صفحه نمایش P8 6500nits ثابت LED در فضای باز 16bit صفحه نمایش دیجیتال تمام مقاومت در برابر آب و هوا
جزئیات محصول
| پیکسل کج: | 8 میلی متر | نوع LED: | SMD3535 |
|---|---|---|---|
| روش رانندگی: | 1/8 اسکن | سایه خاکستری: | 16 بیتی |
| روشنایی: | > 6500 نیت | طول عمر: | ≥100000 ساعت |
| برجسته کردن |
roadside led display,outdoor waterproof led advertising panels |
||
توضیحات محصول
P8 6500nits ضد آب بالا بازخوانی نرخ نمایش LED در فضای باز ثابت 16bit دیوار صفحه نمایش
صفحه نمایش ثابت LED در فضای باز مناسب برای تبلیغات تجاری، استادیوم، دولت anniuncement عمومی و غیره است. استفاده از روشنایی، بدون درز، پیکسل سازگاری رنگ به پیکسل، صرفه جویی در انرژی، طول عمر و غیره. همچنین، محیط زیست بیشتر است، می تواند تغییر محتوا به هر روز با نرم افزار به جای تغییر چاپ و یا مواد پلاستیکی زمانی که شما نیاز به تغییر آگهی های تبلیغاتی.
مشخصات محصول:
1. روشنایی بالا SMD در فضای باز و کیفیت خوب با تصویب LED های با کیفیت بالا.
2. یکنواخت بزرگ و مسطح بودن صفحه
3. اختیاری از اشکال شکل، شکل شکل و موج شکل
4. فرشته مشاهده گسترده، جذب بیشتر مخاطبان.
5. همه کارهای آب و هوایی، به طور کامل به محیط فضای باز سازگار است.
6. سطح خاکستری بالا و میزان بازشدن بالا.
| مدل | OD-8 |
| پیکسل کج | 8 میلیمتر |
| تراکم پیکسل | 15625 پیکسل در متر مربع |
| نوع LED | SMD3535 |
| پیکربندی LED | 1R1G1B |
| ابعاد کابینه | 1024 میلی متر * 768 میلیمتر |
| قطعنامه کابینه | 128 * 96 پیکسل |
| وزن کابینت | 51 کیلوگرم |
| کابینه مواد | فلز سرد |
| حفاظت از ورود (جلو / عقب) | IP65 / IP54 |
| روشنایی | > 6500 نیت |
| زاویه دید (H / V) | 140 درجه / 140 درجه |
| روش رانندگی | 1/8 اسکن |
| تازه کردن قاب | ≥ 60Hz |
| نرخ بازخوانی داده | > 1500Hz |
| مقیاس خاکستری | 16 بیتی |
| مصرف انرژی (میانگین) | 275w / m 2 |
| ولتاژ ورودی | AC 110/220 ± 10٪ 50 ~ 60Hz |
| درجه حرارت (عملیات / ذخیره سازی) | -20 ~ 50 ° C / -40 ~ 60 ° C |
| رطوبت (عامل / ذخیره سازی) | 10٪ ~ 90٪ RH / 10٪ ~ 85٪ RH |
| MTBF | ≥ 1000 ساعت |
| طول عمر | ≥100000 ساعت |
| شکست پیکسل | <0.0003 |


سوالات متداول
Q1: چگونه یک نمایشگر LED مناسب برای نیاز انتخاب کنیم؟
A: شما باید در مورد سه سوال زیر فکر کنید.
1. برای چه چیزی استفاده می کنید؟ فقط برای داخل یا در فضای باز؟
2. آیا میخواهید آن را در یک مکان ثابت نصب کنید یا میخواهید آن را در هر زمان و هرچند راحت حرکت دهید؟
3. اندازه مشخصی از صفحه نمایش هدایت می خواهید که خریداری می کنید؟
Q2.در مورد بسته شما چطور است؟
A: خب، ما معمولا در جعبه های چوبی یا مورد پرواز قرار می گیریم. تصمیم می گیریم که اندازه مورد شما و نیازهای شما مورد توجه شما قرار بگیرد. ما می توانیم آرم شرکت شما را در جعبه چاپ کنیم.
Q3.: آیا می توانم حمل و نقل کنم؟
A: بله، ما ظرف 20 تا 25 روز کاری پس از سپرده شما دریافت می کنیم.
نکات برجسته محصول
P8 6500nits ضد آب بالا بازخوانی نرخ نمایش LED در فضای باز ثابت 16bit دیوار صفحه نمایش صفحه نمایش ثابت LED در فضای باز مناسب برای تبلیغات تجاری، استادیوم، دولت anniuncement عمومی و غیره است. استفاده از روشنایی، بدون درز، پیکسل سازگاری رنگ به پیکسل، صرفه جویی در انرژی، طول عمر و غیره. همچنین، محیط زیس...
Full Color P4.81 نمایش LED در فضای باز اجسام دارای بزرگنمایی مجدد و بزرگ زاویه دید
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
پاک کردن تصاویر P3.91 نمایش LED اجاره داخل سالن های اتاق سخنرانی / اتاق کنفرانس
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
صفحه نمایش سبک اجارهای سبک نور کم با کابین آلومینیومی 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
نمایشگر LED اجاره ای P3.91 – کابینت دایکاست 500x1000 میلی متری، قفل سریع، 7680 هرتز، برای صحنه و کنسرت
پنل ویدیویی LED برای برنامه اجاره و مرحله طراحی شده است، دارای گام های پیکسلی 1.9 میلی متر، 2.6 میلی متر، 2.9 میلی متر و 3.91 میلی متر برای گزینه است. طراحی ماژول مغناطیسی و واحد قدرت ماژولار برای نگهداری سایت بسیار آسان است.
لطفا از فرم تماس آنلاین در زیر استفاده کنید اگر سوالی دارید، تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.