اجاره مرحله 4.81 میلی متری LED صفحه نمایش 1/13 اسکن جلو / عقب خدمات در دسترس است
جزئیات محصول
| پیکسل کج: | 4.81 میلیمتر | تراکم پیکسل: | 43264 پیکسل بر متر مربع |
|---|---|---|---|
| قطعنامه کابینه: | 104 * 104 پیکسل / 104 * 208 پیکسل | روشنایی: | > 1200nits |
| روش رانندگی: | 1/13 اسکن | تازه کردن قاب: | ≥ 60Hz |
| برجسته کردن |
led screen stage backdrop,stage background led screen |
||
توضیحات محصول
رزولوشن بالا Full Color P4.8 مرحله اجاره در منزل Led Panel Die Casting Weeding Free Move
ویژگی های صفحه نمایش اجاره کامل رنگ:
1، دقت بالا، شدت خوب، مسطح بودن خوب با کابینت آلومینیومی ریخته گری.
2، با قفل سریع، به راحتی برای اتصالات بدون درز و انهدام.
3، Lightweight که بسیار مناسب است برای استفاده از انواع مختلف نشان می دهد.
4، تازه و روشنایی بالا می تواند با توجه به نیازهای شما تنظیم شود.
5، خدمات جبهه و عقب در دسترس هستند.
6، دیوار نصب شده، بالابر، انباشته پشتیبانی شده است.
7، زاویه دید گسترده.
کاربرد
اجرای مرحله، سرگرمی نوار، مراسم عروسی، کنفرانس، نمایشگاه، تئاتر موسیقی و دیگر برنامه اجاره رویداد؛
مشخصات
| مدل | IRA-4.8 |
| پیکسل کج | 4.81 میلیمتر |
| تراکم پیکسل | 43264 پیکسل در متر مربع |
| نوع LED | SMD2121 |
| پیکربندی LED | 1R1G1B |
| ابعاد کابینه | 500 * 500mm / 500 * 1000mm |
| قطعنامه کابینه | 104 * 104 پیکسل / 104 * 208 پیکسل |
| وزن کابینت | 8 کیلوگرم (13 کیلوگرم) |
| کابینه مواد | آلومینیوم ریخته گری |
| حفاظت در مقابل (جلو / عقب) | IP40 / IP21 |
| روشنایی | > 1200nits |
| زاویه دید (H / V) | 140 درجه / 140 درجه |
| روش رانندگی | 1/13 اسکن |
| تازه کردن قاب | ≥ 60Hz |
| نرخ بازخوانی داده | > 1500Hz |
| مقیاس خاکستری | 16 بیتی |
| مصرف انرژی (میانگین) | 320w / m 2 |
| ولتاژ ورودی | AC 110/220 ± 10٪ / 50 ~ 60Hz |
| دما (عملیات / ذخیره سازی) | -20 ~ 50 ° C / -40 ~ 60 ° C |
| رطوبت (عامل / ذخیره سازی) | 10٪ ~ 90٪ RH / 10٪ ~ 85٪ RH |
| MTBF | ≥ 1000 ساعت |
| طول عمر | ≥50000hrs |
| شکست پیکسل | <0.0003 |


نکات برجسته محصول
رزولوشن بالا Full Color P4.8 مرحله اجاره در منزل Led Panel Die Casting Weeding Free Move ویژگی های صفحه نمایش اجاره کامل رنگ: 1، دقت بالا، شدت خوب، مسطح بودن خوب با کابینت آلومینیومی ریخته گری. 2، با قفل سریع، به راحتی برای اتصالات بدون درز و انهدام. 3، Lightweight که بسیار مناسب است برای استفاده از ...
Full Color P4.81 نمایش LED در فضای باز اجسام دارای بزرگنمایی مجدد و بزرگ زاویه دید
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
پاک کردن تصاویر P3.91 نمایش LED اجاره داخل سالن های اتاق سخنرانی / اتاق کنفرانس
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
صفحه نمایش سبک اجارهای سبک نور کم با کابین آلومینیومی 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm پوستر داخلی LED دیجیتال رنگ کامل با وضوح بالا بدون بیزل
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
لطفا از فرم تماس آنلاین در زیر استفاده کنید اگر سوالی دارید، تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.