نسبت کنتراست بالا استادیوم فوتبال نمایش LED، نمایشگاه بزرگ نمایش 360 وات
جزئیات محصول
| اندازه ماژول رهبری: | 1280 * 960 میلیمتر | تراشه های ال ای دی: | Epistar، کری، Nichia |
|---|---|---|---|
| منبع تغذیه: | MEANWELL | IC راننده: | MBI5124 |
| نوع LED: | DIP346 | ||
| برجسته کردن |
stadium perimeter led display,led perimeter advertising boards |
||
توضیحات محصول
رنگ کنتراست بالا روشنایی محیط ورزشی نمایش داده شده در بسکتبال، کریکت، بیس بال
مزایای صفحه نمایش مدرن:
1. ماسک نرم افزاری: ما طراحی خود را برای ماسک نرم افزاری داریم. برای یک چیز، این می تواند بازیکنان را حفظ کند و برای
دیگر، همچنین می تواند پنل LED را محافظت کند.
2. محافظ لاستیک نرم در بالای کابینت: ما محافظ لاستیک نرم در بالای هر کابینت برای حفاظت از بازیکنان قرار داده ایم
3. زاویه قابل تنظیم: در پشت کابین طرفدار وجود دارد. بنابراین زاویه دید می تواند مطابق با آن تنظیم شود.
4. ضد آب ضد آب: جلو IP65 و پشت IP54 است. برای برنامه در فضای باز هیچ مشکلی وجود ندارد.
5. زاویه دید بزرگ: زاویه دید SMD بزرگتر از DIP است. زاویه دید آن 160 درجه برای افقی و 110 درجه برای عمودی است.
6. یکنواختی خوب رنگ: از آنجاییکه 3 چیپ LED در یک لامپ محصور شده است، یکنواختی رنگ SMD بسیار بهتر از DIP است، بنابراین اثر نمایش کامل است.
7. صرفه جویی در انرژی: مصرف انرژی یک عامل کلیدی برای بیلبورد LED است. LED صفحه نمایش BAKO با مصرف انرژی کم طراحی شده است تا مشتریان را به صرفه جویی در مصرف انرژی کمک کند.
8. حفاظت دوگانه برای انتقال داده ها: برای حفاظت از داده ها دوبار حفاظت می کنیم. حتی اگر در انتقال داده ها مشکلی وجود داشته باشد، کل نمایشگر هنوز هم می تواند به طور معمول اجرا شود.
9. حمل و نقل آسان: ما موارد پرواز با چرخ برای مشتریان را انجام می دهیم. بنابراین مناسب برای حمل و نقل است.
برنامه های کاربردی:
رسانه های تبلیغاتی، استادیوم های ورزشی، منطقه عمومی، بازی فوتبال، بازی بسکتبال، شنا، بازی استخر گلف و غیره
پارامتر:
| مدل | ST-10 |
| پیکسل کج | 10 میلیمتر |
| اندازه واحد | 1280 * 960 * 187 میلیمتر |
| نوع LED | SMD3535 |
| پیکسل / واحد | 128 * 96 |
| واحد وزن | 80 کیلوگرم |
| زاویه دید (H / V) | 140 درجه / 140 درجه |
| کاربرد | ذخیره سازی 40 ~ 60 درجه سانتی گراد، کار 20 ~ 50 درجه سانتی گراد |
| سطح حفاظت (جلو / عقب) | IP65 / IP54 |
| مصرف برق (AVG.) | 360 وات |
| رانندگی | 1/4 اسکن |
| تازه کردن قاب | ≥ 60Hz |
| نرخ بازخوانی داده | > 1500Hz |
| در حال پردازش | 16 بیتی |
| حداکثر روشنایی | > 6500 نیت |
| منبع تغذیه | AC 110/220 ± 10٪، 50 ~ 60Hz |
| MTBF | ≥ 1000 ساعت |
| طول عمر | ≥ 100000 ساعت |
| شکست پیکسل | <0.0003 |



نکات برجسته محصول
رنگ کنتراست بالا روشنایی محیط ورزشی نمایش داده شده در بسکتبال، کریکت، بیس بال مزایای صفحه نمایش مدرن: 1. ماسک نرم افزاری: ما طراحی خود را برای ماسک نرم افزاری داریم. برای یک چیز، این می تواند بازیکنان را حفظ کند و برای دیگر، همچنین می تواند پنل LED را محافظت کند. 2. محافظ لاستیک نرم در بالای کابینت: ...
Full Color P4.81 نمایش LED در فضای باز اجسام دارای بزرگنمایی مجدد و بزرگ زاویه دید
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
پاک کردن تصاویر P3.91 نمایش LED اجاره داخل سالن های اتاق سخنرانی / اتاق کنفرانس
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
صفحه نمایش سبک اجارهای سبک نور کم با کابین آلومینیومی 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm پوستر داخلی LED دیجیتال رنگ کامل با وضوح بالا بدون بیزل
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
لطفا از فرم تماس آنلاین در زیر استفاده کنید اگر سوالی دارید، تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.