جلوی دسترسی P4 در فضای باز منجر به بیلبورد دیوار ویدئویی منجر تبلیغات چاپی دیپلای
جزئیات محصول
| ولتاژ ورودی: | AC 110/220 ± 10٪ 50 ~ 60Hz | تراکم پیکسل: | 62500 پیکسل / متر مربع |
|---|---|---|---|
| نوع LED: | SMD1921 | پیکربندی LED: | 1R1G1B |
| زاویه دید (H / V): | 140 درجه / 140 درجه | قطعنامه کابینه: | 256 * 192 پیکسل |
| وزن کابینت: | 50 کیلوگرم | محافظت در برابر حمله (جلو / عقب): | IP65 / IP54 |
| برجسته کردن |
بیلبورد دیجیتال رهبری,تابلوهای نشانه الکترونیکی در فضای باز |
||
توضیحات محصول
دسترسی بیلبورد P4 در فضای باز به رهبری بیلبورد دیواری در فضای باز با هدایت Diaplay برای تبلیغات تجاری
توضیحات نمایش بیلبورد در فضای باز P4
مطمئنا بهترین گزینه برای تبلیغات در فضای باز ، این صفحه نمایش LED دارای برخی از ویژگی ها است که باعث می شود آن را برای مناطق خارجی بسیار مناسب کنید.این می تواند در شرایط مختلف روشنایی و شرایط محیطی کار کند.می توان از آن در مرحله ، بانک ، تبلیغات ، نمایشگاه ، ایستگاه ، KTV ، استادیوم ، فرودگاه و سایر اماکن در فضای باز استفاده کرد.
صفحه نمایش بیلبورد P4 در فضای باز مزیت - فایده - سود - منفعت
1. رتبه IP بالا IP65 - ایمن و قابل اعتماد
طراحی خاص ضد آب LED Screen از آن در برابر آب و گرد و غبار محافظت می کند.هنگام نصب در مناطق خارج از منزل ، حفاظت موضوعی جدی است.محافظ ویژه آن را از خطرات محیطی محافظت می کند.رتبه بندی IP بالا IP65 خروجی های با کیفیت عالی را در هر شرایطی تضمین می کند.
2. دریافت هر جزئیات در تصویر
ما مدتی را با هر جزئیات محصول می گذرانیم تا بتوانید از هر جزئیات تصاویر بازاریابی خود لذت ببرید.تصاویر پیکسل مناسب یک درمان برای تماشای هستند.این بدان معناست که شما هیچ جزئیاتی را در تصویر ، فیلم یا متن نمایش داده شده روی صفحه از دست نخواهید داد.
3. زاویه دید گسترده برای دسترسی گسترده تر
این نمایشگر دارای زاویه دید گسترده ای از 140 درجه افقی و 120 درجه به صورت عمودی است که به بینندگان بیشتری می رسد.کیفیت تصویر از هر جهت و در مسافت یکپارچه باقی مانده است ، و به همه بینندگان همان خروجی های بسیار با کیفیت را ارائه می دهد.این باعث می شود آن را برای تجمع بزرگ مناسب کنید.-
4. مقیاس خاکستری بالا - تصویر بهتر
نمایشگر ال ای دی در فضای باز با استفاده از بهترین کیفیت مواد ، از اکثر فروشندگان معتبر خریداری می شود.محصولات نهایی از کیفیت عالی برخوردار بوده و بهترین خروجی را ارائه می دهند.سرعت تازه سازی و مقیاس خاکستری بالا باعث می شود کیفیت تصویر بدون درز باقی بماند.
5. آزمون دقیق پیری
کلیه محصولات تحت آزمایش دقیق پیری قرار می گیرند.آزمایش پیری 24 ساعته بدون لامپ مرده ، لامپ کم رنگ ، اختلاف رنگ و موزاییک انجام می شود.این محصول فقط در صورت گذراندن تست پیری در بازار معرفی می شود ، مطمئن شوید بهترین کیفیت برای شما تضمین شده است.
مشخصات نمایش بیلبورد در فضای باز P4
| مدل | OD-4 |
| پیکسل پیچ | 4 میلی متر |
| تراکم پیکسل | 62500 پیکسل در متر2 |
| نوع LED | SMD1921 / 2525 |
| پیکربندی LED | 1R1G1B |
| ابعاد کابینت | 1024mm * 768mm |
| قطعنامه کابینه | 256 * 192 پیکسل |
| وزن کابینت | 50 کیلوگرم |
| مواد کابینت | فلز سرد |
| محافظت از حمله (جلو / عقب) |
IP65 / IP54 |
| روشنایی | > 6500 نیت |
| زاویه دید (H / V) | 140 درجه / 140 درجه |
| روش رانندگی | اسکن 1/8 |
| فریم تازه کردن | ≥ 60 هرتز |
| نرخ تجدید داده ها | > 1500Hz |
| مقیاس خاکستری | 16bit |
| مصرف برق (میانگین) | 300w / m2 |
| ولتاژ ورودی | AC 110/220 ± 10٪ 50 ~ 60Hz |
| درجه حرارت (عامل / ذخیره سازی) |
-20 ~ 50 ° C / -40 ~ 60 ° C |
| رطوبت (بهره برداری / ذخیره سازی) | 10٪ ~ 90٪ RH / 10٪ ~ 85٪ RH |
| MTBF | 0001000 ساعت |
| طول عمر | 00100000 ساعت |
| شکست پیکسل | <0.0003 |
برنامه نمایش بیلبورد P4 در فضای باز:


نکات برجسته محصول
دسترسی بیلبورد P4 در فضای باز به رهبری بیلبورد دیواری در فضای باز با هدایت Diaplay برای تبلیغات تجاری توضیحات نمایش بیلبورد در فضای باز P4 مطمئنا بهترین گزینه برای تبلیغات در فضای باز ، این صفحه نمایش LED دارای برخی از ویژگی ها است که باعث می شود آن را برای مناطق خارجی بسیار مناسب کنید.این می تواند ...
Full Color P4.81 نمایش LED در فضای باز اجسام دارای بزرگنمایی مجدد و بزرگ زاویه دید
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
پاک کردن تصاویر P3.91 نمایش LED اجاره داخل سالن های اتاق سخنرانی / اتاق کنفرانس
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
صفحه نمایش سبک اجارهای سبک نور کم با کابین آلومینیومی 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm پوستر داخلی LED دیجیتال رنگ کامل با وضوح بالا بدون بیزل
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
لطفا از فرم تماس آنلاین در زیر استفاده کنید اگر سوالی دارید، تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.