صرفه جویی در انرژی صرفه جویی در خانه نمایش LED ثابت P5 رنگ کامل برای پروژه های پروژه
جزئیات محصول
| زاویه دید (H / V): | 140 درجه / 140 درجه | واحد وزن: | 60 کیلوگرم |
|---|---|---|---|
| پیکسل / واحد: | 192 * 192 | نوع LED: | SMD 3528 |
| اندازه واحد: | 960mmx960mm | پیکسل کج: | 5 میلی متر |
| تازه کردن قاب: | ≥ 60Hz | نرخ تجدید: | > 1500Hz |
| برجسته کردن |
stage led video wall,led video wall display |
||
توضیحات محصول
صفحه نمایش ثابت LED داخلی P5 با وضوح بالا صرفه جویی در انرژی رنگ کامل برای تبلیغات
مشخصات محصول:
- برای نصب و نصب و راه اندازی آسان است.
- این محصول ارزش مناسبی را در زمینه نمایش LED نشان می دهد.
- خنک سازی سریع: عملکرد خنک کننده عالی برای محافظت از مدار ماژول.
- نرخ بازشدن بالا: با افزایش سرعت تازه، محصولات ما می توانند تصاویر ویدئویی سوسو زنی را نمایش دهند.
- با توجه به نام تجاری IC و چراغ لامپ، سطح خاکستری بالا و یکنواختی خوب رنگ در دسترس هستند.
- اتصال بدون درز: تکنولوژی ریخته گری آلومینیوم همراه با فرایند CNC با دقت بالا، آن را به مونتاژ بدون درز ± 0.05 میلیمتر می رساند.
- بی صدا: در کنار نیروی بی صدا و بدون طراحی فن، کابینه کاملا خاموش است.
- روشنایی کم و شفافیت بالا: مقیاس خاکستری 14 بیت-16 بیت برای عملکرد عالی هنگامی که روشنایی به 20٪ کاهش می یابد.
![]() | بدون تخت و کابل برق در ماژول همه چیز با سوکت نوع پین مرتبط است. طراحی آزاد و بدون کرک باعث می شود آن را برای نصب و راه اندازی سریع و سریع در انتقال داده ها / قدرت. |
![]() | قفل های راحت و قوی قفل سریع ارائه نصب آسان، که می تواند هزینه و زمان نصب را کاهش دهد. |
![]() | اتصال کابل داده های گربه -6 اطمینان از انتقال اطلاعات پایدار است. |


مشخصات:
| مدل | IF5 |
| پیکسل کج | 5 میلی متر |
| اندازه واحد | 960mmx960mm |
| نوع LED | SMD 3528 |
| پیکسل / واحد | 192 * 192 |
| واحد وزن | 60 کیلوگرم |
| زاویه دید (H / V) | 140 درجه / 140 درجه |
| کاربرد | ذخیره سازی 40 ~ 60 درجه سانتی گراد، کار 20 ~ 50 درجه سانتی گراد |
| سطح حفاظت (جلو / عقب) | IP40 / IP21 |
| مصرف برق (AVG.) | 300w / m 2 |
| رانندگی | 1/16 اسکن (یا 1/8 اسکن) |
| تازه کردن قاب | ≥ 60Hz |
| نرخ تجدید | > 1500Hz |
| در حال پردازش | 16 بیتی |
| حداکثر روشنایی | > 1200nits |
| منبع تغذیه | AC110V / 240V، 50 ~ 60Hz |
| MTBF | ≥ 1، 000 ساعت |
| طول عمر | ≥ 100000 ساعت |
| شکست پیکسل | <0.0003 |
نکات برجسته محصول
صفحه نمایش ثابت LED داخلی P5 با وضوح بالا صرفه جویی در انرژی رنگ کامل برای تبلیغات مشخصات محصول: برای نصب و نصب و راه اندازی آسان است. این محصول ارزش مناسبی را در زمینه نمایش LED نشان می دهد. خنک سازی سریع: عملکرد خنک کننده عالی برای محافظت از مدار ماژول. نرخ بازشدن بالا: با افزایش سرعت تازه، محصولا...
Full Color P4.81 نمایش LED در فضای باز اجسام دارای بزرگنمایی مجدد و بزرگ زاویه دید
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
پاک کردن تصاویر P3.91 نمایش LED اجاره داخل سالن های اتاق سخنرانی / اتاق کنفرانس
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
صفحه نمایش سبک اجارهای سبک نور کم با کابین آلومینیومی 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm پوستر داخلی LED دیجیتال رنگ کامل با وضوح بالا بدون بیزل
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
لطفا از فرم تماس آنلاین در زیر استفاده کنید اگر سوالی دارید، تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.


