صفحه نمایش ویدیویی با وضوح بالا در فضای باز، نمایش تبلیغات الکترونیک 27.7 کیلوگرم
جزئیات محصول
| پیکسل کج: | 8 میلی متر | وزن کابینت (کیلوگرم): | 27.7 کیلوگرم |
|---|---|---|---|
| روشنایی: | ≥6500nit | زاویه دید (H / V): | 160 درجه / 140 درجه |
| نرخ بازخوانی داده: | > 1920Hz | تراکم پیکسل (نقطه / متر مربع): | 15625 |
| مصرف انرژی (میانگین): | 245W / متر مربع | ||
| برجسته کردن |
تابلوهای تبلیغاتی در فضای باز,تابلوهای نشانه گذاری در فضای باز |
||
توضیحات محصول
P8mm SMD ثابت چراغ هیئت مدیره، صفحه نمایش ال سی دی صفحه نمایش با وضوح بالا برای تبلیغات در فضای باز
مزایای:
1. قیمت رقابتی: مستقیما از تولید کننده سفارشات را برای کاهش هزینه های بین المللی، سفارش محصولات با کیفیت بالا با قیمت مناسب تر خریداری کنید؛
2. کیفیت کلاس اول: ما شما را با نشانه های با کیفیت بالا تولید شده توسط تکنسین های با تجربه ما با استفاده از فن آوری و مواد با کیفیت بالا؛
3. زمان پیشگویی دقیق: بسته به نوع و مقدار نشانه های سفارش شده، معمولا برای تکمیل تولید نیاز به 4 تا 15 روز دارد.
4. خدمات نصب شده، خدمات سفارشی ارائه شده، سرویس طراحی ارائه شده.
5. قیمت رقابتی، تحویل کوتاه، حمل و نقل به موقع، دستورالعمل نصب؛
6. مدت زمان طولانی با آرم شرکت، شرکت ساختمانی، شرکت طراحی، شرکت تبلیغاتی، مغازه های زنجیره ای، توزیع کنندگان، هتل ها، مراکز خرید و غیره همکاری می کند.
سوالات متداول
چگونه می توان یک صفحه نمایش مناسب را برای نیاز خود انتخاب کرد؟
شما فقط باید سه سؤال ساده را در هنگام انتخاب یک صفحه ی رهبری خودتان به آن فکر کنید.
1. آیا از داخل یا خارج از خانه استفاده می کنید؟
2. آن را برای استفاده از اجاره (باید اغلب از یک مکان به مکان دیگر منتقل شود) یا برای نصب ثابت (برای نصب در یک مکان همیشه)
3. اندازه بزرگترین صفحه نمایش هدایت می خواهید که خریداری کنید؟
کدام پیکسل باید انتخاب کنم؟
پیکسل های مختلفی از 1.667 تا 20.25، 30 میلیمتر وجود دارد، تقریبا اصل، معمولا پیکسل کوچک (1.667mm-10mm) برای صفحه نمایش لمسی داخلی استفاده می شود، پیکسل بزرگتر (10mm-30mm) برای صفحه نمایش در فضای باز ( به عنوان مثال، تبلیغ بزرگ بزرگ).
چگونه آن را پس از دریافت آن نصب کنم؟
ما شما را به نقاشی برای شما هدایت برای نصب ارائه می دهیم، ما همچنین می توانیم نقاشی فولادی، نرم افزار راه اندازی نقاشی یا عکس را ارائه دهیم یا اگر مهندسان ما را برای کمک در اختیار ما بیاورند، به شما کمک می کند.
| مدل | سفینه فضایی 8 |
| پیکسل کج | 8 میلیمتر |
| تراکم پیکسل | 15625 پیکسل در متر مربع |
| نوع LED | SMD2727 |
| پیکربندی LED | 1R1G1B |
| ابعاد کابینه | 1024 میلی متر * 768 میلیمتر |
| اندازه مدوال | 512 * 256 |
| کابینه مواد | فلز سرد |
| حفاظت از ورود (جلو / عقب) | IP65 / IP54 |
| روشنایی | > 6500 نیت |
| زاویه دید (H / V) | 160 درجه / 140 درجه |
| روش رانندگی | 1/8 اسکن |
| تازه کردن قاب | ≥ 60Hz |
| نرخ بازخوانی داده | > 1920Hz |
| مقیاس خاکستری | 14 ~ 16 بیت |
| مصرف انرژی (میانگین) | 245w / m 2 |
| ولتاژ ورودی | AC 110/220 ± 10٪ 50 ~ 60Hz |
| وزن | 27.7 کیلوگرم |
| درجه حرارت (عملیات / ذخیره سازی) | -20 ~ 50 ° C / -40 ~ 60 ° C |
| رطوبت (عامل / ذخیره سازی) | 10٪ ~ 90٪ RH / 10٪ ~ 85٪ RH |
| MTBF | ≥ 1000 ساعت |
| طول عمر | ≥100000 ساعت |
| شکست پیکسل | <0.0003 |
نکات برجسته محصول
P8mm SMD ثابت چراغ هیئت مدیره، صفحه نمایش ال سی دی صفحه نمایش با وضوح بالا برای تبلیغات در فضای باز مزایای: 1. قیمت رقابتی: مستقیما از تولید کننده سفارشات را برای کاهش هزینه های بین المللی، سفارش محصولات با کیفیت بالا با قیمت مناسب تر خریداری کنید؛ 2. کیفیت کلاس اول: ما شما را با نشانه های با کیفیت ...
Full Color P4.81 نمایش LED در فضای باز اجسام دارای بزرگنمایی مجدد و بزرگ زاویه دید
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
پاک کردن تصاویر P3.91 نمایش LED اجاره داخل سالن های اتاق سخنرانی / اتاق کنفرانس
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
صفحه نمایش سبک اجارهای سبک نور کم با کابین آلومینیومی 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm پوستر داخلی LED دیجیتال رنگ کامل با وضوح بالا بدون بیزل
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
لطفا از فرم تماس آنلاین در زیر استفاده کنید اگر سوالی دارید، تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.