صفحه نمایش لپ تاپ های جلو، P2.98 نمایش صفحه نمایش LED داخلی
جزئیات محصول
| تراکم پیکسل: | 112896 پیکسل / متر مربع | وزن کابینت: | 8 کیلوگرم |
|---|---|---|---|
| سایه خاکستری: | 16 بیت | طول عمر: | ≥50000hrs |
| روش رانندگی: | 1/22 اسکن | رتبه IP (جلو / عقب): | IP40 / IP21 |
| برجسته کردن |
صفحه نمایش صفحه نمایش ویدئویی در فضای باز,صفحه نمایش رنگی در فضای باز منجر می شود |
||
توضیحات محصول
خدمات چراغ جلو LED اجاره داخلی P2.98 نصب آسان نصب پانل LED سبک وزن
شرح:
1. ماژول یک نوع واحد، می تواند هزینه های قطعات یدکی را بسیار کاهش دهد.
2. تعمیر و نگهداری آسان
پشتیبانی از خدمات جلو، ماژول ها را می توان بدون باز کردن درب پشت، تامین کنندگان تامین بدون پیچ ثابت.
3. حفاظت از لامپ
در پایین کابینت، طراحی ویژه ای وجود دارد که می تواند برای محافظت از لامپ در هنگام نصب کمک کند.
4. قفل های راحت و قوی
عملیات قفل به اندازه کافی آسان است تا نصب و انهدام را تمدید کند. این می تواند 10 متر برای حلق آویز عمودی و اطمینان از اتصال بدون درز داشته باشد.
5. یک دکمه برای هر دو سیگنال قدرت و داده
6. نصب و راه اندازی منحنی برای هر دو 500 * 500mm و 500 * 1000 میلی متر کابینت
7. کابینت 500 * 500 میلیمتری و کابینت 500 * 1000 میلیمتری می توانند به راحتی یکدیگر را با یکدیگر مقایسه کنند.
8. کابینت های مستقیم و منحنی را می توان به صورت یکپارچه با قفل متصل کرد.
9. فایل RCFG را می توان به کارخانه ذخیره کرد. اگر فایل RCFG را از دست بدهید، فقط روی "بازگرداندن کارخانه" کلیک کنید.
10. می تواند به عنوان صفحه نمایش ال سی دی طبقه استفاده می شود
11. نصب آسان زمین
طراحی ساختاری ویژه ای که به شما کمک می کند به راحتی صفحه را روی زمین نصب کنید
مشخصات فنی:
| مدل | IRA-2.98 |
| پیکسل کج | 2.98 میلیمتر |
| تراکم پیکسل | 112896 پیکسل در متر مربع |
| نوع چراغ لامپ | SMD2121 |
| پیکربندی LED | 1R1G1B |
| ابعاد کابینه | 500 * 500 میلیمتر 500 * 1000 میلی متر |
| قطعنامه کابینه | 168 * 168 پیکسل 168 * 336 پیکسل |
| وزن کابینت | 8 کیلوگرم (13 کیلوگرم) |
| کابینه مواد | آلومینیوم ریخته گری |
| حفاظت در مقابل (جلو / عقب) | IP40 / IP21 |
| روشنایی | > 1200nits |
| زاویه دید (H / V) | 140 درجه / 140 درجه |
| روش رانندگی | 1/22 اسکن |
| تازه کردن قاب | ≥ 60Hz |
| نرخ بازخوانی داده | > 1500Hz |
| مقیاس خاکستری | 16 بیتی |
| مصرف انرژی (میانگین) | 320w / m 2 |
| ولتاژ ورودی | AC 110/220 ± 10٪ 50 ~ 60Hz |
| درجه حرارت (عملیات / ذخیره سازی) | -20 ~ 50 ° C / -40 ~ 60 ° C |
| رطوبت (عملیات / ذخیره سازی) | 10٪ ~ 90٪ RH / 10٪ ~ 85٪ RH |
| MTBF | ≥ 1000 ساعت |
| طول عمر | ≥50000hrs |
| شکست پیکسل | <0.0003 |
برنامه های کاربردی نمونه:
می توان به طور گسترده در بسیاری از زمینه های مختلف استفاده می شود، مانند: اتاق کنترل، پذیرش، اتاق جلسه، مرکز فرماندهی، سینما و غیره.
نمایه شرکت:
شنژن Bako Vision Technology Co.Limited.
ما تولید کننده طیف وسیعی از محصولات و ارائه دهنده راه حل نمایشگر LED و سیستم های فرعی آن در سراسر جهان از سال 2009 است که در شانگهای با مساحت 6000 مگاوات تولیدی و صنعتی در زمینه پوشش تقاضاهای بین المللی قرار دارد. ما در طراحی، تولید و توزیع نمایشگرهای LED و راه حل های مشتریان خود در داخل و خارج از کشور، یک مرحله ای را در اختیار شما قرار می دهیم.
محصولات ما شامل مجموعه ای از راه حل های LED، بیرونی، ثابت، اجاره و خلاق برای برنامه های مختلف از قبیل ورزش، تبلیغات، کنسرت، مراکز خرید، استادیوم ها، نمایشگاه ها و یا هر رویداد در فضای باز و فضای باز است که به تصور شما می رسد.
ما به شدت به دنبال سیستم ISO9001: 2008 سیستم مدیریت کیفیت و گذشت CE، FCC، UL، ROHS، CCC و غیره. همه این عوامل اطمینان محصولات با کیفیت بالا LED و خدمات موثر.




نکات برجسته محصول
خدمات چراغ جلو LED اجاره داخلی P2.98 نصب آسان نصب پانل LED سبک وزن شرح: 1. ماژول یک نوع واحد، می تواند هزینه های قطعات یدکی را بسیار کاهش دهد. 2. تعمیر و نگهداری آسان پشتیبانی از خدمات جلو، ماژول ها را می توان بدون باز کردن درب پشت، تامین کنندگان تامین بدون پیچ ثابت. 3. حفاظت از لامپ در پایین کابینت...
Full Color P4.81 نمایش LED در فضای باز اجسام دارای بزرگنمایی مجدد و بزرگ زاویه دید
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
پاک کردن تصاویر P3.91 نمایش LED اجاره داخل سالن های اتاق سخنرانی / اتاق کنفرانس
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
صفحه نمایش سبک اجارهای سبک نور کم با کابین آلومینیومی 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm پوستر داخلی LED دیجیتال رنگ کامل با وضوح بالا بدون بیزل
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
لطفا از فرم تماس آنلاین در زیر استفاده کنید اگر سوالی دارید، تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.