کامیون تجاری کامیون Led Display، صفحه نمایش تریلر برای تبلیغات / اطلاع رسانی
جزئیات محصول
| نوع LED: | SMD1921 / 2525 | پیکربندی LED: | 1R1G1B |
|---|---|---|---|
| کابینه مواد: | فلز سرد | وزن کابینت: | 50 کیلوگرم |
| روشنایی: | > 6500 نیت | مشخصات: | چند اندازه موجود است |
| برجسته کردن |
mobile led display truck,led advertising trailer |
||
توضیحات محصول
تریلر تجاری تبلیغاتی بیرونی مجهز به نمایشگر LED موبایل برای ارتقاء، اطلاع رسانی
محصولات این دستگاه نمایشگر تلفن همراه است که به طور گسترده ای برای مدیریت ترافیک LED تریلر LED مورد استفاده قرار می گیرد، اطلاع رسانی عمومی به رویدادهای آینده مانند نشست های بزرگ و رویدادهای ورزشی، تبلیغات تجاری صفحه نمایش LED، صفحه نمایش LED خرید، LED صفحه نمایش برای رسانه های تلفن همراه.
مشخصات محصول
• زاویه دید گسترده
• ذخیره انرژی
• وفاداری بالا و یکنواختی
• مصرف کم و طول عمر طولانی
• مدیریت حرارتی عالی
• تعمیر و نگهداری آسان
جزئیات محصول
| پیکسل کج | 4 میلی متر |
| تراکم پیکسل | 62500 پیکسل در هر متر مربع |
| نوع LED | SMD1921 / 2525 |
| پیکربندی LED | 1R1G1B |
| ابعاد کابینه | 1024 * 768 میلیمتر |
| قطعنامه کابینه | 256 * 192 پیکسل |
| وزن کابینت | 50 کیلوگرم |
| کابینه مواد | فلز سرد |
| حفاظت از ورود (جلو / عقب) | IP65 / IP54 |
| روشنایی | > 6500 نیت |
| زاویه دید (H / V) | 140 درجه / 140 درجه |
| روش رانندگی | 1/8 اسکن |
| مصرف انرژی (میانگین) | 300w / m 2 |
| تازه کردن قاب | ≥ 60Hz |
| نرخ بازخوانی داده | ≥ 1500Hz |
| مقیاس خاکستری | 16 بیتی |
| منبع تغذیه | AC 110/220 ± 10٪ 50 ~ 60Hz |
| درجه حرارت (عملیات / ذخیره سازی) | -20 ~ 50 ° C / -40 ~ 60 ° C |
| رطوبت (عامل / ذخیره سازی) | 10٪ ~ 90٪ RH 10٪ ~ 85٪ RH |
| MTBF | ≥ 1000 ساعت |
| طول عمر | ≥100000 ساعت |
| شکست پیکسل | <0.0003 |
تصاویر Prouduct


مزایای
ساختار ضد آب بسیار عالی: همانطور که برای صفحه نمایش LED تلفن همراه در فضای باز، آن را باید در ضد آب ضد آب. محصولات ما تقریبا می تواند به طور کامل ضد گرد و غبار و ضد آب جت.بنابراین صفحه نمایش LED می تواند آزادانه حرکت می کند.
ارزش بالا: روشنایی 6500nits و زاویه دید گسترده می تواند نیازهای مردم را در فاصله های مختلف مشاهده کرده و حتی طول فاصله را مشاهده نماید. شفافیت 16 بیت نیز تضمین می کند که رنگ تصویر واضح و ظریف است.
پلاستیک شدید: این می تواند هر چیزی را معقول به نظر برساند که شما می خواهید مانند تبلیغات یا اعلان های مهم از طریق کلمات، نمادها و ویدیو پخش کنید. همانطور که برای شما، شما حق ایجاد محتوای و فرم را دارید. برای کار راحت تر: برای کنترل کامل کنترل از راه دور و برنامه نویسی در سایت از طریق تلفن، قرص، لپ تاپ و کامپیوتر در دسترس است.
خدمات
ما می توانیم خدمات سفارشی سازی را برای محصولات سفارشی ارائه دهیم و می توانیم خدمات نصب و آزمایش در سایت را ارائه دهیم.
ما 2 سال گارانتی و خدمات تعمیر رایگان برای محصولات ما به فروش می رسانیم.
ما همچنین آموزش رایگان را به مهندسین مشتریان ارائه می کنیم.
نکات
پرداخت: ما قبول L / C، T / T، اتحادیه های غربی.
حمل و نقل: در عرض 20 تا 25 روز کاری بعد از سفارش شما تحویل می دهیم، اما زمان تحویل ویژه تحت تاثیر شرکت حمل و نقل و جزئیات حمل و نقل قرار می گیرد.
بسته بندی: ما معمولا محصول را در یک جعبه چوبی یا مورد پرواز بسته بندی می کنیم
نکات برجسته محصول
تریلر تجاری تبلیغاتی بیرونی مجهز به نمایشگر LED موبایل برای ارتقاء، اطلاع رسانی محصولات این دستگاه نمایشگر تلفن همراه است که به طور گسترده ای برای مدیریت ترافیک LED تریلر LED مورد استفاده قرار می گیرد، اطلاع رسانی عمومی به رویدادهای آینده مانند نشست های بزرگ و رویدادهای ورزشی، تبلیغات تجاری صفحه نما...
Full Color P4.81 نمایش LED در فضای باز اجسام دارای بزرگنمایی مجدد و بزرگ زاویه دید
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
پاک کردن تصاویر P3.91 نمایش LED اجاره داخل سالن های اتاق سخنرانی / اتاق کنفرانس
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
صفحه نمایش سبک اجارهای سبک نور کم با کابین آلومینیومی 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm پوستر داخلی LED دیجیتال رنگ کامل با وضوح بالا بدون بیزل
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
لطفا از فرم تماس آنلاین در زیر استفاده کنید اگر سوالی دارید، تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.