P6mm ثابت بیلبورد LED نمایش عابر پی دیجیتال دیجیتال برای ایستگاه اتوبوس
جزئیات محصول
| پیکسل کج: | 6mm | تراکم پیکسل: | 27778 پیکسل بر متر مربع |
|---|---|---|---|
| نوع LED: | SMD3535 | ابعاد کابینه: | 1152 میلیمتر * 960 میلیمتر |
| قطعنامه کابینه: | 192 * 160 پیکسل | وزن کابینت: | 65 کیلوگرم |
| روش رانندگی: | 1/6 اسکن | ||
| برجسته کردن |
تابلوهای تبلیغاتی در فضای باز,تابلوهای نشانه گذاری در فضای باز |
||
توضیحات محصول
P6mm ثابت نصب صفحه نمایش ال سی دی، کامل رنگ SMD در فضای باز LED
شرح
وزن سبک وزن کم می باشد. قاب ماژول و کابینت می تواند از آلومینیوم ریخته گری ساخته شده باشد، که باعث کاهش وزن صفحه نمایش می شود. قابلیت جلو و عقب صفحه نمایش. خنک کننده حرارت: مهم نیست که کابینت یا فریم های ماژول، آلومینیوم، اطمینان حاصل کنید که از گرما خوب است. بنابراین صفحه نمایش هنوز هم می تواند به خوبی در دمای بالا کار می کنند.
مزیت
با کیفیت بالا و دوام با قیمت رقابتی. دارای استاندارد IP65 با سطح حفاظت در برابر نفوذ بالا است. این می تواند در مدت زمان طولانی کار کند. زاویه دید با 140 درجه در عمودی و 140 درجه در افقی.
سرعت بالا refresh: بیش از 1500Hz / s، بدون خطوط اسکن در هنگام فیلمبرداری از فیلم ها و تصاویر. قوی تر و دقیق تر.
کاربرد
مناسب برای اکثر برنامه های کاربردی با چراغ های ثابت ثابت، مانند فرودگاه تبلیغاتی در فضای باز، مدرسه، بزرگراه، ایستگاه اتوبوس، میدان، و غیره.
| مدل | OD-6 |
| پیکسل کج | 6 میلی متر |
| تراکم پیکسل | 27778 پیکسل / متر مربع |
| نوع LED | SMD3535 |
| پیکربندی LED | 1R1G1B |
| ابعاد کابینه | 1152 میلیمتر * 960 میلیمتر |
| قطعنامه کابینه | 192 * 160 پیکسل |
| وزن کابینت | 65 کیلوگرم |
| کابینه مواد | فلز سرد |
| حفاظت در مقابل (جلو / عقب) | IP65 / IP54 |
| روشنایی | > 6500 نیت |
| زاویه دید (H / V) | 140 درجه / 140 درجه |
| روش رانندگی | 1/6 اسکن |
| تازه کردن قاب | ≥ 60Hz |
| نرخ بازخوانی داده | > 1500Hz |
| مقیاس خاکستری | 16 بیتی |
| مصرف انرژی (میانگین) | 300w / m 2 |
| ولتاژ ورودی | AC 110/220 ± 10٪ 50 ~ 60Hz |
| دما (عملیات / ذخیره سازی) | -20 ~ 50 ° C / -40 ~ 60 ° C |
| رطوبت (عامل / ذخیره سازی) | 10٪ ~ 90٪ RH / 10٪ ~ 85٪ RH |
| MTBF | ≥ 1000 ساعت |
| طول عمر | ≥100000 ساعت |
| شکست پیکسل | <0.0003 |
نکات برجسته محصول
P6mm ثابت نصب صفحه نمایش ال سی دی، کامل رنگ SMD در فضای باز LED شرح وزن سبک وزن کم می باشد. قاب ماژول و کابینت می تواند از آلومینیوم ریخته گری ساخته شده باشد، که باعث کاهش وزن صفحه نمایش می شود. قابلیت جلو و عقب صفحه نمایش. خنک کننده حرارت: مهم نیست که کابینت یا فریم های ماژول، آلومینیوم، اطمینان حا...
Full Color P4.81 نمایش LED در فضای باز اجسام دارای بزرگنمایی مجدد و بزرگ زاویه دید
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
پاک کردن تصاویر P3.91 نمایش LED اجاره داخل سالن های اتاق سخنرانی / اتاق کنفرانس
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
صفحه نمایش سبک اجارهای سبک نور کم با کابین آلومینیومی 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm پوستر داخلی LED دیجیتال رنگ کامل با وضوح بالا بدون بیزل
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
لطفا از فرم تماس آنلاین در زیر استفاده کنید اگر سوالی دارید، تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.