8 کیلوگرم / واحد داخلی صفحه نمایش لبه نمایش صفحه نمایش P2.98 واضح واضح تصویر
جزئیات محصول
| پیکسل کج: | 2.98 میلیمتر | تراکم پیکسل: | 112896 پیکسل / متر مربع |
|---|---|---|---|
| قطعنامه کابینه: | 168 * 168 پیکسل | روشنایی: | > 1200nits |
| روش رانندگی: | 1/22 اسکن | تازه کردن قاب: | ≥ 60Hz |
| برجسته کردن |
stage background led screen,concert led screen |
||
توضیحات محصول
وزن سبک 8 کیلوگرم / واحد Indoor Indoor Rental Stage LED Display P2.98 پاک کردن کیفیت تصویر حذف
صفحه نمایش رنگی داخلی داخلی SMD با استفاده از تکنولوژی نسل جدید، 112607 امتیاز در هر متر مربع. دیدار با نیازهای مشتری فرکانس تازه سازی بالا: با استفاده از جدیدترین فن آوری، از نمایشگر معمولی معمولی ثابت (دیسک سخت) LED با نرخ نویز بالا استفاده می کند. از بین بردن لرزش صفحه نمایش، فانتوم اپرا.
ویژگی های کلیدی
1. اختیاری از اشکال شکل، شکل موج و شکل موج شکل؛
2. اختیاری سرویس جبهه و سرویس عقب؛
3. ماژول طراحی سرویس ماژول، آسان برای تعمیر و نگهداری؛
4. فاصله های دید بسیار نزدیک و زاویه دید؛
5. سیستم قفل سریع اجازه می دهد تا سریع تطبیق.
6. عملیات خاموش؛
7. مدیریت حرارتی عالی.
8. سبک وزن و بدون درز؛
9. برنامه: اجاره / ثابت.
نرم افزار: نمایش LED تبلیغاتی، عملکرد مرحله، مرکز خرید LED برای نشان دادن لوگو و غیره.
مشخصات
| مدل | IRA-2.98 |
| پیکسل کج | 2.98 میلیمتر |
| تراکم پیکسل | 112896 پیکسل در متر مربع |
| نوع LED | SMD2121 |
| پیکربندی LED | 1R1G1B |
| ابعاد کابینه | 500 * 500mm / 500 * 1000mm |
| قطعنامه کابینه | 168 * 168 پیکسل / 168 * 336 پیکسل |
| وزن کابینت | 8 کیلوگرم (13 کیلوگرم) |
| کابینه مواد | آلومینیوم ریخته گری |
| حفاظت در مقابل (جلو / عقب) | IP40 / IP21 |
| روشنایی | > 1200nits |
| زاویه دید (H / V) | 140 درجه / 140 درجه |
| روش رانندگی | 1/22 اسکن |
| تازه کردن قاب | ≥ 60Hz |
| نرخ بازخوانی داده | > 1500Hz |
| مقیاس خاکستری | 16 بیتی |
| مصرف انرژی (میانگین) | 320w / m 2 |
| ولتاژ ورودی | AC 110/220 ± 10٪ / 50 ~ 60Hz |
| دما (عملیات / ذخیره سازی) | -20 ~ 50 ° C / -40 ~ 60 ° C |
| رطوبت (عامل / ذخیره سازی) | 10٪ ~ 90٪ RH / 10٪ ~ 85٪ RH |
| MTBF | ≥ 1000 ساعت |
| طول عمر | ≥50000hrs |
| شکست پیکسل | <0.0003 |
سوالات متداول
1: ضمانت نمایش صفحه نمایش شما چیست؟
A: ما 2 سال گارانتی ارائه می دهیم و طول عمر صفحه نمایش آن بیش از 100000 ساعت است
2: مدت زمان پرداخت شما چقدر است؟
الف: ما معمولا T / T یا L / C را به دست می آوریم. هر دو آنها حداقل 30٪ سپرده گذار را پیش پرداخت می کنند و بقیه 70٪ قبل از تحویل پرداخت می کنند. زمان سربازی معمولا 20 روز است
3: چطور می توان کیفیت محصول led display را تضمین کرد؟
A: قبل از shippment، تمام صفحه نمایش های آزمون پیری دارند. سپس ما همچنین دارای تست ضد آب و تکان دادن تست، اطمینان از محصولات ایمنی حمل و نقل و استفاده عادی است.
4: خدمات پیش فروش و پس از فروش شما چیست؟
A: برای خدمات پیش فروش، ما تیم فروش حرفه ای و تیم فنی داشته ایم، که مایل به پاسخ به سوال شما در عرض 24 ساعت است.
برای خدمات پس از فروش، ما به شما نحوه نصب، نحوه استفاده، نحوه تغییر قالب های شکسته را آموزش خواهیم داد و ما همچنین می توانیم فنی را به کشور شما ارسال کنیم؛ به طور کلی، صفحه نمایش هدایت ما مشکل بزرگی نخواهد داشت می تواند مطمئن باشد برای خرید.


نکات برجسته محصول
وزن سبک 8 کیلوگرم / واحد Indoor Indoor Rental Stage LED Display P2.98 پاک کردن کیفیت تصویر حذف صفحه نمایش رنگی داخلی داخلی SMD با استفاده از تکنولوژی نسل جدید، 112607 امتیاز در هر متر مربع. دیدار با نیازهای مشتری فرکانس تازه سازی بالا: با استفاده از جدیدترین فن آوری، از نمایشگر معمولی معمولی ثابت (د...
Full Color P4.81 نمایش LED در فضای باز اجسام دارای بزرگنمایی مجدد و بزرگ زاویه دید
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
پاک کردن تصاویر P3.91 نمایش LED اجاره داخل سالن های اتاق سخنرانی / اتاق کنفرانس
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
صفحه نمایش سبک اجارهای سبک نور کم با کابین آلومینیومی 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm پوستر داخلی LED دیجیتال رنگ کامل با وضوح بالا بدون بیزل
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
لطفا از فرم تماس آنلاین در زیر استفاده کنید اگر سوالی دارید، تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.