پیام فرستادن
خانه اخبار

مینی/میکرو ال ای دی امسال 73.5 میلیارد "سوخت".

گواهی
چین Shenzhen Bako Vision Technology Co., Ltd گواهینامه ها
چین Shenzhen Bako Vision Technology Co., Ltd گواهینامه ها
نظرات مشتریان
من با پروژه Bakovision بسیار راضی هستم، و تصمیم گرفتم بار دیگر با آنها همکاری کنم.

—— خانم امیلیا اسکارلت

تکنولوژی تولید Bakovision در صنعت نمایش لپ تاپ 5 است.

—— آقای ریچارد تامپسون

وقتی که من از کارخانه Bakovision بازدید کردم، تحت محیط کارگاه خود تحت تاثیر قرار گرفتم. اعتماد Bakovision.

—— آقای آموس آرون

خدمات مشتاق از مردم Bakovision من احساس می کنم که ما نه تنها شرکای تجاری بلکه دوستان هم هستیم.

—— خانم کاترین گرادی

این شرکت توسط دوستان توصیه می شود. آنها به من کمک کرده اند مشکل را حل کنند.

—— آقای بارون الویس

من بسیار خوشحال هستم که با Bakovision همکاری طولانی مدت ایجاد کنم. محصولات من هرگز به من اجازه ندادند

—— آقای بلیته گاوین

چت IM آنلاین در حال حاضر
شرکت اخبار
مینی/میکرو ال ای دی امسال 73.5 میلیارد "سوخت".
آخرین اخبار شرکت مینی/میکرو ال ای دی امسال 73.5 میلیارد "سوخت".

به دنبال سرمایه‌گذاری جدید در Mini/MicroLED و سایر زمینه‌های حدود 43 میلیارد یوان در سال 2020، سرمایه‌گذاری جدید در Mini/Micro LED و سایر زمینه‌ها به 73.5 میلیارد یوان در سال 2021 افزایش می‌یابد که یک بالاترین جدید است.

 

طبق آمار ناقص، تا 31 اکتبر 2021، سرمایه گذاری جدید در Mini/Micro LED و سایر زمینه ها از 73.5 میلیارد یوان فراتر رفته است.در میان آنها، زنجیره صنعت LED بیشتر سرمایه گذاری را به خود اختصاص می دهد.پایان بسته میانی تمرکز سرمایه گذاری امسال است.

 

از دیدگاه محصولات بازار، انواع محصولات مینی ال ای دی تقریبا همگی در سال جاری عرضه می شوند.پیشرو توسط غول های فناوری مانند اپل، هوآوی، سامسونگ و شیائومی، پیشکسوتان مشهور نمایشگر مانند AOC، HKC و TCL پیگیری کرده و Mini LED را به عنوان یک روند توسعه در آینده ایجاد کرده اند، که همچنین باعث رشد سریع صفحه نمایش می شود. بالادست و پایین دست زنجیره تامین Mini LED.

 

می توان پیش بینی کرد که مینی/میکرو ال ای دی در آینده برای مدت طولانی در بازار نمایشگرها به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد و حتی مانند LCD با مزیت هزینه تولید و راحتی پایین با سایر فناوری های نمایشگر موجود در بازار همزیستی خواهد داشت.

 

پایانه نمایش پایین دست

 

در سمت پایین برنامه، Mini LED را می توان در زمینه های مختلف نمایش مانند صفحه نمایش های حرفه ای، تجاری، مصرف کننده، اجاره، ورزشی و خلاق استفاده کرد.تحت محدودیت‌های هزینه فعلی، MLED ابتدا در محدوده‌های سطح بالا و متوسط ​​به بالا در این زمینه‌ها اعمال خواهد شد.

 

در همان زمان، تولیدکنندگان بزرگ پنل، نور پس زمینه Mini LED را به عنوان یکی از جهت گیری های جدید تکامل نور پس زمینه پذیرفته اند.TCL، BOE، Ronda و سایر شرکت‌ها به طور فعال در ساخت ماژول‌های نور پس‌زمینه LED، پانل‌ها و خطوط کامل تولید ماشین سرمایه‌گذاری می‌کنند.

 

علاوه بر این، تقاضای پایانه پایین دستی از حمایت زنجیره صنعت بالادست جدایی ناپذیر است.در پس زمینه شیوع تقاضای ترمینال، انتظار می رود زنجیره صنعت Mini LED کشیده شود و وارد یک دوره رشد شود.

 

سال 2021 به عنوان اولین سال تجاری سازی Mini LED توسط صنعت در نظر گرفته می شود و اشتیاق برای سرمایه گذاری در بخش های بالا، میانی و پایین زنجیره صنعت بالا است و از ده ها میلیون تا ده ها میلیارد متغیر است که ثابت می کند Mini/ صنعت میکرو ال ای دی آینده امیدوار کننده ای دارد.

 

با توجه به چالش‌های بالاتری که فناوری جدید MLED در تمام حلقه‌های زنجیره صنعت ایجاد می‌کند، به تدریج موانع صنعت پدیدار شده است.شرکت های پیشرو اغلب دارای بودجه کافی برای رهبری و تسریع در استقرار MLED هستند و همچنین از نظر همکاری زنجیره ای صنعت مطلوب تر هستند.سال اول MLED خواهد آمد.ظرفیت تولید را به شدت ارتقا داده و باعث دور جدیدی از رشد در تمام حلقه های زنجیره صنعتی می شود.

میخانه زمان : 2021-11-05 11:14:20 >> لیست اخبار
اطلاعات تماس
Shenzhen Bako Vision Technology Co., Ltd

تماس با شخص: Jason

تلفن: +86 136 8684 0889

فکس: 86-755-2905-8213

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)