MD2121 دیجیتال 4G بازرگانی LED صفحه نمایش، ODM OEM P3.91 رهبری صفحه نمایش
جزئیات محصول
| تراکم پیکسل: | 65536 پیکسل بر متر مربع | زاویه دید: | 140 درجه / 140 درجه |
|---|---|---|---|
| مصرف انرژی (میانگین): | 320 وات / متر مربع | تازه کردن قاب: | 1/16 اسکن |
| نرخ بازخوانی داده: | ≥ 60Hz | سایه خاکستری: | 16 بیتی |
| برجسته کردن |
stage led video wall,indoor led advertising scree |
||
توضیحات محصول
صفحه نمایش ثابت LED داخلی ODM OEM P3.91 Full Color SMD2121 Small Pitch Digital 4G
عملکرد و تکنولوژی شخصیت:
1. چراغ سیاه و نور جذب ماسک ثبت اختراع عملکرد صفحه نمایش را افزایش می دهد.
2. ساختار حرارتی منحصر به فرد با صفحه آلومینیوم، آن را پایدار و قابل اعتماد می سازد.
3. طراحی سبک، نازک و فشرده فضای بیشتری برای خلاقیت ارائه می دهد
4. موقعیت دقیق، سریع و انعطاف پذیر نصب مناسب برای مناطق مختلف.
5. تعریف بالا عملکرد عالی و تصاویر جذاب را تضمین می کند.

صفحه نمایش کامل رنگ P3.91، برای هر دو اجاره و ثابت، غالب در مناطق داخلی است، به عنوان زمینه اصلی برای نمایش های مختلف مرحله، تجارت نشان می دهد کنسرت، و غیره.

این می تواند تصاویر واضح تر بدون سوسو زدن و اعوجاج ارائه دهد.
رنگ کامل با طراحی SMD 3 in 1، زاویه دید 140 درجه و روشنایی بالا را ارائه می دهد.

طراحی قفل حرفه ای امکان اتصال بدون درز را فراهم می کند.
منبع اطلاعاتی میتواند دوربین، ویدئو، VCD، DVD، LD، تلویزیون و غیره باشد.

| پیکسل کج | 3.91 میلیمتر |
| تراکم پیکسل | 65536 پیکسل / متر مربع |
| نوع LED | SMD2121 |
| پیکربندی LED | 1R1G1B |
| ابعاد کابینه | 500 * 500 میلیمتر 500 * 1000 میلی متر |
| قطعنامه کابینه | 128 * 128 پیکسل 128 * 256 پیکسل |
| وزن کابینت | 8 کیلوگرم (13 کیلوگرم) |
| کابینه مواد | آلومینیوم ریخته گری |
| حفاظت در مقابل (جلو / عقب) | IP40 / IP21 |
| روشنایی | > 1200nits |
| زاویه دید (H / V) | 140 درجه / 140 درجه |
| روش رانندگی | 1/16 اسکن |
| تازه کردن قاب | ≥ 60Hz |
| نرخ بازخوانی داده | > 1500Hz |
| مقیاس خاکستری | 16 بیتی |
| مصرف انرژی (میانگین) | 320w / m 2 |
| ولتاژ ورودی | AC 110/220 ± 10٪ 50 ~ 60Hz |
نکات برجسته محصول
صفحه نمایش ثابت LED داخلی ODM OEM P3.91 Full Color SMD2121 Small Pitch Digital 4G عملکرد و تکنولوژی شخصیت: 1. چراغ سیاه و نور جذب ماسک ثبت اختراع عملکرد صفحه نمایش را افزایش می دهد. 2. ساختار حرارتی منحصر به فرد با صفحه آلومینیوم، آن را پایدار و قابل اعتماد می سازد. 3. طراحی سبک، نازک و فشرده فضای ب...
Full Color P4.81 نمایش LED در فضای باز اجسام دارای بزرگنمایی مجدد و بزرگ زاویه دید
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
پاک کردن تصاویر P3.91 نمایش LED اجاره داخل سالن های اتاق سخنرانی / اتاق کنفرانس
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
صفحه نمایش سبک اجارهای سبک نور کم با کابین آلومینیومی 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm پوستر داخلی LED دیجیتال رنگ کامل با وضوح بالا بدون بیزل
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
لطفا از فرم تماس آنلاین در زیر استفاده کنید اگر سوالی دارید، تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.