P10 فضای باز ورزشی در فضای باز P10 با پوشش لاستیکی برای رویدادهای استادیوم
جزئیات محصول
| اندازه ماژول LED: | 960x960mm | تراشه: | EPISTAR |
|---|---|---|---|
| منبع تغذیه: | میدول | آی سی درایور: | Mbi5124 |
| نوع LED: | DIP346 | ولتاژ کاری: | 110V / 220V |
| برجسته کردن |
led perimeter advertising boards,stage background led screen |
||
توضیحات محصول
P10 فضای باز ورزشی در فضای باز P10 با پوشش لاستیکی برای رویدادهای استادیوم
خدمات پیش فروش ما:
1. زمان پاسخگویی: پس از دریافت اطلاع رسانی کاربر ، ما پشتیبانی فنی 24 ساعته پس از فروش را تضمین می کنیم.
2. بررسی تلفنی: تیم پس از فروش ما هر ماه در طول ضمانت برای پیگیری وضعیت کار محصولات ، با تلفن تماس می گیرد و در صورت لزوم مشکلات را کشف و حل می کند.
3. آموزش فنی رایگان: آموزش فن آوری یکپارچه و هنجاری توسط پرسنل فنی ما به طور رایگان در دسترس مشتریان قرار می گیرد تا اطمینان حاصل شود که آنها در عملکرد منظم سخت افزار و نرم افزار محصولات مهارت دارند و آنها قادر به تخمین و حل مشکلات کوچک هستند.
4. تعمیر ضمانت رایگان (از جمله نیروی کار و مواد)؛خدمات تعمیر رایگان در دوره ضمانت کیفیت و شارژ مناسب برای قطعات یدکی و نگهداری از خدمات پس از دوره ضمانت کیفیت.ما هرگز مسئولیت های خود را در مورد نقص متعلق به محصول معاف نمی کنیم.
5- قطعات یدکی: قطعات یدکی لازم به همراه محصولات به مشتریان ارائه می شود.
برنامه های صفحه نمایش LED منجر به ورزش:
رسانه های تبلیغاتی ، استادیوم های ورزشی ، فضای عمومی ، بازی فوتبال ، بازی بسکتبال ، شنا ، بازی گلف استخر و غیره


صفحه نمایش منجر به محیط ورزشیپارامتر:
| پیکسل | 10 میلی متر |
| ناحیه صفحه نمایش | 65.13sq.m |
| وضوح یک صفحه | 6784 x 96dots |
| اندازه ماژول | 160 x 160 میلی متر |
| وضوح ماژول | 16x16 |
| اندازه کابینت | 960mm x 960mm x 200mm |
| قطعنامه کابینه | 96x96 نقطه |
| تعداد کابینت | 53 عدد |
| وزن کابینت | <80KGS |
| روشنایی | > 7500cd / sq.m |
| تراکم | 10000 نقطه / sq.m |
| بهترین زاویه دید | 110/50 |
| پیکربندی پیکسل | 1R1G1B |
| بهترین فاصله مشاهده | 8-150M |
| حداکثر مصرف برق | <800W / sq.m |
| روش رانندگی | اسکن 1/4 |
| روش کنترل | هماهنگ سازی |
| مقیاس خاکستری | 16 بیت |
| رنگها | 16777216 |
| دمای رنگ | 6500k |
| ولتاژ کاری | AC220V ± 10٪ |
| دمای کار | -20ºC ~ + 50ºC ± 10٪ |
| MTBF | > 10،000 ساعت |
| فرکانس قاب | ≥60 هرتز |
| فرکانس را تازه کنید | > 1800 هرتز |
| درجه IP (جلو / عقب) | IP65 / IP54 |
| طول عمر | 100000 ساعت |
| روش انتقال داده | RJ45 |
| ارتباط Effectivce | جابجایی بدون جابجایی فاصله انتقال خط خالص: 100M ، حداکثر فاصله انتقال: 130M؛فیبر نوری چند حالته: 500M؛ |
| فاصله (بدون رله) | فیبر نوری تک حالته: 10 کیلومتر |
| سیستم عامل عامل | WINDOWS (WIN95 ، WIN2000 ، WINXP ، WIN7 / 8) و رابط های توسعه ثانویه |
نکات برجسته محصول
P10 فضای باز ورزشی در فضای باز P10 با پوشش لاستیکی برای رویدادهای استادیوم خدمات پیش فروش ما: 1. زمان پاسخگویی: پس از دریافت اطلاع رسانی کاربر ، ما پشتیبانی فنی 24 ساعته پس از فروش را تضمین می کنیم. 2. بررسی تلفنی: تیم پس از فروش ما هر ماه در طول ضمانت برای پیگیری وضعیت کار محصولات ، با تلفن تماس می ...
Full Color P4.81 نمایش LED در فضای باز اجسام دارای بزرگنمایی مجدد و بزرگ زاویه دید
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
پاک کردن تصاویر P3.91 نمایش LED اجاره داخل سالن های اتاق سخنرانی / اتاق کنفرانس
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
صفحه نمایش سبک اجارهای سبک نور کم با کابین آلومینیومی 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm پوستر داخلی LED دیجیتال رنگ کامل با وضوح بالا بدون بیزل
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
لطفا از فرم تماس آنلاین در زیر استفاده کنید اگر سوالی دارید، تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.