صفحه نمایش لمسی P4 همراه بدون درز، علامت های دیجیتال برای گردشگری در فضای باز
جزئیات محصول
| پیکسل کج: | 4 میلی متر | نوع LED: | SMD1921 / 2525 |
|---|---|---|---|
| روشنایی: | > 6500 نیت | نرخ بازخوانی داده: | > 1500Hz |
| سایه خاکستری: | 16 بیتی | طول عمر: | ≥100000 ساعت |
| برجسته کردن |
roadside led display,outdoor waterproof led advertising panels |
||
توضیحات محصول
LED صفحه نمایش ثابت در فضای باز، P4، 16bit، نشانه های LED در فضای باز، بدون درز، روشنایی بالا
سری OD سری فلاش ثابت:
OD-4 راه حل هایی برای برنامه های کاربردی بیرونی بیرونی مانند رسانه های تبلیغاتی در فضای باز، دولت و پروژه پروژه های فرهنگی و گردشگری، ورزش، املاک تجاری و غیره ارائه می دهد.
| مدل | OD-4 |
| پیکسل کج | 4 میلی متر |
| تراکم پیکسل | 62500 پیکسل / متر مربع |
| نوع LED | SMD1921 / 2525 |
| پیکربندی LED | 1R1G1B |
| ابعاد کابینه | 1024 میلی متر * 768 میلیمتر |
| قطعنامه کابینه | 256 * 192 پیکسل |
| وزن کابینت | 50 کیلوگرم |
| کابینه مواد | فلز سرد |
| حفاظت از ورود (جلو / عقب) | IP65 / IP54 |
| روشنایی | > 6500 نیت |
| زاویه دید (H / V) | 140 درجه / 140 درجه |
| روش رانندگی | 1/8 اسکن |
| تازه کردن قاب | ≥ 60Hz |
| نرخ بازخوانی داده | > 1500Hz |
| مقیاس خاکستری | 16 بیتی |
| مصرف انرژی (میانگین) | 300w / m 2 |
| ولتاژ ورودی | AC 110/220 ± 10٪ 50 ~ 60Hz |
| درجه حرارت (عملیات / ذخیره سازی) | -20 ~ 50 ° C / -40 ~ 60 ° C |
| رطوبت (عامل / ذخیره سازی) | 10٪ ~ 90٪ RH / 10٪ ~ 85٪ RH |
| MTBF | ≥ 1000 ساعت |
| طول عمر | ≥100000 ساعت |
| شکست پیکسل | <0.0003 |

طرح توجیهی
طراحی پوشش ماسک انحصاری، سطح زمین تاریک. کیت مدول ضد ماوراء بنفش، اطمینان از انعطاف پذیر و سطح بدن اصلی، کابینه استاندارد جریمه با مشترک بدون درز.

بزرگ زاویه دید
140 درجه زاویه دید برای گسترش دامنه مخاطبان، آن را مناسب تر برای استفاده در فضای باز.
. 
نمایش با کیفیت بالا
استفاده از مهره سفارشی SMD در فضای باز، رنگ سازگاری خوب، کنتراست بالا و تصویر واضح.

ماژول ضد آب LED 100٪
طراحی ماژول 100٪ ضد آب، حفاظت IP65 / 54 سطح جلو و عقب، اتصالات PCB، خط الکترونیکی سنتی را که ایمن و قابل اعتماد است جایگزین می کند.

نکات برجسته محصول
LED صفحه نمایش ثابت در فضای باز، P4، 16bit، نشانه های LED در فضای باز، بدون درز، روشنایی بالا سری OD سری فلاش ثابت: OD-4 راه حل هایی برای برنامه های کاربردی بیرونی بیرونی مانند رسانه های تبلیغاتی در فضای باز، دولت و پروژه پروژه های فرهنگی و گردشگری، ورزش، املاک تجاری و غیره ارائه می دهد. مدل OD-4 پی...
Full Color P4.81 نمایش LED در فضای باز اجسام دارای بزرگنمایی مجدد و بزرگ زاویه دید
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
پاک کردن تصاویر P3.91 نمایش LED اجاره داخل سالن های اتاق سخنرانی / اتاق کنفرانس
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
صفحه نمایش سبک اجارهای سبک نور کم با کابین آلومینیومی 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
USA STOCK P2.5mm پوستر داخلی LED دیجیتال رنگ کامل با وضوح بالا بدون بیزل
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
لطفا از فرم تماس آنلاین در زیر استفاده کنید اگر سوالی دارید، تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.