صفحه نمایش Ultra HD Led، SMD2121 Indoor P3.91 اجاره صفحه فرود
جزئیات محصول
| تراکم پیکسل: | 65536 پیکسل در متر مربع | نوع LED: | SMD2121 |
|---|---|---|---|
| وزن کابینت: | 8 کیلوگرم | سایه خاکستری: | 16 بیت |
| طول عمر: | ≥50000hrs | MTBF: | > 1000 ساعت |
| برجسته کردن |
تعمیر و نگهداری جلو به رهبری صفحه نمایش,صفحه نمایش صفحه نمایش ویدئو نمایش داده می شود |
||
توضیحات محصول
نمایشگر فوق العاده HD جبهه نمایش LED داخلی P3.9 دقیق وزن 8KG سبک وزن
مزایای محصول :
1. نرخ تجدید بالا: با سیستم کنترل NOVAstar، هیچ خط اسکن زمانی که عکسبرداری می شود.
2. سطح خاکستری بالا: 256 RGB هر کدام، صفحه نمایش 16.7M رنگ، جلوه تصویری واضح و کامل است.
3. وضوح بالا: ویژگی های ظریف ترین نسل جدید نمایشگر LED.
4. یکنواخت رنگ خوب: با چراغ Nationstar و تازه سازی بالا MBI5123 IC.
5. نورانی بالا: 6000-8000cd / m2، روشنایی به صورت خودکار تنظیم می شود.
6. کیفیت بالا: CE، RoHS، FCC، UL، IP65، ISO9001 گذشت + 72 ساعت زمان جدی پیری.
7. طول عمر: بیش از 100،000 ساعت، ضمانت نامه حداقل 2 سال.
8. ODM & OEM: هر دو موجود است. ارائه پیشنهاد شخصی LED سفارشی LED.
ویژگی های کلیدی:
• اختیاری صفحه نمایش شکل گرفته شکل، شکل موج و شکل موج
• طراحي ماژول سرويس جلو، آسان براي نگهداري
• فاصله های دید بسیار نزدیک و زاویه دید بزرگ
• سیستم قفل سریع اجازه می دهد تا سرعت جعل
• عملیات خاموش
• مدیریت حرارتی عالی
• سبک وزن و بدون درز
• برنامه: اجاره / ثابت
مشخصات:
| مدل | IRA-3.9 |
| پیکسل کج | 3.91 میلیمتر |
| تراکم پیکسل | 65536 پیکسل / متر مربع |
| تنظیم پیکسل | SMD2121 |
| نصب و خدمات دسترسی | جبهه |
| ابعاد کابینه | 500 * 500mm / 500 * 1000mm |
| قطعنامه کابینه | 128 * 128 پیکسل / 128 * 256 پیکسل |
| وزن کابینت | 8 کیلوگرم (13 کیلوگرم) |
| کابینه مواد | آلومینیوم ریخته گری |
| حفاظت در مقابل (جلو / عقب) | IP40 / IP21 |
| روشنایی | > 1200nits |
| زاویه دید (H / V) | 140 درجه / 140 درجه |
| روش رانندگی | 1/16 اسکن |
| تازه کردن قاب | ≥ 60Hz |
| نرخ بازخوانی داده | > 1500Hz |
| مقیاس خاکستری | 16 بیتی |
| مصرف انرژی (میانگین) | 320w / m 2 |
| ولتاژ ورودی | AC 110/220 ± 10٪ 50 ~ 60Hz |
| دما (عملیات / ذخیره سازی) | -20 ~ 50 ° C / -40 ~ 60 ° C |
| رطوبت (عامل / ذخیره سازی) | 10٪ ~ 90٪ RH / 10٪ ~ 85٪ RH |
| MTBF | ≥ 1000 ساعت |
| طول عمر | ≥50000hrs |
| شکست پیکسل | <0.0003 |
برنامه های کاربردی نمونه:
می تواند به طور گسترده ای در بسیاری از زمینه های مختلف استفاده می شود، مانند: اتاق سینما فرماندهی مرکز اتاق پذیرش اتاق کنترل اتاق
خدمات ما:
پیش تولید:
1. شرایط مورد نیاز مشتریان را دریافت کنید
2. انجام یک تحلیل کامل
3. ارائه راه حل معقول و علمی
4. طراحی سفارشی
در تولید:
1. تهیه پیشرفت به روز رسانی برای مشتریان
2. نصب و راه اندازی CAD و نمودار طراحی برای مشتریان
بعد از سرویس:
1. 2 سال نگهداری رایگان
2. 7 روز در هفته، 24 ساعته در روز برای 5 سال خدمات آنلاین برای هر گونه پشتیبانی فنی برای هر مشتری
3. آموزش رایگان برای مشتریان در کارخانه
4. خدمات نصب محلی شریک



نکات برجسته محصول
نمایشگر فوق العاده HD جبهه نمایش LED داخلی P3.9 دقیق وزن 8KG سبک وزن مزایای محصول : 1. نرخ تجدید بالا: با سیستم کنترل NOVAstar، هیچ خط اسکن زمانی که عکسبرداری می شود. 2. سطح خاکستری بالا: 256 RGB هر کدام، صفحه نمایش 16.7M رنگ، جلوه تصویری واضح و کامل است. 3. وضوح بالا: ویژگی های ظریف ترین نسل جدید ن...
Full Color P4.81 نمایش LED در فضای باز اجسام دارای بزرگنمایی مجدد و بزرگ زاویه دید
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
پاک کردن تصاویر P3.91 نمایش LED اجاره داخل سالن های اتاق سخنرانی / اتاق کنفرانس
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
صفحه نمایش سبک اجارهای سبک نور کم با کابین آلومینیومی 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm پوستر داخلی LED دیجیتال رنگ کامل با وضوح بالا بدون بیزل
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
لطفا از فرم تماس آنلاین در زیر استفاده کنید اگر سوالی دارید، تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.