نمایشگر P10 SMD3535 RGB نمایش LED ثابت در فضای باز
جزئیات محصول
| گواهی: | FCC، CE، ROHS | نوع LED: | SMD3535 / DIP346 |
|---|---|---|---|
| نرخ بازخوانی داده: | > 1500Hz | سایه خاکستری: | 16 بیت |
| IP (جلو / عقب): | IP65 / IP54 | طول عمر: | ≥100000 ساعت |
| برجسته کردن |
roadside led display,outdoor waterproof led advertising panels |
||
توضیحات محصول
P10 SMD3535 RGB فلاش ثابت LED نمایش تبلیغاتی ضد آب بیلبورد
صفحه نمایش LED در فضای باز اتخاذ ساختار ورق فلزی برای ایجاد یک محصول جامد و با دوام است.
اجزای کلیدی:
لامپ های LED، بدنه، چسب سیلیکون، IC های درایو، منبع تغذیه و کابل، و غیره.
برنامه های کاربردی
1. رسانه های تبلیغاتی در فضای باز
2. دولت و پروژه سازمانی
3. مرکز ورزشی
4 مدرسه
مزایای
1 تحویل تصاویر تعریف بالا
2. ارائه شده با صفحه نمایش شکل شکل موج، شکل موج و شکل موج
3. وفاداری رنگ بزرگ.
4. زاویه دید گسترده، نسبت کنتراست بالا و روشنایی، به خوبی تحت نور خورشید انجام می شود.
5. جلو IP 65، IP54 عقب، کار تمام آب و هوا، به طور کامل به محیط در فضای باز سازگار است.
6. آسان برای نصب و حمل و نقل.
7. مواد خام با کیفیت خوب، روش دقیق و بازرسی دقیق، کیفیت بالای صفحه نمایش LED را تضمین می کند.
| مدل | OD-10 |
| پیکسل کج | 10 میلیمتر |
| تراکم پیکسل | 10000 پیکسل / متر مربع |
| نوع LED | SMD3535 / DIP346 |
| پیکربندی LED | 1R1G1B |
| ابعاد کابینه | 960mmx960mm |
| قطعنامه کابینه | 96 * 96 پیکسل |
| وزن کابینت | 60 کیلوگرم |
| کابینه مواد | فلز سرد |
| حفاظت از ورود (جلو / عقب) | IP65 / IP54 |
| روشنایی | > 6500 نیت |
| زاویه دید (H / V) | 140 درجه / 140 درجه |
| روش رانندگی | 1/8 اسکن |
| تازه کردن قاب | ≥ 60Hz |
| نرخ بازخوانی داده | > 1500Hz |
| مقیاس خاکستری | 16 بیتی |
| مصرف انرژی (میانگین) | 250 وات / متر مربع |
| ولتاژ ورودی | AC 110/220 ± 10٪ 50 ~ 60Hz |
| درجه حرارت (عملیات / ذخیره سازی) | -20 ~ 50 ° C / -40 ~ 60 ° C |
| رطوبت (عامل / ذخیره سازی) | 10٪ ~ 90٪ RH / 10٪ ~ 85٪ RH |
| MTBF | ≥ 1000 ساعت |
| طول عمر | ≥100000 ساعت |
| شکست پیکسل | <0.0003 |


خدمات پس از فروش:
1. محصولات ما دو سال خدمات گارانتی، تعمیر و نگهداری رایگان در طول عمر و ارتقاء.
2. دوره پاسخ شکایت بیش از 24 ساعت نیست؛ راهنمای تعمیر و نگهداری و راه حل مشکل ارائه شده در 48 ساعت.
3. ما به مشتریمان آموزش دادیم که شامل عملیات و نگهداری محصولات ما است.
4. در دوره تعمیر و نگهداری از صفحه نمایش صفحه نمایش LED، رایگان از تمام هزینه های تعمیر و نگهداری؛ پس از دوره تعمیر و نگهداری، فقط هزینه های هزینه مواد را از هزینه های کاری دستی بپوشانید.
5. مجموعه کامل اسناد رایگان، که شامل راهنمای نصب، دفترچه راهنمای عملیات نرم افزار، کتابچه راهنمای تعمیر و نگهداری آسان و سیستم های کنترل سی دی نرم افزار و غیره می باشد.
6. اگر کاربران هر مشکلی پیدا می کنند که قابل حل نیست، لطفا با شرکت ما تماس بگیرید، ما می توانیم در عرض 24 ساعت پاسخ دهیم. به منظور کاهش زمان نگهداری، شرکت ما برخی از قطعات یدکی مانند قدرت و چیپ ها و غیره را اعمال خواهد کرد.
نکات برجسته محصول
P10 SMD3535 RGB فلاش ثابت LED نمایش تبلیغاتی ضد آب بیلبورد صفحه نمایش LED در فضای باز اتخاذ ساختار ورق فلزی برای ایجاد یک محصول جامد و با دوام است. اجزای کلیدی: لامپ های LED، بدنه، چسب سیلیکون، IC های درایو، منبع تغذیه و کابل، و غیره. برنامه های کاربردی 1. رسانه های تبلیغاتی در فضای باز 2. دولت و پر...
Full Color P4.81 نمایش LED در فضای باز اجسام دارای بزرگنمایی مجدد و بزرگ زاویه دید
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
پاک کردن تصاویر P3.91 نمایش LED اجاره داخل سالن های اتاق سخنرانی / اتاق کنفرانس
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
صفحه نمایش سبک اجارهای سبک نور کم با کابین آلومینیومی 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm پوستر داخلی LED دیجیتال رنگ کامل با وضوح بالا بدون بیزل
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
لطفا از فرم تماس آنلاین در زیر استفاده کنید اگر سوالی دارید، تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.