صفحه نمایش مستطیلی بدون سرنشین، صفحه نمایش آینه فوق العاده نازک 600-800 نیت است
جزئیات محصول
| استفاده: | داخل سالن | روش نصب: | ثابت / ایستاده |
|---|---|---|---|
| وزن کابینت: | 22 کیلوگرم | ضخامت کابینت: | 77.8mm |
| روشنایی: | 600-800 عدد | زاویه دید (H / V): | 160 درجه / 140 درجه |
| نرخ تجدید: | ≥ 2880Hz | سایه خاکستری: | 14-16 بیت |
| برجسته کردن |
مرکز خرید چراغ صفحه نمایش,صفحه نمایش مدولار رهبری |
||
توضیحات محصول
صفحه نمایش فوق العاده نازک تبلیغاتی پایه پوستر HD LED آینه صفحه نمایش LED
این صفحه نمایش آینه سری پروانه نماینده صفحه نمایش ثابت صفحه نمایش ثابت است که به طور گسترده ای در مراکز خرید، نمایشگاه ها، تبلیغات و غیره استفاده می شود.
مشخصات محصول
- این یک نمایشگر با کیفیت بالا است که از طریق تراشه های حافظه برای ضبط، ذخیره و مدیریت داده ها و اطلاعات از ماژول های صفحه نمایش استفاده می شود. سپس ماژول ها می توانند با روش های مختلف انعطاف پذیر در این صفحه نمایش داده شوند.
- ما سیستم های همزمان و یا غیر همزمان را ارائه می دهیم، شما باید انعطاف پذیری برای انتخاب راه خود را داشته باشید. شما می توانید تصویر یا کلمات را به یک صفحه نمایش جهانی فشار دهید و آن را در دفتر نظارت کنید. البته مهم نیست که روشنایی یا محتوای بازی نیز قابل تنظیم باشد شما می توانید از راه دور روشنایی صفحه نمایش، و همچنین محتوای و زمان پخش آن را کنترل کنید.
- ما از تکنولوژی بالغ برای این کار در این سری استفاده می کنیم. سپس برای پانل و تعمیر و نگهداری، آلومینیوم سبک و قالب را انتخاب می کنیم تا عملیات نصب و نصب آسان تر شود. همچنین نگهداری از جلو را برای صرفه جویی در وقت و فضای نصب به عنوان هزینه های تعمیر و نگهداری.
جزئیات محصول
| پیکسل کج | 1.87 میلیمتر |
| تراکم پیکسل | 284866 px / m 2 |
| نوع LED | SMD1010 |
| پیکربندی LED | 1R1G1B |
| ابعاد ماژول | 150 * 168 میلیمتر |
| ابعاد کابینه | 600 * 1012 میلی متر |
| قطعنامه کابینه | 384 * 648 پیکسل |
| وزن کابینت | 22 کیلوگرم |
| کابینه مواد | مرگ ریخته گری |
| ضخامت کابینت | 77.8mm |
| حفاظت از ورود (جلو / عقب) | IP43 |
| روشنایی | 600-800 عدد |
| زاویه دید (H / V) | 160 درجه / 140 درجه |
| مصرف انرژی (میانگین) | 300w / m 2 |
| مصرف برق (حداکثر) | 600w / m 2 |
| نرخ بازخوانی داده | ≥ 2880Hz |
| مقیاس خاکستری | 14-16 بیت |
| منبع تغذیه | AC 110/220 ± 10٪ 50 ~ 60Hz |
| درجه حرارت (عملیات / ذخیره سازی) | -10 ° ~ 40 درجه |
| رطوبت (عامل / ذخیره سازی) | 10٪ ~ 90٪ RH 10٪ ~ 85٪ RH |
| MTBF | ≥ 1000 ساعت |
| طول عمر | ≥50000 ساعت |
| شکست پیکسل | <0.0003 |
تصاویر محصول 

خدمات
- ما می توانیم خدمات سفارشی سازی را برای محصولات سفارشی ارائه دهیم و می توانیم خدمات نصب و آزمایش در سایت را ارائه دهیم.
- ما 2 سال گارانتی و خدمات تعمیر رایگان برای محصولات ما به فروش می رسانیم.
- ما همچنین آموزش رایگان را به مهندسین مشتریان ارائه می کنیم.
نکات
- پرداخت: ما قبول L / C، T / T، اتحادیه های غربی.
- حمل و نقل: در عرض 20 تا 25 روز کاری بعد از سفارش شما تحویل می دهیم، اما زمان تحویل ویژه تحت تاثیر شرکت حمل و نقل و جزئیات حمل و نقل قرار می گیرد.
- بسته بندی: ما معمولا محصول را در یک جعبه چوبی یا مورد پرواز بسته بندی می کنیم.
نکات برجسته محصول
صفحه نمایش فوق العاده نازک تبلیغاتی پایه پوستر HD LED آینه صفحه نمایش LED این صفحه نمایش آینه سری پروانه نماینده صفحه نمایش ثابت صفحه نمایش ثابت است که به طور گسترده ای در مراکز خرید، نمایشگاه ها، تبلیغات و غیره استفاده می شود. مشخصات محصول این یک نمایشگر با کیفیت بالا است که از طریق تراشه های حافظه ...
Full Color P4.81 نمایش LED در فضای باز اجسام دارای بزرگنمایی مجدد و بزرگ زاویه دید
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
پاک کردن تصاویر P3.91 نمایش LED اجاره داخل سالن های اتاق سخنرانی / اتاق کنفرانس
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
صفحه نمایش سبک اجارهای سبک نور کم با کابین آلومینیومی 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm پوستر داخلی LED دیجیتال رنگ کامل با وضوح بالا بدون بیزل
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
لطفا از فرم تماس آنلاین در زیر استفاده کنید اگر سوالی دارید، تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.