دیافراگم بالا براق در فضای باز، نمایشگر پانل 12. 8 میلی متری LED فوق العاده نازک
جزئیات محصول
| پیکسل کج: | 12.8 میلیمتر | وزن کابینت (کیلوگرم): | 27.7 کیلوگرم |
|---|---|---|---|
| روشنایی: | ≥6500nit | زاویه دید (H / V): | 160 درجه / 140 درجه |
| نرخ بازخوانی داده: | > 1920Hz | تراکم پیکسل (نقطه / متر مربع): | 6103 دلار / متر مربع |
| اندازه مدوال: | 512 * 256 | ||
| برجسته کردن |
تابلوهای تبلیغاتی در فضای باز,تابلوهای نشانه گذاری در فضای باز |
||
توضیحات محصول
صفحه نمایش ال سی دی P12.8mm با وضوح بالا، SMD2727 Full Color LED Video Wall
شرح:
1. آخرین فن آوری آموزش چند رسانه ای دیجیتال 4G با جلوه های بصری عالی را اعمال کنید
2. صدای وفاداری فوق العاده بالا، استریو شیرین
3. پوسته سخت افزاری فوق العاده نازک و فوق العاده سبک، نفیس و زیبا
4. تکنولوژی پوشش صنعتی درجه، صاف و حتی، ضد آب و ضد گرد و غبار، ضد گرد و غبار ضد گرد و غبار!
5. منبع تغذیه کارآمد و نرم افزار کامل، پایدار و قابل اطمینان است
6. با قفل، عملکرد ضد سرقت
7. به طور گسترده ای در اتوبوس ها، ساختمان ها و اتاق های آسانسور، سوپر مارکت ها، مکان های عمومی، قطارها و غیره استفاده می شود.
ویژگی:
پیکسل: 12.8 میلیمتر
نقطه پیکسل: 6103
نرخ بازخوانی: 1920 ≥
اندازه ماژول: 512 * 256
اندازه کابینه: 1024 * 768
طراحی کانال باران منحصر به فرد، عملی و قابل اعتماد
صفحه نمایش LED بیرونی P12، طراحی ویژه ای را برای طراحی قرقره باران ارائه می دهد که به طور همزمان قدرت کابینت را افزایش می دهد و از حمل کابین جلوگیری می کند.
قدرت نام تجاری معروف، صرفه جویی در انرژی
کل سری از منبع تغذیه ثابت ثابت، نرخ تبدیل الکترو نوری تا 82٪، تخلیه گرما کم و عمر طولانی است. نرخ تبدیل الکترو نوری الکتریکی نور معمولی پایین تر از 80٪ است، افتاب گرما زیاد است، ناپایدار است، و هزینه کم است.
فن هوافیل، خنک کردن بلافاصله
در هر کابین LED Display Outdoor P12 4 فن هوای فایبر وجود دارد، حجم تهویه 5.6 متر مکعب در دقیقه، گردش هوا 20 بار در دقیقه بسیار کم در داخل کابینت است. خنک کننده کارایی بالا
| مدل | سفینه فضایی 12.8 |
| پیکسل کج | 12.8 میلیمتر |
| تراکم پیکسل | 6103 پیکسل / متر مربع |
| نوع LED | SMD2727 |
| پیکربندی LED | 1R1G1B |
| ابعاد کابینه | 1024 میلی متر * 768 میلیمتر |
| اندازه مدوال | 512 * 256 |
| کابینه مواد | فلز سرد |
| حفاظت از ورود (جلو / عقب) | IP65 / IP54 |
| روشنایی | > 6500 نیت |
| زاویه دید (H / V) | 160 درجه / 140 درجه |
| روش رانندگی | 1/8 اسکن |
| تازه کردن قاب | ≥ 60Hz |
| نرخ بازخوانی داده | > 1920Hz |
| مقیاس خاکستری | 14 ~ 16 بیت |
| مصرف انرژی (میانگین) | 245w / m 2 |
| ولتاژ ورودی | AC 110/220 ± 10٪ 50 ~ 60Hz |
| وزن | 27.7 کیلوگرم |
| درجه حرارت (عملیات / ذخیره سازی) | -20 ~ 50 ° C / -40 ~ 60 ° C |
| رطوبت (عامل / ذخیره سازی) | 10٪ ~ 90٪ RH / 10٪ ~ 85٪ RH |
| MTBF | ≥ 1000 ساعت |
| طول عمر | ≥100000 ساعت |
| شکست پیکسل | <0.0003 |
نکات برجسته محصول
صفحه نمایش ال سی دی P12.8mm با وضوح بالا، SMD2727 Full Color LED Video Wall شرح: 1. آخرین فن آوری آموزش چند رسانه ای دیجیتال 4G با جلوه های بصری عالی را اعمال کنید 2. صدای وفاداری فوق العاده بالا، استریو شیرین 3. پوسته سخت افزاری فوق العاده نازک و فوق العاده سبک، نفیس و زیبا 4. تکنولوژی پوشش صنعتی د...
Full Color P4.81 نمایش LED در فضای باز اجسام دارای بزرگنمایی مجدد و بزرگ زاویه دید
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
پاک کردن تصاویر P3.91 نمایش LED اجاره داخل سالن های اتاق سخنرانی / اتاق کنفرانس
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
صفحه نمایش سبک اجارهای سبک نور کم با کابین آلومینیومی 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm پوستر داخلی LED دیجیتال رنگ کامل با وضوح بالا بدون بیزل
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
لطفا از فرم تماس آنلاین در زیر استفاده کنید اگر سوالی دارید، تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.