کردن قاب | ≥ 60Hz |
| نرخ بازخوانی داده | > 1500Hz |
| مقیاس خاکستری | 16 بیتی |
| مصرف انرژی (میانگین) | 420w / m 2 |
| ولتاژ ورودی | AC 110/220 ± 10٪، 50 ~ 60Hz |
| دما (عملیات / ذخیره سازی) | -20 ~ 50 ° C / -40 ~ 60 ° C |
| رطوبت (عامل / ذخیره سازی) | 10٪ ~ 90٪ RH / 10٪ ~ 85٪ RH |
| MTBF | ≥ 1000 ساعت |
| طول عمر | ≥100000 ساعت |
| شکست پیکسل | <0.0003 |
خدمات ما
1) پاسخ خود را در 12 ساعت پاسخ دهید.
2) کارکنان با تجربه به تمام پرس و جو خود را به زبان انگلیسی، اسپانیایی، روسی و غیره پاسخ گویند
3) طراحی سفارشی در دسترس است، OEM & ODM استقبال می شود.
4) منحصر به فرد و منحصر به فرد راه حل ما می تواند به مشتریان ما توسط مهندسین و کارکنان به خوبی آموزش دیده و حرفه ای ارائه شده است.
5) تخفیف ویژه و حفاظت از منطقه فروش ارائه شده به توزیع کننده صفحه نمایش رهبری ما.
6) اگر در دسترس باشد، از شرکت ما خوش آمدید


نکات برجسته محصول
P6.25 اجاره صحنه با کیفیت بالا در فضای باز LED نمایش LED مصرف برق زاویه دید گسترده توضیحات محصول: 1، وضوح بالا در فضای باز و روشنایی بالا 2، محافظت در برابر انفجار IP65، اثرات آب و هوا و گرد و غبار. 3، یکنواختی روشنایی و یکنواختی رنگ (≥95٪) 4، فوق العاده نازک و سبک با طراحی کابینه آلومینیوم ریخته گر...
Full Color P4.81 نمایش LED در فضای باز اجسام دارای بزرگنمایی مجدد و بزرگ زاویه دید
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
پاک کردن تصاویر P3.91 نمایش LED اجاره داخل سالن های اتاق سخنرانی / اتاق کنفرانس
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
صفحه نمایش سبک اجارهای سبک نور کم با کابین آلومینیومی 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm پوستر داخلی LED دیجیتال رنگ کامل با وضوح بالا بدون بیزل
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
لطفا از فرم تماس آنلاین در زیر استفاده کنید اگر سوالی دارید، تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.