کنتراست بالا P6 در فضای باز رهبری صفحه نمایش، جاده نمایش LED نمایش 192 * 160 پیکسل
جزئیات محصول
| نرخ بازخوانی داده: | > 1500Hz | قطعنامه کابینه: | 192 * 160 پیکسل |
|---|---|---|---|
| زاویه دید (H / V): | 140 درجه / 140 درجه | تراکم پیکسل: | 27778 پیکسل بر متر مربع |
| روش رانندگی: | 1/6 اسکن | شکست پیکسل: | <0.0003</span> |
| برجسته کردن |
street led screen,outdoor waterproof led advertising panels |
||
توضیحات محصول
P6 کامل رنگ lP65 نمایش LED در فضای باز ثابت چراغ نشانه گذاری با وضوح بالا
صفحه نمایش LED در فضای باز از یک ساختار فلز ورق برای ایجاد یک محصول ناهموار استفاده می کند. اجزای اصلی مانند چراغ های LED، محفظه ها، سیلیکون ها، IC های راننده، منبع تغذیه و کابل ها بهترین انتخاب برای محیط های سخت در فضای باز هستند. مقاوم در برابر هوا، مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش و DIP / SMD، صفحه نمایش LED کلاسیک در فضای باز
دامنه در دسترس
اماکن عمومی، زمین های تفریحی، سالن های سرگرمی در مقیاس بزرگ، مراکز تجاری و تجاری مشغول، آگهی های تبلیغاتی، خیابان های تجاری و ایستگاه های راه آهن و غیره
ویژگی های کلیدی
1. بزرگ زاویه دید، کنتراست بالا و روشنایی برتر، به موقع در نور خورشید بعد از ظهر می تواند هنوز هم خوب انجام می شود.
2. روشنایی بالا: محصولات LED روشنایی بسیار بالا را می گیرند، به طوری که شما می توانید از یک فاصله طولانی حتی در آفتاب قوی استفاده کنید.
3. طرح طرح پیکسل نوآورانه که همهچیز را بهبود می بخشد.
4. IP 65 جلو، IP54 عقب، کار تمام آب و هوا، به طور کامل با محیط خارجی سازگار است.
5. کابینت استاندارد با اتصال بدون درز.
تکنولوژی پردازش رنگ 6.16 بیتی.
| مدل | OD-6 |
| پیکسل کج | 6 میلی متر |
| تراکم پیکسل | 27778 پیکسل / متر مربع |
| نوع LED | SMD3535 |
| پیکربندی LED | 1R1G1B |
| ابعاد کابینه | 1152 میلیمتر * 960 میلیمتر |
| قطعنامه کابینه | 192 * 160 پیکسل |
| وزن کابینت | 65 کیلوگرم |
| کابینه مواد | فلز سرد |
| حفاظت از ورود (جلو / عقب) | IP65 / IP54 |
| روشنایی | > 6500 نیت |
| زاویه دید (H / V) | 140 درجه / 140 درجه |
| روش رانندگی | 1/8 اسکن |
| تازه کردن قاب | ≥ 60Hz |
| نرخ بازخوانی داده | > 1500Hz |
| مقیاس خاکستری | 16 بیتی |
| مصرف انرژی (میانگین) | 300w / m 2 |
| ولتاژ ورودی | AC 110/220 ± 10٪ 50 ~ 60Hz |
| درجه حرارت (عملیات / ذخیره سازی) | -20 ~ 50 ° C / -40 ~ 60 ° C |
| رطوبت (عامل / ذخیره سازی) | 10٪ ~ 90٪ RH / 10٪ ~ 85٪ RH |
| MTBF | ≥ 1000 ساعت |
| طول عمر | ≥100000 ساعت |


خدمات ما:
1. پرسش شما مربوط به محصولات یا قیمت های ما خواهد شد در 24 ساعت پاسخ داد.
2. کارکنان آموزش دیده و با تجربه برای پاسخگویی به تمام سوالات خود را در زبان انگلیسی مسلط.
3. حفاظت از منطقه فروش خود، ایده های طراحی و تمام اطلاعات شخصی شما.
4. مجموعه کامل اسناد رایگان، که شامل راهنمای نصب، دفترچه راهنمای عملیات نرم افزار، کتابچه راهنمای تعمیر و نگهداری آسان و سی دی نرم افزار کنترل سیستم و غیره است.
5. ما با آموزش های مربوطه از جمله عملیات و نگهداری محصولات ما به مشتریان خود ارائه می دهیم.
نکات برجسته محصول
P6 کامل رنگ lP65 نمایش LED در فضای باز ثابت چراغ نشانه گذاری با وضوح بالا صفحه نمایش LED در فضای باز از یک ساختار فلز ورق برای ایجاد یک محصول ناهموار استفاده می کند. اجزای اصلی مانند چراغ های LED، محفظه ها، سیلیکون ها، IC های راننده، منبع تغذیه و کابل ها بهترین انتخاب برای محیط های سخت در فضای باز ه...
Full Color P4.81 نمایش LED در فضای باز اجسام دارای بزرگنمایی مجدد و بزرگ زاویه دید
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
پاک کردن تصاویر P3.91 نمایش LED اجاره داخل سالن های اتاق سخنرانی / اتاق کنفرانس
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
صفحه نمایش سبک اجارهای سبک نور کم با کابین آلومینیومی 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm پوستر داخلی LED دیجیتال رنگ کامل با وضوح بالا بدون بیزل
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
لطفا از فرم تماس آنلاین در زیر استفاده کنید اگر سوالی دارید، تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.