HD رویداد P3.91 اجاره صحنه داخلی اجاره LED برای جشنواره ها زاویه دید 140 درجه
جزئیات محصول
| پیکسل کج: | 3.91 میلیمتر | تراکم پیکسل: | 65536 پیکسل بر متر مربع |
|---|---|---|---|
| قطعنامه پنل: | 128 * 128 پیکسل | کابینه مواد: | آلومینیوم ریخته گری |
| نرخ بازخوانی داده: | > 1500Hz | مصرف انرژی (میانگین): | 320 وات / متر مربع |
| برجسته کردن |
led screen stage backdrop,concert led screen |
||
توضیحات محصول
HD رویداد P3.91 اجاره صحنه داخلی LED صفحه نمایش کابینه ابعاد زاویه دید 140 درجه
ویژگی های ویژه:
1. لامپ جدول با کیفیت بالا، کیفیت محصول پایدار، قابل اعتماد و تضمین شده است.
2. زاویه دید 140 درجه و یا بیشتر، نمایش نمایش چند جهته سازگار است.
3. مدار خمشده یکپارچه، به طور موثر خط روح را از بین می برد.
4. طراحی ساختار چند ردیف، برای اطمینان از اینکه محصول تغییر شکل کششی آسان نیست، برای اطمینان از یکپارچگی صفحه نمایش و یکپارچگی کلی.
5. پشتیبانی از تمامی فرمت های رسانه ای و حالت نمایش:
حالت نمایش DVI / HDMI / 3G / HD / SD / SDI، قابل اجرا برای برنامه تلویزیون، VCD / DVD و نمایش زنده.
حالت هوشمند در دسترس (اختیاری) برای نظارت بر ساعت کار و دمای هر کابینت.
کاربرد
نمایش LED تبلیغاتی، مرکز خرید LED صفحه نمایش برای نشان دادن آرم، بانک و بورس فهرست نمایش LED برای نرخ نمایش، قطار و ایستگاه اتوبوس، فرودگاه، هیئت مدیره پیام، سیستم مخابراتی LED سیستم نمایش اطلاعات و آموزش، عملکرد مرحله و غیره.
مشخصات
| مدل | IRA-3.9 |
| پیکسل کج | 3.91 میلیمتر |
| تراکم پیکسل | 65536 پیکسل / متر مربع |
| نوع LED | SMD2121 |
| پیکربندی LED | 1R1G1B |
| ابعاد کابینه | 500 * 500mm / 500 * 1000mm |
| قطعنامه کابینه | 128 * 128 پیکسل / 128 * 256 پیکسل |
| وزن کابینت | 8 کیلوگرم (13 کیلوگرم) |
| کابینه مواد | آلومینیوم ریخته گری |
| حفاظت در مقابل (جلو / عقب) | IP40 / IP21 |
| روشنایی | > 1200nits |
| زاویه دید (H / V) | 140 درجه / 140 درجه |
| روش رانندگی | 1/16 اسکن |
| تازه کردن قاب | ≥ 60Hz |
| نرخ بازخوانی داده | > 1500Hz |
| مقیاس خاکستری | 16 بیتی |
| مصرف انرژی (میانگین) | 320w / m 2 |
| ولتاژ ورودی | AC 110/220 ± 10٪ / 50 ~ 60Hz |
| دما (عملیات / ذخیره سازی) | -20 ~ 50 ° C / -40 ~ 60 ° C |
| رطوبت (عامل / ذخیره سازی) | 10٪ ~ 90٪ RH / 10٪ ~ 85٪ RH |
| MTBF | ≥ 1000 ساعت |
| طول عمر | ≥50000hrs |
| شکست پیکسل | <0.0003 |



نکات برجسته محصول
HD رویداد P3.91 اجاره صحنه داخلی LED صفحه نمایش کابینه ابعاد زاویه دید 140 درجه ویژگی های ویژه: 1. لامپ جدول با کیفیت بالا، کیفیت محصول پایدار، قابل اعتماد و تضمین شده است. 2. زاویه دید 140 درجه و یا بیشتر، نمایش نمایش چند جهته سازگار است. 3. مدار خمشده یکپارچه، به طور موثر خط روح را از بین می برد. ...
Full Color P4.81 نمایش LED در فضای باز اجسام دارای بزرگنمایی مجدد و بزرگ زاویه دید
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
پاک کردن تصاویر P3.91 نمایش LED اجاره داخل سالن های اتاق سخنرانی / اتاق کنفرانس
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
صفحه نمایش سبک اجارهای سبک نور کم با کابین آلومینیومی 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm پوستر داخلی LED دیجیتال رنگ کامل با وضوح بالا بدون بیزل
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
لطفا از فرم تماس آنلاین در زیر استفاده کنید اگر سوالی دارید، تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.